• Jaro
    7.3k
    Sve kaj Kljajić priča ima smisla i istina je pa i ono kaj je reko za sebe i svoju ljubavnicu..Noel

    Tadašnju ljubavnicu, čovjek promijenio u međuvremenu valjda :D
  • Mali Zeus
    13k
    Sve kaj Kljajić priča ima smisla i istina je pa i ono kaj je reko za sebe i svoju ljubavnicu.. tako da on isto nije mozgom puno dalje od Goluže kak se predstavlja..Noel

    I meni je ostao takav dojam. Baš mi se čini neki ljigavac. Velike riječi, a zapravo sam sebe gura za izbornika.
  • Jaro
    7.3k
    Očito je odustao od toga pa sad prosipa naknadnu pamet. Lik možda i priča istinu, ali kao i kod Šokote neki dan - jedina motivacija povrijeđen napuhani ego...
  • Mali Zeus
    13k
    ↪Mali Zeus Očito je odustao od toga pa sad prosipa naknadnu pamet. Lik možda i priča istinu, ali kao i kod Šokote neki dan - jedina motivacija povrijeđen napuhani ego...Jaro

    Upravo tako.
  • reziser
    6.8k
    uhvatili ste se ljubavnice..opravdano..ali bit je u nečem drugom :chin:
  • ksapi
    2.8k
    Tako je i Perkovac pametovao dok je Cveba bio izbornik, gurao sam sebe u prvi plan :rofl:
  • Zagreb1992
    1.7k
    Bundović danas potpisao za Cibonu i par sati kasnije nakon mjeseci izostanka utrpao 31 poen protiv Cedevite
  • Nolifer
    8.1k
    Čudesni Sinner razvalio noleta :clap: 3:1 (6:1, 6:2, 6:7, 6:3) :strong: za finale AO
  • Eduardo
    20.2k
    Meč Sinnera i Đokovića je kamilica za ovo šta igraju Medvedev i Zverev. Čudesan prvi set, baš čudesan. Kakve izmjene ljudi rade, nestvarno.
  • Krizy
    43.3k
    Francuska vodila 13-6 protiv Švedske u polufinalu rukometnog EP-a.
    Švedska nevjerojatnim preokretom u završnici vodila s dvije razlike, a Francuzi izjednačili "slobodnjakom" nakon isteka vremena. Nevjerojatno.
  • BBBaranja
    2.5k
    Šveđani zadnjih 15 sec nakon timeouta bezveze krenuli na gol,po meni čak i nije bilo koraka..i na kraju Prandi zabije golčinu sa 10-11m i živim zidom ispred sebe :yikes:
  • ksapi
    2.8k
    Bolesna tekma, ali opet suci u prvom plani.. kao i cesto u zavrsnicama ovakvih tekmi. Cak ni ovaj VAR ne pomaze, posto ga suci ne gledaju za sve sto treba :rofl:
  • reziser
    6.8k
    neregularan gol iz zadnjih 9 m za Francusku, i onda lagana pobjeda u produzetku

    danci su malo sami krivi jer imas 15 sekunti do kraja, loptu, 1 razlike, nema pasivne igre...kamo letis?!
  • BBBaranja
    2.5k

    Šveđani misliš :joke:
    A švabe tuku li ga tuku..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.