• keppi
    209
    Brekalu je najbitniji on sam, a za Dinamo mu je manje više svejedno. Bitno mu je da ode na Euro pa makar i iz Hajduka...vidim da je jako slomljen što nije došao kod nas. Nije mu bitan novac...pa Bara izjavljuje da nije realno da ostane duže od 4 mj jer ima velika primanja. Ponavljam što su već mnogi rekli...otići dole za puno veći novac još bi nekako i shvatio, ali za manje ili čak isto, za mene je jadno. Bez obzira na razloge odustajanja uprave od transfera (opravdane ili ne) za mene je on nula od čovjeka, kao i njegov menadžer.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Majko mila, iz posta u post jedno te isto derete već 3 dana, daj svršite više sa govnetom
  • Dudu9
    820
    Kad pogledate kome odgovara da je Dinamo u problemima Mamic, Bara i Hajduk koji je na kraju slučajno uzeo Brekala? vjerovatno za iste novce koje je trebao dobit od Dinama samo propaganda je najbolja ako se piše da je otisao da duplo manju plaću u Hajduk, da bi Dinamovi navijači jos vise napali upravu Dinama i s time stvarali negativnu atmosveru oko kluba i igrača. Kome to odgovara da je u Dinamu takvo stanje, Hajduku da može napokon osvojit prvenstvo pa ne biraju sredstva
  • Jurki
    11.8k
    Nekak si mislim da bu ova tema uskoro gorela i ključalaJurki

    I od onda natukli 500 stranica. Bome gori
  • Sixthway
    484
    pa pogle samo medije, nova tv , rtl , samo rade od hajduka I njegovih navijača neke svece I zvijezde. Politika je duboko uplela prste , plenkovic je to nedavno pokazao slikajući se sa tovarskim dresom . A Baru I prije ovog svega ne mogu smislit jer je štakor.
  • Orc123
    8.2k
    Vratimo se na temu...pisu Svabe da je Shalke nasao vec drugog beka isto iz Francuske i da ga pokusavaju dogovoriti jer je transfer Koffija propao radi odlaska u Dinamo....
  • nwankwo646
    342
    Nije loš ni taj iz Nantesa :lol:
  • Orc123
    8.2k

    Da im maznemo oba? :lol:
  • sport
    3.4k
    Ono što se radilo Dinamu u bivšoj Jugi je mila majka za ono što radi njihova mašinerija u današnje vrijeme.
  • Jurki
    11.8k
    Decki psihologija je zajebana stvar. To kaj mediji rade ja nebi htel nikako da je obratna situacija. Samo ce time okrenuti cijelu drzavu protiv sebe.
    Cak i ljudi koji ne prate nogomet govore nek bude prvak i Belupo ako treba samo ne oni.
    sve bu to doslo na svoje.
  • veselko tenžera
    2.2k
    ovo bi objasnilo puno toga što se dogodilo na terenu. Ako ga svlačionica (to je Petko i mozda još par njih) ne želi, a Jakir plazi za njim mjesec dana nije ni čudo da ne šljive Jakira ni 2%.
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    Evo prijatelji kao sto sam i pisal, tako je i ispalo, nisam jedini koji je vidjel te mailove, na novoj TV su došli do njih i u dnevniku večernjem sve detalje otkrili gdje se jasno vidi kako problem nije plaća nego kako Dinamo nije potpisal već dogovoren posao. Kao sto sam i rekao sram treba biti naše ljude iz kluba koji su izigrali igrača, ali ajde lako ćemo za to, sram ih treba biti jer su nakon toga da skinu sa sebe krivnju lagali i svalili krivnju na Brekala. Ustanimo svi i dignimo se protiv lažljivih i odvratnih ljudi iz kluba
  • wolfgang14
    1.6k


    pretpostavljam da ih je Bara pustio u javnost
  • Sajla
    5.1k
    a vidi Barinu email adresu, baš odiše profesionalizmom :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions