• Jurki
    11.8k
    Pravi trener koji ce klub kostati i 3 milje eura je sitnis. Jer taj trener napravi rezultat i podigne vrijednost momcadi.
    Poveca se interes nas "princezica" za dolazak na utakmice, merch i sponzori.
  • Neron53
    645
    Ma lupam cifru onako aproksimativno.... kljucni dio misli su jaki bonusi kao mamac za najzvucnija imena.
  • Jaro
    7.5k
    i mamac i motiv za oravim radom a ne skupljanjem love i mrvica u "tamo nekom HNLu"
  • Dinamouberalles
    224
    Ma samo Vaha ili Bijelko trenutno dolaze u obzir .
  • hardek
    2.9k
    Nikad mi nije bilo jasno zašto se treneri ne dovode na principu niža bazna plaća + solidan bonus za osvajanje naslova, manji bonus za osvajanje kupa, veliki bonus za ulazak u lp.

    Npr. Za Bjelicu 600 000 po sezoni pa bonusi 250 000 za osvajanje naslova, 50 000 eura za kup, 400 000 eura za ulazak u lp. Mogu se tu dodati još neki bonusi za prezimljavanje u Europi ovisno o tome u kojem se natjecanju izbori proljeće. Ukupno Ako sve ispuni može dobiti oko 1 500 000 eura. Na taj način se klub i zaštiti ukoliko dođe do otkaza treneru jer je bazna plaća niža.
  • BigZ
    478
    Vrati se Neno i razjebi korporaciju!
  • wolfgang14
    1.6k
    "U ovom trenutku imam desetak ponuda. Nikada ih u životu nisam imao toliko. Saslušat ću sve", Vaha

    https://www.index.hr/sport/clanak/halilhodzic-dobio-deset-ponuda-za-posao-nikad-nisam-imao-toliko-poziva/2533872.aspx

    Vaha i sam znaš gdje želiš doć :wink:
  • Noel
    6.4k
    Dajte Petra Šegrta slijepci.
  • nemapredaje
    3.4k
    Ne znam je li se ovaj čovjek do sada spominjao?

    Imao je vrlo dobru karijeru kao igrač i izgradio poznato ime u svijetu nogometa. Kao već iskusan je došao u Dinamo, osvojio 3 prvenstva, zapaženo sudjelovao u jednoj od većih europskih pobjeda i imao odlične odnose s navijačima u vremenu kada nisu bili poželjni.

    Trenutno je pomoćni trener jedne južnoameričke reprezentacije, ali je radio i samostalno kao trener.

    Možda trenutno nije još za nas, ali ga svakako treba pratiti.

    Riječ je o Leandru Cufreu.

    Edit: možda kriva tema, al ne znam di da stavim
  • emilperska
    5.7k

    Naveo sam ga ja u onim potencijalnim imenima za detaljnu anketu ako izgubimo od Istre/Gorice/Lokse..
  • Noel
    6.4k
    Samostalni angažman je imao kao trener Atlasa prije 5 sezona. U godinu dana na klupi Atlasa skupio je 33 utakmice sa rezultatom od 12 pobjeda 5 neriješenih i 16 izgubljenih. Dosta skromni CV za trenera Dinama. Čabraja je za Cufrea Gvardiola.
  • Deleted User
    3
    ionako je sve relativno pa nek igrjau igor bišćan i kruno jurčić obaranje ruke i tko je jači njega dovedemo. jakir me je razočarao u skoro svakom pogledu i pridružujem se snagama koje ga miniraju.
  • Noel
    6.4k
    Čak bi dao još jednu šansu Biščanu. Ipak nas je doveo do naslova prošle godine i superkupa.. Da je Petković zabio penal protiv žgadije vjerojatno bi on još uvijek bio trener i razmišljalo bi se u Europi.
  • Captain America
    17.8k
    Trenutno je pomoćni trener jedne južnoameričke reprezentacijenemapredaje

    Možda je on onda onaj Južnoamerikanac kojeg se zvalo prošli tjedan.
  • Nevo7
    780
    Čak bi dao još jednu šansu Biščanu. Ipak nas je doveo do naslova prošle godine i superkupa.. Da je Petković zabio penal protiv žgadije vjerojatno bi on još uvijek bio trener i razmišljalo bi se u Europi.Noel

    Ne. On je sve svoje (ne)znanje nedavno pokazao u mladoj reprezentaciji i Dinamu. Neka nogometno-trenerski odraste u Poljskoj, neka se kali po Championshipu, neka doživi stres i da nauči i da zna kako reagirati u teškim, stresnim, rizičnim situacijama, a ne da izgleda kao pred streljanje sa pogledom u prazno. Njegove su momčadi bile fizički nepripremljene sa padom nakon poluvremena, a pogotovo nakon polovice drugog poluvremena. Dinamovac je, dobar čovjek je, NAŠ JE, ali nije kvaliteta za Dinamo.
    Bjelica i Vaha kad bi vidjeli da gol visi u zraku u onim zadnjim trenucima utakmice, a da momčad ne može doći do daha, pa oni bi utrčali u teren, mahali na nekaj nepostojeće, pokazivali na sat, naguravali se sa četvrtim sudcem, "posvađali" se sa nekim iz stručnog stožera, zaradili pa makar i crveni karton, ali bi presjekli utakmicu, ekipa bi došla do daha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.