• Maki2
    496
    Zaboravio sifru od pravog emaila pa mu je jedino ovo ostalo slobodno
  • Facke
    2.8k
    Bara mora mail promjeniti
  • Kreten
    96
    mislim tu piše "to:" ostali su CC, a screenshot je sa mail aplikacije, sad nemam pojma kak se prikazuje na iphone aplikaciji kad je više primatelja

    edit: zanemariti, prikazuje se mail da je kopija svima, tak da je čist moguće da je Bara
  • cibona
    1.9k
    @Miro Vugrinec

    Naravno da me ne iznenaduje jos jedan sramotan istup uprave. Uhvaceni su u lazi, ponovno, a tko laze taj i ...

    Medutim, nesposobnost, neodgovornost i primitivizam uprave ne opravdava odvratan čin brekala. Zelim sve najgore i njemu i upravi.
  • plavi devet
    245
    eto mail od Vukelića za sve ove koji stalno predlažu neke igrače, javite čovjeku na mail, možda mu se svidi pa reagira
  • Dudu 9
    238
    Barin mail zvuči kao Instagram račun nekog klinca.
  • Dudu 9
    238

    Ako se sjeti poslati odgovor.
  • Nogo
    1.8k
    Miro, mislim da je tu nešto drugo posrijedi.
    Ovo je službeno, a neslužbeno ispod stola puno veće i zato je igrač otišao dole.
    Ovo se samo radilo ovdje dok je Z.M. bio i zato se odustalo!
    Nemam nikave dokaze, ali masne su se pare na ruke odvile.
  • Juznjak
    3.4k
    Ne razumijem što je točno pobijeno ovim mailovima. Nisu oni u priopćenju napisali da se nisu dogovorili s Fiorentinom, nego da se nisu dogovorili s Brekalom. Nigdje tu ne piše što je Brekalo tražio od Dinama, nego je to ugovor u kojem stoji što Fiorentina traži od Dinama. Zašto se tako lako prelazi preko onog da on traži zagarantiranu minutažu? Svakako mi je odvratna i jedna i druga strana, ali mi je glupo da se sad omalovažava Dinamo slikama mailova koji uopće nemaju veze s tim što je izašlo iz kluba u priopćenju.

    Zelim sve najgore i njemu i upravi.cibona

    Pridružujem se željama i pozdravima! :blush:
  • badblueboy86
    23
    Mozda je uprava u priopcenju mislila da brekalo nije pristao na one uvjete da priceka jakirovou sudbinu jer se je nakon toga dogodila loksa i dogovoreni planovi su se poremetili
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Sto puta napisano, ali da “voli dinamo” ko kaj je govorio puno puta onda bi došao tu, a ne dolje. Jedan dan ne bi bio problem za čekat, koliko je njega dinamo čekao.
    Mislim da nema smisla više uopće raspravljat o prevrtljivcu i njegovom menadžeru kriminalcu. Pokazalo je Josip svoje pravo lice i takvi nam ne trebaju. Iskreno mi nije žao, točnije hvala Bogu da je propalo.
  • M94
    613
    Kakva su vremena došla, cure podaci iz kojih se vide detalji potencijalnog transfera kluba.
    Makakvi, nije cilj napravit nered.
  • Ludovic IX
    6.2k
    Miro, branis seljacinu tovarsku. Goni ga u tri mile materine..
  • Keyser Soze
    8.7k
    Da je primadona sačekala 1 (jedan) dan došao bi u Dinamo. Ne, ispod časti mu pa ide igrati za tovare, ko ga jebe.
  • Bosskovitz
    8.7k
    Ne razumijem što je točno pobijeno ovim mailovima. Nisu oni u priopćenju napisali da se nisu dogovorili s Fiorentinom, nego da se nisu dogovorili s BrekalomJuznjak

    Ovo. Nije mi ni na kraj pameti braniti ovu nesposobnu upravu, ali ovi mailovi ne dokazuju apsolutno ništa osim da je Fiorentina pristala na posudbu, što klub uopće nije osporavao u svom priopćenju nego je naveo da je ovaj tražio garancije da igra. Kad to stavimo u kontekst onoga da je prvi put transfer skoro otpao nakon dolaska Hoxhe jer je navodno Brekalo bio razočaran kaj klub dovodi još jednog igrača na njegovu poziciju, ovo itekako drži vodu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions