• Purger
    360


    Nemam godišnju, ali od iduće sezone ju kupujem zasigurno
  • deda
    28.7k
    Nekad sam za tekme stavljao vlastite ocjene za gledanost. Pa da ponovim svoje staro pravilo. :lol:

    <3.5000 1
    3.500-4.000 2
    4.000-5.000 3
    5.000-6.000 4
    >6.000 5
    >7.000 Fucking izvanredno
  • DrawTube
    3.3k
    Deda morat ćeš jednom poučiti nas laike kako brojati prodane ulaznice na Maksimiru :pray:

    Naravno večernji izvještaji će se i dalje čekati kao dnevnik
  • Probirštift
    286
    Ljudi će uvijek naći izgovor zašto ne dolaze na tekme bilo to vrijeme, stadion, predobri smo pa je dosadno, igramo zakurac pa nema smisla, cijene su previsoke, joj nemam s kime ići
    Ljudi su postali lijenguzi koji bi radije gledali (ne samo nogomet nego općenito sve) iz komforta svoje fotelje
    A i mediji su kroz godine napravili neku stigmu oko navijača dinama i stavili ih u loše lice
    Kad ljudi čuju da idem na sjever i navijam uvijek budu komentari pa kaj ćeš tamo tam se ovi luđaci tuku i rade sranja
  • ivanm43
    3
    Zna li tko placa li se ulaz i na poluvremenu?
    Ne znam hocu li stici u Zagreb pa bi dosao barem na drugo poluvrijeme, pa me samo zanima jel bude otvoren ulaz ili moram kupiti kartu, ako tko zna? Na sjever mislim. Zahvaljujem!
  • Juznjak
    3.1k

    Skupit ćemo mi 7€ ako ti je teško dat. Naravno da ne možeš ni u kakvom slučaju uć bez karte.
  • NitkoBitan
    13k
    Mislim da u drugom poluvremenu nemres ni sa kartom uc. Koliko znam ak odes sa stadiona u 2. poluvremenu ne pustaju natrag, kak izgleda ta "kontrola" sa otvorenim ulazima/izlazima ne znam jer se nisam nikad doveo u takvu situaciju. Nekad se pustalo za dz u drugom poluvremenu (price starijih), ljepsa vremena jbg.
  • Bosskovitz
    7.9k


    temp-Imagep-Dj38c.avif

    Ljudi su navikli da mogu gledati Dinamo za cijenu bureka s mesom (a nekad i za manje) dok se ovaj klub srozavao i navijače privlačilo kobasicama i besplatnim majicama pa naravno da sada Dinamo cijene kao burek. Ne računajući lože, na Poljudu zapadna tribina košta 20-30€ i nije problem, na Rujevici zapadna tribina košta 40-100€ i nije problem, na Pampasu zapadna tribina košta 15-30€ i nije problem - ali eto na Maksimiru je 15€ problem i da je barem 10€ pa bio bi pun Zapad, al eto baš u inat ljudi ne daju tih 5€ više, tu podvlače crtu, neće njih Dinamo jebat.

    Tim istim ljudima neće biti problem dati pedeset i više eura sljedeće sezone ako uđemo u Ligu prvaka jer će onda moći zumirati Mbappea ili disati isti zrak kao Haaland, a za dve godine kad (fingers crossed) bude gotova nova Kranjčevića pa to bude hit, hip i fora, onda će davati i 20€ za zapad protiv Gorice.

    Da je karta 10€ bilo bi zašto nije 5€, da je 5€ bilo bi hladno, da nije hladno bila bi skupa piva, da je besplatna piva bilo bi mogli su baš dati i hot dog uz nju, da dobiju pivo i hot dog - piva bi bila pretopla, a hot dog prehladan. Neki će uvijek pronaći razlog zašto ne dolaze. Tko želi doći, a nema 15€, ima i karata za 7€, a ima i godišnjih na rate pa se isplate. Onaj tko hoće nađe način, onaj tko neće izmisli izliku.

    Budi primjer kao što jesi i dođi na utakmicu. Nisi ti budala, oni su licemjeri.
  • obelix
    86


    S 40 na 113 nije ni blizu 300% već 182%. Ako je cijena skoro puta 3 visa, to ne znaci da je 300% visa jer nije baza 0 (a i kad je nesto 0, onda svako povećanje nema izrazen postotak). Ali tako je kako je, sve je otislo gore. Osim hajdukove krune, ona je ista od 2005..

    Nadam se da Ce i nasa posjeta Ici svakom tekmom gore jer prvenstvo nije bilo ovako napeto od 2004.. Ako me brojimo 2-3 kola 2009. i sad pred sezonu dvije kad smo osigurali naslov tek 3 kola prije kraja
  • Purger
    360


    Hahaha ako nemaš ništa protiv iskoristit ću tu grafiku idući put kad ne budu htjeli doć
  • Purger
    360


    U pravu si, to sam onak iz glave računao
  • ivanm43
    3
    hvala na ponudi, ne treba :lol:

    aha, hvala na odgovoru.

    Ja navikao na niže lige gdje samo uđeš, pa rekoh samo da pitam. :up:
  • Mr Anderson
    5.7k
    Mene samo zanima kako oni odrede koliko je ljudi na utakmici pošto na zapadu ne rade brojači već dugo. Jeli preko onih ručnih skenera mogu dobiti podatak o broju ljudi?
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    prije dvije godine smo naslov osigurali kolo prije kraja u Sibeniku, kad se samo sjetim te atmosfere...
  • dumitrumitu
    717
    Kad je domaća tribina u šibeniku započela navijanje i boysi su se iznenadili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.