• ksapi
    2.8k
    Njemacka je maksimalno rotirala danas, nebi ovo ovako izgledalo da je bilo bitno. Ali svakako dokaz da mozemo i da su one partije protiv Islanda i Madarske uzas
  • Đeki Ćen
    37
    Nisam gledao tekmu, pa ne mogu sudit, ali prije par veceri Austrijanac Möstl je takodjer protiv Nijemaca zakljucao vrata. Ne umanjujem Kuzmin ucinak, ali Nijemci ocevidno imaju problema u napadu. S druge strane vjerojatno su se stedjeli za zavrsnicu. Danci su isto glatko izgubili od Slovenaca u za njih rezultatski nebitnoj tekmi.
    Sada krece ono glavno. Ocekujem skandinavsko finale.
  • BBBaranja
    2.5k
    Ovaj Perkovac bahatiji od Jakira..
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Jbt jel neko gleda interview sa perkovcem. Kaze lin da ostaje da uživa kao i kad je došao, da ime podršku, a da ga ne zanimaju kritike od polupismenih ljudi. Kakav Idiot, ovaj je prešišao sve dosad. Ko je nama izbornik :monkey:
  • ksapi
    2.8k
    Pola igraca ga ne moze vidjet na oci :lol: idiot
  • Sajla
    5.1k
    realno, dvije bitne pobjede rukometaša su utakmice koje upadaju u domenu statističke pogreške - protiv Španjolske njihovi golmani nisu obranili ništa, a protiv Njemačke je naš golman obranio sve. kad je situacija bila "normalna", gubili smo (Island, Mađarska). meni to ne ulijeva neku nadu za budućnost ako se ovako nastavi.
  • austrijanac
    4.1k

    Zato mi se gadi kad mi neko spomene Slavka Golužu, velikog Dinamovca, digao je ruku za nas.

    Sve što je u ovom intervjuu je istina, Zoki jebe mame i u ostalim sportovima, stranka mu je to omogućila, a ovi koji se vesele tome i dizanju ruke Slavka Goluže nek se malo priupitaju što to znači za Naš Dinamo.

    Ali nije u ovom intervjuu rečeno ništa novo, ima tu još hrpetina stvari.
    Drago mi je po prvi put da Index pogodi s člankom, SN i Germanijak neće pričat o Zokiju sigurno. Pinević bi se prodao za 100€ (ali doslovno mu članak dode 100 eurica), a Eva Grgic je zelena.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Bolji intervju sportski nisam jako dugo pročitao, svaka čast
  • Mali Zeus
    13k
    Kaj se bunite, pa Perkovac kaže da je rezultat izvanredan!
  • Jurki
    11.7k
    Kaj se bunite, pa Perkovac kaže da je rezultat izvanredanMali Zeus

    Ima li u Hrvatskoj barem jedan trener koji ne prodaje demagogiju i ne govori da su njegovi rezultati odlicni a zapravo su za kurac.
  • Eduardo
    20.2k
    20 obrana Kuzme!Keyser Soze

    Kuzmanović je prošle godine protiv Sportinga u Lisabonu u tekmi Europske lige imao 26 obrana, pri čemu je obranio četiri sedmerca. Hoće to njega :smile:

    Imamo hobotnicu na golu, a još imamo i Mandića koji ovo prvenstvo nije bio na svojoj razini ali doći će i to već na idućem prvenstvu. Nije ni Kuzma briljirao na svom prvom velikom natjecanju pa ga danas slavimo. Brutalan golmanski tandem imamo.

    Nisam gledao tekmu, pa ne mogu sudit, ali prije par veceri Austrijanac Möstl je takodjer protiv Nijemaca zakljucao vrata.Đeki Ćen

    Jučer je imao 20 obrana protiv Islanda pa su na kraju izgubili. Bilo mi ga je žao.
  • Mathiasovi Chageri
    2.7k


    Zanimljivo je da je Kljajić dosta sigurno i samouvjereno izašao s teorijom da se Perkovca namjerno stavilo na klupu da bi kiksao i da bi imali plodno tlo za dovuć Vujovića na klupu. Par sati nakon tog intervjua izlazi vijest da je Perkovac uskoro bivši, da su mu igrači okrenuli leđa i da je glavni kandidat za izbornika - Veselin Vujović.
  • Noel
    6.3k
    Sve kaj Kljajić priča ima smisla i istina je pa i ono kaj je reko za sebe i svoju ljubavnicu.. tako da on isto nije mozgom puno dalje od Goluže kak se predstavlja..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.