• i more je plavo
    1k

    Ako ne budu prvaci, dolje je potop.....ne igraju ni tamo igraci za pivu i kikiriki.
  • Filip 91
    716
    I on će igrat dole za 1€? Pitam za prijatelja
  • Petar86
    884
    Ma kakvi potop, ako aludirate na nezz neisplacivanje placa, rasprodaja i slicno, nema sanse
    Pa samo sto ce imati 30 000 ljudi svaku utakmicu do kraja sezone dosta im je... a koliko ce tek ulagaca sad privuci u klub kad se svi lizu s njima... di su ljudi tu su pare
  • Toni90d
    400

    Sve se može kad imaš podršku Plenkovica. Do jučer nemaju za biber, par godina zaredom u minusu i odjednom se razbacuju sa parama.
  • Muka
    357
    Možda se stvori neki revolt u dinamovom puku i poveca se broj ljudi na stadionu s obzirom koliko se pljuje sve. Kako da ne :lol:
  • CastAway1986
    1.4k
    Debili iz Splita rade Ono što je trebao Dinamo ove sezone uraditi a to je riskirat i ući u minus ako treba a dovesti prave igrače pa bi mu se iduće sezone to vratilo, najvećim djelom od Europe gdje i dalje imamo visok koeficijent ali ne jazavci iz uprave si samo međusobno podmeću i na putu su da postanu najodgovorniji za jednu neuspješnu sezonu a šta će poslije uslijediti samo Bog zna..
  • Mr Anderson
    7.9k

    Neće igrati za 1 €, ali kako se piše, njih je tražio manje para nego nas.
    Jebe mi se za Brekala, za mene je mrtav od danas, boli me nesposobnost naše uprave.
    Ako netko ima neke insajderske info nek kaže jeli istina da su igrači bili protiv Brekala. Ako je to istina i ako nam igrači kroje sportsku politiku onda smo u žešćem kurcu.
  • KaJJe
    229
    Ne znam od kuda njima novci, ali oni idu all in. Sve il potop. Ovo s Brekalom je baš prc. Makar ne kužim tu njegovu glavu. Obitelj Dinamovci, on dijete Dinama i odeš u najvećeg konkurenta. Nije da mu egzistencija ovisi o tome. Možda neki inat, ali treba gledat širu sliku. Bilo bi me sram cijeli život. Očito u nogometu samo igra lova.
  • Deleted User
    3
    jbg tamo nema ni uskoka, ni dorha, nit sportske inspekcije. tamo ti yutarnji i imbex sve objasne i živio rođo. a pojedinci s ovog foruma kažu čak da ih i baš briga za to. konkurencija financira igrače preko restorana, kafića, privatnih pozajmica ali što nas briga za to. mi smo pape veći od pape :)
  • Filip 91
    716
    Ima istine u tome.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    ne virujem da je inat njegov, nego maslo menadžera njegovog! A.B. preko Brekalovog potencijalnog transfera u ST uzvraća udarac Upravi Dinama! Al da.. šta je dečku u glavi to ni meni nije jasno.
  • Deleted User
    3
    ako ti menažder govori gdje ćeš igrati onda si panj iliti propuh. obitelj je broj jedan i iz tog izlazi odgoj i osnovne karakteristike čovjeka. menadžera promijeniš dok pucneš prstom , ako hoćeš.
  • Petar86
    884
    Hipotetski ako hajduk bude prvak, u reprezentaciji treba biti barem 2 igraca prvaka Hrv., Livaja se umirovio, melnjak ozlijeden, Perisic ide i eto vjv. Brekalo

    2 muhe 1 udarcem, kajla Dinamovoj upravi, EURO za Brekala
  • Filip 91
    716
    Barem je otkriveno njegovo pravo lice i bolje ne imat posla sa govnom Barom .
  • Armagedon13
    959

    Ma ne može te nitko natjerat ako nećeš.Činjenica da su oni preuzeli njegovu plaću i platili 0,2m odštetu tj.sve ukupno će ih koštat 1m
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions