• reziser
    6.8k
    ma švvvedi naravno...gledam dance..jbg hahahaha
    švabe tuku....opako..ali suci i iskljucuju...
    wolf je dobar...danci promasuju previse za sad
  • reziser
    6.8k
    ma švedi naravno
    gledam dansku pa sam pobrkao
    njemci tuku, ali suci i iskljucuju...i wolf dobro brani za sad
  • BBBaranja
    2.5k
    Ulazi tu drugo poluvrijeme bucko Nielsen na vrata Danske i odvodi ih u finale..
  • dinamozivivjecno
    2k
    Finale Francuska-Njemacka i Francuzi opet uzimaju zlato.
  • Raul
    115
    Odbojkašice Dinama su doživjeli prvi poraz i 12.kolu Superlige, bolje su bile Osječanke
  • Raul
    115
    Nadam se da danas Danci uzimaju i da Švede uzimaju treće mjesto.
  • Eduardo
    20.2k
    Sinner uzeo Australiju nakon što je okrenuo 2:0 u setovima, a do finala je izgubio samo jedan set i to od Đokovića u tiebreaku. Danas je toliko lagano izgubio prva dva seta da sam pomislio da će Medvedev imati šetnju do titule. U 1/2 finalu npr. Đokoviću nije dopustio niti jednu break loptu koliko je dobro igrao.

    S druge strane Medvedev je do finala dva meča s 0:2 okrenuo u svoju korist da bi sad na taj način izgubio.

    Inače, Talijani u muškoj konkurenciji od 1976. godine nemaju pobjednika na Grand Slam turnirima. Sinner je uz to postao i prvi Talijan koji je osvojio ovaj turnir.
  • Raul
    115
    Švede uzele broncu, to znači da igramo s Njemcima u kvalama za OI uz Austriju i Alžir. Još ne zna domaćin.
  • miro
    4.4k
    Meni se ovo čak čini i bolje nego igrati s Španjolskom, Bahreinom i Brazilom
  • Raul
    115


    definitivno, Bahrein i Brazil igraju malo divlje obrane koje nam baš ne leže.
  • Facke
    3.6k
    Francuzi osovjili :vomit:
  • dinamozivivjecno
    2k
    Kao sto sam i najavio
  • miro
    4.4k
    Francuzi su sila i moš ga jebat
  • Nolifer
    8.1k
    Ne volim ih, ali da smo kao oni to bi bio posao, ne da se sramotimo ovako javno sa prepucavanjima, jer sa time niš nećemo postić.

    Osim igre, nek promjene i opremu sa više kockica i natpisom HRVATSKA na leđima, jer ne igraš za sponzore, nego za svoju domovinu.
  • Raul
    115
    da je pravde, ne bi ni bili u finalu, ali uvijek se francuze mora malo pogurati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.