• nemapredaje
    3.3k
    Alo ljudi, već tri stranice trabunjate o glupostima. Izmijenite brojeve pa se dopisujte, privatizirali ste temu.
  • CastAway1986
    1.5k
    Mišić mozda nije za Premier Lige ali činjenica je da ima svoje kvalitete i igrao je jako dobro dok ga Dalic nije pozvao kad je trebao i otad je poceo lagano tonuti ,nema potrebe ismijavat kolege na Zoni primjerice Bana , ne trebamo se svi slagati sa svakim komentarom bilo je i vaših insajderskih bezvezarija pa vas se nije ismijavalo..
  • Orc123
    8.2k
    Vratite se na temu....
  • MarK
    649
    Najtragičnije od svega je da su najbolji igrači u momčadi trojac koji je na početku sezone bio debelo podcjenjen od svih trenera, a gotovo predmet sprdnje u komentarima: Theo, Mauro i Taki. Dečki svaka čast na borbenosti, jedini zaslužujete igrati za Dinamo.
  • Sixthway
    484
    Pošto se trgamo mjesec dana zbog 100k eura , kakvih igrača ima u tom cjenovnom rangu? Možda netko iz 6 ili 7. Engleske lige ,neki igrač koji ujedno dobar i u pikadu?
  • crohnl
    29
    Moharami je s ovom ozljedom odradio svoje u Dinamu

    Kad cujem nekakva krpanja desnog beka s Bernauerom ili spominjanja da Ogiwara moze desno dode mi muka

    Treba iskesirati za desnog beka sad i odmah!
  • NitkoBitan
    17.8k
    Treba iskesirati za desnog beka sad i odmah!crohnl

    Mogli smo dovest Gazibegovica za razumnu svotu ali je nasa vrla struka (prvenstveno trener) rekla da se ne dovodi desni bek dok se ne proda Moha. Eto im sad prodaje, nit ce se prodat Moha nit imamo desnog beka. Vec sam rekao, kupi prvo beka a onda se pozabavi prodajom Mohe...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    dodaj tome vrlo dobru odluku da Emreli igra pripremne utakmice a ne koristis ga u HNL-u vec Kulena, i onda ti se ovaj povrijedi dok ga prodajes i imas ponude na stolu

    Imam osjecaj da nas snima skrivena kamera
  • Ivdzo11
    4.2k
    Koliko ima smisla ne znam

  • Thompson
    52


    Dovest cemo i Kenta i Brekala i do kraja sezone se isprskat po tovarima, nek neko zapamti ovo.
  • Ivdzo11
    4.2k
    ja bih radije nekog Kenta u obrani
  • Thompson
    52
    Treba promjenit formaciju sa 3 nazad i 2 wing backa japanci. To je kaneko igro u Japanu.
  • i more je plavo
    1.1k


    Pa di ce igrati sva ta krila ???
  • dzis
    820

    Naci ce im jakir mjesta. Nebi se cudio da Kent dolazi kao zamjena za Zagorca na golu
  • Orc123
    8.2k
    Inace Kaneko, Brekalo, Kent svi su oni u karijeri igrali i ofenzivnog veznjaka, najvise od njih Kanekomtako da cak i u 433 bi mogli igrati sa svom trojicom a Baturinom na CM....pogotovo u HNL.,
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions