• striko
    1.2k

    Možda je Čavlina zadužio Lokose pa ga puste skoro besplatno? ....ili to samo kod nas ima?
  • Nogo
    1.3k

    Prodaja Rukavine taman namiri Jakira, stožer, Čavlinu i Goričana :lol:
  • Juznjak
    3k

    Nisu slijepci nego neznalice. A i da znaju, ne mogu si dopustit potrošit 500 tisuća eura na Čavlinu kad ne znaju što će bit s Jakirovićem. Trenutno smo u situaciji da tražimo igrače koji će besplatno doći i besplatno igrati. Sve ostale nismo u mogućnosti dovesti jer kako netko može znati hoće li se ti igrači svidjeti sljedećem treneru kojeg nitko iz uprave ne želi dovest.
  • Droljo
    5k
    Vlatkicu patkicuNogo

    Vlatkicu Prasicu
  • Jurki
    8.7k
    Nemam nist protiv Goricana al on je jos samo jedna popuna a ne pojacanje.. al kaj ti debili nesposobni ne znaju dovesti iole kvalitetnog igraca koji ce RADITI JEBENU RAZLIKU na terenu.
  • Juznjak
    3k

    Mogli su pokušat s Brekalom ali on ipak nešto košta pa se čekala bilo kakva sitnica da to propadne. Da nije bilo Lokomotive bilo bi nešto drugo. Od ostalih Hrvata ne vidim tko bi nam bio realan da dođe kao pojačanje. Stranci ne dolaze u obzir jer bi mjesecima sjedili na klupi/tribinama pošto se Jakir ne može sporazumit s njima.
  • Facke
    2k


    Mogli sme imeti Brekala , ali glej kaj su mu napravili. Tak da sve je to lepe namerne. I kaj budu za Goricana sad dali miljuna?
  • NitkoBitan
    12.2k
    Koliku godisnju placu ima Zagorac? 300,400 tisuca? Eto netko je smatrao pametnim da se skoro pa veteranu da toliko za sjedenje na klupi umjesto da se otkupi Cavlinu za te novce, zbog dobre atmosfere u momcadi jel.
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    necemo mi malog docekati. Ako ga se ne dovede odmah i sada bojim se da na ljeto ide van. Javna tajna je da je Genk zagrizao za njega tj osobno trener golmana koji se stvorio Courtoisa, sada Vandervoorta itd itd. Malog je jos Biscan htio na ljeto dovesti ali mu isto tako nije garantirao da ce braniti. Sto mi je tada jos imalo smisla jer nismo bili ni blizu ovoj kataklizmi. Ali da ga sada neces dovesti i dati mu da bude prvi golman to mi nejde nikako u glavu.
  • Nogo
    1.3k

    Po meni je Ademi dovoljan zbog atmosfere u momčadi.
    S druge strane ako Zagorac bude back up, sigurno ima neka ponuda za Nevistića i dajmo ga ća a Čavlinu staviti kao prvog golmana.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ma tuzno. Daje se tolika placa zamjenskom golmanu da bi sada kukali kako nemamo pola milje za Cavlinu. Jebala ih atmosfera u momcadi i "senatori". Eto sada imamo Zagorca, Ademija za milju po sezoni a novaca za dovodenje igraca kao i rezultata nigdje. Bome su nam od velike koristi ti igraci, atmosfera i rezultati nikad bolji.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ovo šta se radi je čista sabotaža kluba.
    Čista i namjerna sabotaža.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Ali stvarno nevjerojatno kad staviš malo u kontekst i sagledaš iz daljine

    Dinamo Zagreb, imperia nogometa u Hrvatskoj i šire, klub s budžetom kakav ostali mogu sanjat, u kritičnoj sezoni, kreće u lov na titulu s najgorim golmanom lige koji uz to ima 37 godina.
  • Facke
    2k
    Mene neke stvari nisu jasne. Odustali smo od Brekala radi toga kaj nismo znali el bu Jakirovic ostal trener Dinama i el novi trener treba Brekala u momcadi. Da bi drugi dan isplival info da idemo po Goricana koji je iste igrac Bare. Pa to smrdi od glave do pete. Otkud sad novci za Goricana?! Ljudi moji.
  • Orc123
    5.1k
    Ovo za Goricana je izmisljotina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.