• Draž
    1.1k
    Nažalost nije izvedivo dok ne dobije iskaznicu
  • Kepec
    5.1k
    Zar se ne može na ticket pointu pokazati članski račun na mobitelu gdje piše ime, prezime, datum do kada vrijedi članska itd?
    Na internetu se također nalazi barkod članske i sve potrebne informacije za podizanje besplatne karte.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Jel netko išao produžiti članstvo u shop i naveo opciju preuzimanja u shopu? Ja sam produžio prije nekih 20 i nešto dana i još ne dobijam nikakvu obavijest.
  • dzgkt
    151
    Jesi ga učlanio online preko svog računa kroz opciju Ostala članstva? Ako si tim putem, onda bi trebao moć online kupit čim potvrde prijavu.
  • Dinamosaur
    1k
    Da, ali on to jos nema na internetu ako je tek sad uclanio dijete,Inace bi mogao sa portala preuzeti naravno.
    A s obzirom na guzvu oko clanskih i masovnog produljenja pitanje je kad ce biti na redu. U najboljem slucaju je to bilo oko 48h
  • dzgkt
    151
    Da, jedina nada mu je ako je online sve radio i oni to potvrde do vikenda, al kako si i rekao pitanje kad ce doc na red.
  • Sad opet
    194
    prije 26 dana u shopu jer tad još nije radilo online. S preuzimanjem u shopu. Još ništa.
    Ovdje je netko rekao da do prije nekoliko dana nisu ni počeli unositi, tako da...
  • Dinaminjo
    564
    Ako se platila uplatnica koja je dosla od kluba jel se mora opet slat "pristupnica"
  • Jurki
    9.1k
    trebas samo na mail im poslati potvrdu o uplati.
  • dinamoharambaša
    4
    S obzirom da imam člansku i nisam iskoristio besplatne ulaznice, da li je moguće da povedem nekog drugog tko nije član? Besplatna ulaznica vrijedi samo za mene ili može vrijediti i za druge ako ih povedem? Gledo sam da mogu online iskorisiti tu pogodnost pa onda kad odaberem 2 osobe piše 0 eura pa sad nisam siguran jel to točno.
  • Kaiser
    42
    frend produžio članstvo 05.01. u shopu na stadionu, izabrao opciju preuzimanje u shopu. Nije dobio nikakvu obavijest o statusu, jučer se prošetao i podigao novu iskaznicu.
  • Frkk
    10
    dada.. tako sam ga učlanio.. a dobro.. kako bude bude.. u svakom slučaju na tekmu ćemo ići...
  • Pulfer
    111
    Ima li netko info hoće li u klubu biti dovoljno sposobni povezati prošlogodišnje članstvo s ovogodišnjim da utvrde tko ima pravo glasa bez da im moramo slat mailove? Meni je članstvo za '23. isteklo u 10. mj, ponovo sam se učlanio 18.1. s istim oibom i osobnim podacima, dakle imao sam rupu od 3 mjeseca. Imaju oib i sve ostale osobne podatke identične, valjda su to nekako uspjeli povezati..
  • Sajla
    3.8k
    i ja sam bio 5.1. u shopu i napravio isto, to znači da bi i moja mogla biti gotova. provjerim sutra :)
  • sport
    2.4k
    Neki koji su u shopu uplatili 8.1.danas podigli članske iako nisu dobili nikakvu obavjest
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.