• Noel
    6.4k

    Jel ti znaš da je Muslimanima alkohol zabranjen?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    dobro će doći našoj ekipi, neki nisu mogli stajati na proslavi nove godinu u beogradu
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Mislim da će novi trener biti Kruno.

    Ne vidim drugo vatrogasno rješenje,nedavno je odbio al mislim da ovaj put neće.

    O Kruni imam neko realno mišljenje, napredovao je u nekim stvarima i može stabilizirati ekipu ali ne znam koliko je progresivan za neke daljnje nastupe u Europi.

    Iskustvo Dinama ima i zna kako se osvajaju naslovi , realan je oko procjene i mogućnosti igrača i trenutne situacije,to vidim kao pluseve.
  • Peškaman
    4.5k

    On je trener FK Sarajeva,pratim BiH ligu,imaju ubjedljivo najveći budzet,a nemaju igru.
    Iskreno,ja bih krenuo po Garciu,onog iz Istre ako nije zauzet.
    Vrijeme je za stranca, dosta je domaćih stručnjaka.
  • Olmic
    3.7k
    i ja mislim da ce on bit novi
  • Noel
    6.4k
    Ne pišite gluposti kakav Kruno Jurcic.. Čovjek javno blati po upravi već mjesecima..
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ne vidim drugo vatrogasno rješenje,nedavno je odbio al mislim da ovaj put neće.

    O Kruni imam neko realno mišljenje, napredovao je u nekim stvarima i može stabilizirati ekipu ali ne znam koliko je progresivan za neke daljnje nastupe u Europi.

    Iskustvo Dinama ima i zna kako se osvajaju naslovi , realan je oko procjene i mogućnosti igrača i trenutne situacije,to vidim kao pluseve.
    Svi na Sjever

    Kruno Jurcic nijedan klub nije vodio duze od 40 utakmica, isti taj je vodio klubove goreg ranga od Jakirovicevih pa se Jakirovicu to non stop pripisuje. Ako nam je vatrogasno rijesenje Kruno, uz duzno postovanje, ne dirajte nista. Ne mogu vjerovat uopce da se ovo spominje a jos gore da je on odbio Dinamo u jednom trenutku a valjda vam i to govori dosta ako smo pregovarali. Na prvu jedino Vaha ima smisla.
  • emilperska
    5.7k

    I mi blatimo hahahaha
  • rioda
    4.9k
    Vjerojatno bi se raspao internet od količine ruganja da sad vratimo Jurčića
  • Mali dioničar
    15.3k
    Kako se bira pripravnik u Zagrebačkoj banci?

    Nekoliko krugova u kojima se treba zadovoljiti sve potrebne uvjete da bi se dobilo posao. Strani jezik se podrazumijeva.

    Kako se bira trener Dinama?

    Jakire, ajde dodji s plaže, plaćamo odštetu 250.000 eura i imamo za tebe spreman ugovor.

    Pa jedan Mourinho je NAKON osvajanja kupa prvaka s Portom i nakon osvajanja Premier lige sa Chelseajem išao na RAZGOVOR za posao u Barcelonu.


    “Mourinho je odbačen nakon intervjua s čelnicima Barcelone 2008. godine, nakon čega je na klupu Barcelone sjeo tada neiskusni trener Pep Guardiola. Britanski tabloid The Sun otkriva zašto će Mourinho večeras sjediti na klupi Reala, a ne Barcelone, u revanš utakmici koju ta dva tima igraju u Kupu kralja. U novoj knjizi "Barcelona: Pravljenje najvećeg tima na svijetu", govori se kako je Mourinho bio vrlo blizu zaposlenja u katalonskom gigantu, nakon što je dogovoren tajni sastanak s čelnicima Barce. No, kad su bivši Barcin potpredsjednik Marc Ingla i tehnički direktor Txiki Begiristain bili spremni potpisati ugovor, Mourinho je upropastio svoju šansu.
    "U januaru 2008. njegov agent je insistirao da se sastanemo s njim. Govorio je kako Jose poznaje klub, kako je spreman i razumije naš stil igre. Bio je vrlo uporan. Txiki i ja smo izabrali Lisabon za tajni sastanak. Već smo bili kontaktirali Pepa, koji je odradio pola sezone u Barceloni B, što mu je bio prvi trenerski posao. Ali, bilo je presudno da ga testiramo protiv Mourinha", rekao je Ingla.“

    Jedan Guardiola je nakon kolosalnih uspjeha s Barcelonom godinu dana pregovarao s Bayernom da se vidi da li su ciljevi i metode kluba kompatibilni s Guardiolinima.

    Kako se u Dinamu biraju treneri? Sigurno ne na ispravan način.

    Trener je skoro pa najbitnija uloga u klubu i apsolutno svaki trener koji želi biti trener Dinama bi Upravi trebao prezentirati svoj plan rada. Analizu igrača, korake koje je potrebno poduzeti da bi se nastavilo sa stvarima koje su dobre i popravilo stvari koje treba popraviti.

    Sad imamo Sandra Perkovića u klubu koji ima licencu potrebnu za vodjenje ekipe i njemu se treba dati palica dok se pregovara s kandidatima od kojih se onda treba odabrati trener i dati mu Ugovor na 2 godine.
  • Matus
    129
    Kad se već recikliraju treneri, di je Branko Ivanković?
  • Zagi
    7.8k
    Kažem ja, u ovih 25 godina koliko pratim ovaj klub, samo dva trenera su zaista znala što rade.
    Bjelica nije dostupan.
  • austrijanac
    4.1k
    Kako se bira pripravnik u Zagrebačkoj banci?Mali dioničar

    Predao sam zahtjev u svojoj firmi u Svibnju 2023. za višu poziciju. Proces je bio dovršen u Listopadu te sam prošao više krugova razgovora i testova, iako sam bio "iznutra". Ok, menađerska pozicija pa razumijem zašto je potrajalo.


    U Dinamu se ne stigne ni raspisat natječaj, već Vlatka okreće brojeve dok Podnar traži po imeniku nekog.
  • Jurki
    11.8k
    Kažem ja, u ovih 25 godina koliko pratim ovaj klub, samo dva trenera su zaista znala što radeZagi

    Bas zato treba okrenut plocu za 180 stupnjeva. Razrijesit kesu i dovest trenera sa jebenim CV-jem. Koji ce zvijezdice posjest na klupu pa si nek malo misle o svojim karijerama.

    Puna mi je kapa hnl trenera, reciklaze, imena koja su bila dio Dinama pa letili naglavacke van.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.