• Izet Hajrović
    2.1k
    Realno, od bekova trenutno nemamo nikakav napadački učinak. Ako postoji ponuda Shakhtara od 15 mil., prodati Baturinu i dovesti neku desetku s ozbiljnim pedigreom koja može zabiti izvana. Nadati se da će Ogiwara i desni bek donijeti znatni učinak prema naprijed te fantastičnoj polusezoni Brekala. Perkovića obavezno na lijevog stopera.
  • cibona
    3.1k
    Prijelazni rok, ponavljam jos jednom, NIJE dobro odraden. Vecina ovdje vas je pisala da je jako zadovoljna odradenim prijelaznim rokom. Zanima me zasto ste to mislili? Doveli smo rezervno lijevo krilo i beka upitne kvalitete koji mkze ispasti top pojacanje. S posudbe smo vratili zivkovica za kojeg smo znali da ce igrati pod prevelikim pritiskom i brodica koji nije kvaliteta za dinamo, dventualno treca spica.
  • Ban
    698
    Brekalo bi se savršeno uklopio u ovo sivilo, nije ni čudo da ga lovimo cijeli rok. Prikladnijeg alibi igrača teško da se može izmisliti.
  • Miro Vugrinec
    5.1k
    Brekalo bi se savršeno uklopio u ovo sivilo, nije ni čudo da ga lovimo cijeli rok. Prikladnijeg alibi igrača teško da se može izmisliti.Ban

    Naporan si već s pljuvanjem Brekala. Kakav god da je za hnl je raketa
  • Orc123
    8.2k
    Decki da, fali tu par igraca ali da se razumijemo mi uopce nemamo lose igrace, ima tu kvalitete, fali jos kvalitete ali nije da je nema. Ono sto je krucijalno tu nema TRENERA koji bi izvukao maksimalno od njih, ovaj se trudi izvuci minimalno!
  • Infinity
    16.5k
    Popljuvali stee Hoxhu, i da, igrao je slabo ali zanimljivo o Brodicu ni rijeci...jedino po cemu se istaknuo je da je promasio 2 odlicne prilike....imamo 3 napadaca ali na kraju nemamo ni jednog jer Petko nikad nece biti centarfor nit to zeli biti...Orc123

    Brodica nitko nikad nije shvatio ozbiljno. Hoxhu tu pojedinci hvale kao da dolazi Bale. Naravno da ce ga se pljuvati.
  • Ban
    698
    Naporan si već s pljuvanjem Brekala. Kakav god da je za hnl je raketaMiro Vugrinec

    Dosta mi je vaših raketa. Želim umjetnike i romantike.
  • Orc123
    8.2k
    samo je placen pola milje maltene pred istek ugovora s 27 na leđima ... Eto njega ne shvatiti ozbiljno...
  • Infinity
    16.5k
    samo je placen pola milje maltene pred istek ugovora s 27 na leđima ... Eto njega ne shvatiti ozbiljno...Orc123

    Moze biti placen i 10 milijuna, ali nikad nitko na Zoni od njega nije nista ocekivao, pa nitko i ne dozivljava njegove lose partije.
  • Endeavour
    592
    Ovo što sam gledao Brekala u zadnje dvije utakmice je kopija Špikića i Hođe/Brodića. I on je u nekoj mentalnoj blokadi. Što znači da nam je trener prioritet.
  • Orc123
    8.2k

    Slabo si citao komentare jer se hvalio na veliko...nit sam njega otpisao, nit Hoxhu, nit Zivka nego govorim cemu pljuvanje jednoga ako su svi bili uzasni danas osim Perkovica, Ktc i Kaneka!
  • Mlađi referent
    12.3k


    Orc, ako KTC s onakvom offside zamkom kod drugog gola i izgradnjom nije bio užasan, stvarno su nam standardi u banani.
  • Infinity
    16.5k
    Slabo si citao komentare jer se hvalio na velikoOrc123

    Netko Brodica hvalio? Daj linkove da ih odmah banujem.

    Mozda neka budala i jest, ali 1 komentar na 30 pohvala Hoxhi.
  • Orc123
    8.2k
    Moze, sutra cu si dati truda jer danas nemam ni volje ni zivaca!
  • miro
    4.5k
    ne, nije raketa, a to će se vidjet sad kad iskeširamo 800k za njega plus 200k Fiorentini. Karakterno je on na tragu Jakira, a to je ono što se sad broji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions