• BluePhone67
    4.1k
    yfeq059kq7o0t9we.jpg
    ul9fkpvh5csjk7ts.jpg
    tiijb6s6uga88d3a.jpg
    yyn69vxyrzskiu7h.jpg
    i4smdiayo982l6pa.jpg
    fhz5799pk779u0m5.jpg

    Sn 09.11.2019
  • BluePhone67
    4.1k
    0a6j8cjz992es7i5.jpg
    cgvs3973f89t6ljp.jpg
    yjype4pzlq88oq2g.jpg
    211fs3kefqoedy20.jpg

    Sn 10.11.2019
  • BluePhone67
    4.1k
    Prvih 100 citatelja vodimo na sjevernu tribinu na Rujevici :cool:

    Cisto da ne prođe nezapazeno da nisu kuponi iz SN samo za Maksimir i Dinamo
  • Kwedi
    3.8k
    Jer im je Hanza medija novi medijski partner. Odjebali Novi list
  • xavier
    12.1k
    Dijele karte za sjever Rujevice. Nije li bilo da karte za sjever mogu kupiti samo članovi kluba?

    Znači li onda ovo da dijele karte za prvih 100 članova kluba koji nemaju godišnje ili se čitatelj može učlaniti u klub pa onda dobiti kartu?
  • BluePhone67
    4.1k
    Pise prvih 100 citatelja, ne spominju se clanovi samo oni sa zabranom na sportska natjecanja


    r5n497q873omdqvb.jpg
    1bxb7g1flptim1ht.jpg
  • BluePhone67
    4.1k
    pljiec77q5usd3su.jpg
    s0ccvzesu430vwkl.jpg
    drxegtyfc1qfb4vz.jpg

    Sn 11.11.2019
  • reziser
    6.8k
    i sad opet reprezentativna pauza
    kako to ne volim....
  • Neki tip
    21.3k
    Ma taman će dobro doći za emotivni oporavak i pripremu za ono što slijedi.. mislim na nas, igrači su se izgleda brže rekuperirali. :lol:

    Puno klasičnih klupskih navijača repke baš i ne prati, ali mene veseli i to.

    Nadam se da će HR to riješiti bez stresa, uz recimo gol i asistenciju Petkovića, 1 sjajnu obranu Livakovića, rutiniranu predstavu Perića (kao da mu je 50., a ne 1.), Oršićev ulazak u 62. i gol u 67..

    Eto, pa će pauza biti lakša. :)
  • reziser
    6.8k

    pratim i ja repku, ali s daleko manje žara nego dinamo...
    šteta kaj je pauza jer mi se čini da smo baš u formi, a uvijek je pitanje kakvi će se igrači vratiti s rep okupljanja...

    Naravno da bi volio da hrvatska lako riješi rujevicu....
    ali se više veselim i očekujem 22.11... da ih lako riješimo
  • Infinity
    16.5k
    Ja reprezentativnu pauzu volim samo kad je SP i EP, kvalifikacije i prijateljske ne gledam gotovo nikad, nekad ni rezultate ne pogledam, al mislim da ce nam ova pauza sad jako dobro doci.

    Dio ekipe ce se odmoriti, a dio ce odigrati ipak manji broj utakmica u dva tjedna nego u dosadasnjem ritmu za Dinamo kad se igralo svaka 3-4 dana. Dio njih nece ni odigrati sve minute. Nama bi savrseno bilo da nitko nije dobio poziv i da se na miru pripremimo za dvije jako bitne utakmice, al realnost je da sve vise igraca dobija pozive.
  • LovroZG
    1.3k
    Kup je definitivno odgođen na 5.2. Nama to odgovora jer se momčad ne umara u tjednu između Atalante i Cityja, a Rijeci jer bi se prek zime trebali posložit.

    Vidit ćemo ko je dobio dobru odluku, al kad vidim raspored u veljači nisam siguran da smo to bili mi:

    1.2. Belupo
    5.2. Rijeka, Kup
    8.2 Gorica
    12.2 1/2 Kupa
    15.2. Osijek
    18-20.2. moguća prva utakmica 1/8 LP/ prva utakmica 1/16 EL
    22.2. Inter
    25-27.2. moguća prva utakmica 1/8 LP(osmina se igra kroz dva tjedna)/uzvrat EL
    29.2 Rijeka
    3-5.3. mogući uzvrat 1/8 LP/1/8 EL
    7.3. Hajduk
    10-12.3. mogući uzvrat 1/8 LP/1/8 EL
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.