• Neron53
    621

    Brijem da je GH tada davao izjave protiv njega.
    05., 06...
  • Deleted User
    3
    znači svi članovi dinama svih ovih godina su htjeli imati posla s gamadi ? de dobro je
  • Neron53
    621

    Ne moze se mjesati Bobana i navijace koji su sve ovo vrijeme bili na crti sa gamadi.
    On je izabrao finiji put i do sada nije smatrao da je zrelo vrijeme za povratak u Dinamo.
    Dao Bog da se predomislio.
  • Deleted User
    3
    to si u pravu. ne možemo miješati navijače dinama sa zvonimirom bobanom od kojeg nisam čuo doslovno A o dinamu svih ovih godina. a čuo sam nekoliko uvredljivih izjava za sve nas koji volimo, pratimo ili radimo u hrvatskom nogometu. ipak je on creme de la creme pa je radio za kriminalca talijanskog. to je ipak europski :)
  • Jurki
    11.7k
    On je izabrao finiji put i do sada nije smatrao da je zrelo vrijeme za povratak u Dinamo.Neron53

    A kaj je trebal? Uletiti u M128 sa kalasnjikovim i sve ih postreljati? Ne shvacam?
    Govnar nasmrkani je tad imal podrsku politike, Bandica, kurca palca i kak je bilo i teoretske sanse da on uđe u klub i to rastjera?
    Nije ista situacija onda i danas. Treba gledati kontekst vremena ponekad.
  • Deleted User
    3
    dobro a zašto se nije učlanio prošle godine npr ?
  • Jurki
    11.7k
    dinama sa zvonimirom bobanom od kojeg nisam čuo doslovno A o dinamu svih ovih godinaandrija91

    Vise puta je sam Boban naglasio da se ne zeli vracati u ovu zabokrecinu tak dugo dok se situacija ne razjasni.
    Jer iz te bitke nebi izasao cist.
    Svi koji su imali interesa od nasmrkanog govneta na Bobana bi natrpali govana od kojih se nebi nikad ocistio.
    Covjek je pametno napravio.
  • Dinamosaur
    1.5k
    zivo me sad zanima koje si godiste?
  • Jurki
    11.7k
    a ti znas da nije clan?
    Tko to zna jel on clan ili nije?
    Boban je isel goloruk na pandura i onda se nađu pametnjakovici.. propitkivat zakaj je on ovo ili ono.
    Zar mislis da bi on bio u Uefi da je neki pikzibner, lajbek?
    Bas jako uefa voli Hrvate u picku materinu.
  • Deleted User
    3
    pa je odabrao uefu koja je poznata kao humanitarna,poštena i skromna organizacija. a tek berlusconijev milan :) upravo kad je rekao da ne želi imati veze s HR nogometom jer je to sve prljavo mi je pao u očima. koliko je ljudi uvrijedio iz fine futelje dok promišlja s onim gay naočalama. nabijem ja takve kalkulante i ljenčine. pa baš dinamov navijač bi mu trebao zamjeriti to "ne bi se štel mešat" politiku koju vodi od kad znam za njega. kao mlad je imao krvi u sebi ali ga uškopila ona leonarda jbg. i opet postavljam pitanje....zašto se nije učlanio u dinamo nakon odlaska zm ?
  • Dinamosaur
    1.5k
    mali promjeni pelenu, ukakao si se
  • Deleted User
    3
    koja je razlika raditi za talijanskog ili hrvatskog kriminalca ? jednostavno pitanje. ostavi dječje fore, budi na nivou :)
  • Jurki
    11.7k
    pital sam te kaj je on trebal napraviti?
    Uletiti u klub i napraviti masakr?
    Gle kad te politika stiti mozes delat kaj hoces. Tak je i nasmrkani delal kaj je htel.
    Kad to shvatis onda ti bu jasno zakaj se nije vratio u Hrvatsku.
    Ta bagra bi ga ocrnila na sve moguce nacine, a tog covjeka zna cijeli nogometni svijet.
    Pogledaj si malo tko je sve dosel i koje facetine i nogometne legende su dosle na to isto ruglo na kojem Dinamo igra utakmice na njegov oprostaj. Onda ti bu valjda jasno kaj Boban predstavlja u nogometnom svijetu.
  • Brusa
    1.5k
    svatko ima pravo na svoje mišljenje, kako bi se reklo, al zvati Bobana kalkulantom i ljenčinom....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.