• Orc123
    7.8k
    Listam ove teme i dodjem do Uprava dinama i otvorim i nekako mi se zgadi...ljudi moji sta nam to radite od Dinama! Jel moguce da ste se predali krajem prvog mjeseca u borbi za naslov. Zasto nam unistavate klub? Radite li vi ista pobogu? Nema vam ni traga ni glasa, nitko ne komunicira sa svojim navijacima. Ljudi jel vi shvacate da je Dinamo veci od Vas, jel vi shvacate da unistavate klub, jel vi ste svijesni kakvo vi ime, kakav klub zastupate. Shvacate da Dinamo nije Vas i da Dinamo pripada svima. Nije nista vise Vas nego sto je i Nas! Saberite se konacno, presjecite kojim smjerom idemo, sa kojim ljudima, ulozite u momcad, dajte da se bar borimo pa bolji nek pobjedi!
    Vodite kampanju ustanite purgeri, ja vas pitam gospodo, a gdje ste vi?od vas nema traga ni glasa! Zar Vi ne bi trebali biti tu na prvoj crti? Kako god da ste izabran, i slagali se ili ne slagali u svemu, Vi bi trebali voditi i klub i navijace, pokazati nam put kojim idemo, a mi vas trebamo slijediti. Ja trenurno taj put ne vidim.
    Probudite se!
  • Zagi
    7.6k
    Nikakvo buđenje, sabiranje.

    Niz štenge.
  • Klenx
    5.6k
    Nogom u dupe i nek idu u PM
  • FrenchMontana
    625
    Ne pusim te price da se planski unistava nas klub. Ovdje se radi o cistoj nesposobnosti mamicevih dupelizaca koji sjede u upravi. Nisam nimalo optimistican i ne ocekujem nista. Mirkec vjerojatno na izborima opet pobjeduje, i sve se nastavlja.

    Ako je ikako moguce Vlatkice se rijesit to bi bila svijetla tocka cijele price.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ne pusim te price da se planski unistava nas klub. Ovdje se radi o cistoj nesposobnosti mamicevih dupelizaca koji sjede u upravi.FrenchMontana

    To i ja mislim jer ne vidim razlog zbog čega bi netko poput Vlatke riskirao ovakav posao i plaću jer takvu sigurno nikad i nigdje više neće dobiti.

    Možda griješim ali to plansko uništavanje mi više zvuči kao teorija zavjere a posrijedi je samo nesposobnost ljudi iz uprave jer moraju donositi odluke u području za koje nisu dovoljno kvalificirani.
  • Common Sense
    796
    Ako ovo što rade nije sustavno uništavanje kluba, onda ne znam što je.

    Donose pogrešne odluke jer nemaju ni približno potrebnog stručnog znanja i iskustva, a stručnim ljudima ne daju ni blizu. Stvari su jasne, bez struke nema rezultata, a bez rezultata neće bit ni novca.
  • rioda
    4.8k
    Nema nigdje nikakvih novosti oko Bobana?
  • Orc123
    7.8k
    Znate sto cu vam ja reci. Imam osjecaj da dobar dio ljudi u klubu trenutno odradi svoju smjenu od 8 do 16h i odu kuci, i iskljuce se od posla, ne legnu u krevet razmisljajuci o Dinamu, mirno zaspu i odmore se. Sljedeci radni dan opet dodju na posao i odrade od 8 do 16 i odu kuci i tako u krug 5 dana u tjednu. Ne kazem da tako svi ali dobar dio...
  • Jaro
    7.3k
    do zadnje cistacice...
  • IstokKa96
    671
    @Orc123 davnih dana je to Dario Špikić rekao :wink:
  • Praskaton
    2.3k
    To nebi bio problem da oni i taj posao 8-16h odrade kvalitetno.
  • San Lorenzo
    15.4k
    davnih dana je to Dario Špikić rekaoIstokKa96

    Špikić je prvi koji funkcionira na taj način.
  • Jurki
    11.7k
    Jebem vam mater nesposobnu pokvarenu :vomit:

    Dao Bog da vam djeca kruha gladna bila.
  • Klenx
    5.6k
    Realno da svaku iti malo ozbiljnu firmu preuzme tajnica skupa sa 2 retardirana uhljeba otišla bi u kurac.

    Tako odlazi i Dinamo
  • diebalo77
    184
    Ovo je tužno što se događa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.