• Georg Koch
    3.4k
    ako ti je ovo masta, blago tebi :party:
  • AC1593
    491
    Ne pisem nikakve floskule. Pisem ono sta govorim svakome tko navija za dinamo.
    Vecina je dinamovaca bila na stadionu, vecina je ljudi u ovom digitalnom dobu vidjela atmosferu na stadionu pa i dalje ne dolazi na utakmice. Kod nas ljudi nemaju naviku da se treba dolaziti na utakmice svog kluba bez obzira s kim igra. Nemaju naviku djelima pokazati da navijaju za dinamo.
    Moja jedina poruka svima je, da se na stadionu navija za dinamo.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Jel netko možda ulazio na stadion bez printanja ulaznice? Ja sam do sad uvijek printao da me ne iznenadi, al sam na putu tako da dolazim na knap sutra i nemam di isprintat.Mrvica
    Mozes preko mobitela bez brige
  • AC1593
    491
    Vrlo je jednostavna stvar. Promjena mentaliteta, odnosno navika se ne dogada preko noci. Napredak na povecanju posjete se osjeti u odnosu na ranije godine, ali smatram da svatko od nas svojim primjerom i u svom okruzenju moze djelovati na nacin da objasni svima da se samo na stadionu moze istinski pruziti podrska klubu i da je to nacin na koji svaki navijac pruza podrsku.
    Da se razumijemo, nemam problem s objavama na drustvenim mrezama, ali nepotrebno je objavljivati svakih par sati da je prodano jos par desetaka karata.
    Efektnije bi bilo da se pohvali nakon utakmice brojka. Da se istakne kako je atmosfera bila vrhunska i kako svatko moze biti dio te atmosfere svaki vikend. Bar moje misljenje
  • Petar86
    575
    ja se vise manje slazem s tvojim upisima ali nista u zivotu nije crno/bijelo. Nisam ja bezveze upisa komentar, prije sam pogledao po vodecim stranicama Dinama i nigdi se ne spominje 760 karata, zadnje jucer na Zoni Dinamo 460

    Ne kazem ja da se moli molim vas dodite, ajte bla bla

    Jednostavna objava tipa

    "Prodano impresivnih 760 karata za sutrasnju utakmicu. Ajmo Dinamo"

    Takva objava da ekipu od 4 potakne se isplatila, a vise bi 100%
  • criticus
    1.1k
    Ljudi prebacite raspravu na stranicu o posjeti. Mi se ovdje samo opušteno zabavljamo brojkicama.
  • SAS1987
    13.3k
    Ljudi moraju shvatit da se na utakmice ide radi kluba i podrske klubuAC1593

    Ljudi ne idu na tekme zbog podržku klubu nego idu zbog vlastitih osjecaja :smile:
  • NORTE
    9k

    Ima dovoljno objava.
    BBB znaju kad treba napraviti kakav poziv ili najavu.
    To neće biti svaku tekmu ili kad neko to zaželi.
    U Pulu će otić svatko ko želi, nema ni potrebe zvat nekog ko se nećka bit uz grupu i dinamo.
  • kinfa95
    485
    Danas nakon 2-3 pive će se sigurno još ekipe odlučit za tekmu
  • deda
    27.7k
    Ljudi ovo su bile nezamislive brojke do prije par godina. Ovo je velik uspjeh prije svega Boysa, ali i svakog dinamovog navijača. Najveće gostovanje u povijesti što se Pule tiče. Nemojte sebe podcjenjivati, niti bilo kojeg dinamovog navijača. Nama trebaju i obični kibici i simpatizeri pa će ove brojke biti još moćnije.

    Svaka čast svim curama, mamama, bakama, dedama, a i dečkima koji sutra idu na tekmu.

    Brojka je spektakularna. Bravo ljudi.

    DINAMO ZAGREB IZNAD SVIH!

    800 :clap: :strong:
  • luka modic
    608
    Ovo je možda više ljudi nego što je u Puli bilo na finalu kupa protiv Rijeke...
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    ide ovo do 900 danas a sutra jos 100
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.