• Mr Anderson
    5.3k

    Znam, ali ionak sam danas na stadionu pa budem navratio za svaki slučaj.
  • smog
    236
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/354456

    da sam sebi odgovorim :) iako sam dobio odgovore...
    uglavnom došla je doma uplatnica za produženje članstva iz kluba...
  • sport
    2.3k
    Ja 09.01.dao novce povjereniku a danas došla uplatnica.
  • Paggini
    5.6k


    Također i meni, doduše ja sam uplatio klubu 15 eura više, bolje im je da te pare iskoriste za Wakizaku
  • mali M
    3.3k
    Ja 09.01.dao novce povjereniku a danas došla uplatnica.sport

    a povjerenik trlja ruke i već vidi bombice prije tekme danas! :lol:
  • Jurki
    8.3k
    Vele cure u fan shopu da dnevno dobivaju 900 mailova i da na "problemu" clanstva radi kompletna uprava.
    Nadam se da Vlatkica nebu polomila nokte od tolkog tipkanja po tastaturi.
    Mogla bi ovo nakon puno godina biti rekordna godina po broju clanova
  • Praskaton
    1.8k
    Zna li uprava za student servis.Ako je vec takva guzva...
  • LovroZG
    1.3k
    Uplatnice su svima automatski poslane. Zanemarite ak ste već uplatili.
  • rioda
    2.1k
    Da su se na vrijeme pripremili imali bi 9 mailova dnevno
  • mali M
    3.3k
    upravo sam ja htio reč.. da su objavili da traže honorarce na mjesec dana javilo bi im se stotine ljudi... al eto... malo mi je ovo bedasto, ali mi je nevjerojatno da su toliko bedasti i neorganizirani... neznam..
  • Šteco
    530
    Vele cure u fan shopu da dnevno dobivaju 900 mailova i da na "problemu" clanstva radi kompletna uprava.Jurki

    Ak ste se pitali kaj u Dinamu rade Podnar i Tomačić, misterij je riješen, odgovaraju na mailove. Vlatka, jbg, kuha najbolju kavu i pakira kuverte s uplatnicama, nemre ona sve stić.

    I kak da onda stignu dovest sportskog direktora ili smijenit Jakira?
  • Probirštift
    286
    Napokon mi se danas produžila članska
    Jedino kaj sam primjetio je da sam dobio samo 2 besplatne ulaznice pošto mi je prije bilo na 3 sada na 5
  • Bosskovitz
    7.2k


    S tim besplatnim ulaznicama je očito cirkus u sustavu. Meni piše da ih imam 6 dostupnih, iako imam godišnju.
  • Ivek3009
    55
    Prije dva tjedna sam bio u fan shopu kod stadiona da produzim clanstvo i sve normalno platim 20eura, jos mi cura kaže ne morate se uclanit, vrijedi vam do kraja 11.mjeseca… jucer mi dode uplatnica od 1,67 eura za produzenje clanstva, kakav je kaos u klubu, oni nisu ni svjesni
  • rioda
    2.1k
    Meni je došla uplatnica na 15 eura
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.