• Neki tip
    21.3k
    Gospodo, vežite se, lansiranje raketa u 17.00!Svi na Sjever

    Heh, ovo zapravo prilično ironično zvuči u mom slučaju. Tek malo kasnije ću slušati o sigurnosti, potrebi vezivanja i polijetanju. :smirk:

    Jako, jako volim svoj posao iz 100 razloga, a jedan od važnih i velikih je i što mi omogućuje raznolika i brojna putovanja, ali odlazak u jebeni Brisel po ne znam koji put i to na dan prve Dinamove "proljetne" utakmice i to u vrijeme kad ću rezultat saznati tek po slijetanju je frustracija plus plus.

    Mislima na stadionu, sa svojom ćelavom ekipom.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Evo ga, vratio se osjećaj nelagode u prsima, u kombinaciji sa jakim otkucajima srca i iščekivanjem prvih 11, iako se okoprilike sve zna.

    Vratio se i naglo "proširen" vokabular sa psovkama, ali i subjektivan osjećaj da si veći nogometni stručnjak od svih HNL trenera. Nedostajalo je.

    Neka nam je dragi Bog na pomoći! Ludi ritam neka krene!
  • dinamozivivjecno
    2k
    Vezite se gospodo, veceras dajemo gas do nove titule i ne stajemo do kraja sezone :strong:
  • dzis
    809
    Tko je najbolji…..Dinamooo
  • Mali Zeus
    13.1k
    Koja su vremena došla da strepimo pred tekmu s Lokomotivom, al što je tu je!

    Uopće nisam nervozan.

    Uopće nisam nervozan.

    Uopće nisam nervozan.
  • plavac173
    2.6k
    Koja su vremena došla da strepimo pred tekmu s Lokomotivom, al što je tu je!Mali Zeus

    Nitko nije nervozan zbog Lokomotive vec zbog zelje da konacno vidimo onaj stari, dobri Dinamo.

    AJDEEEEEEEEE
  • Mali Zeus
    13.1k
    Nitko nije nervozan zbog Lokomotive vec zbog zelje da konacno vidimo onaj stari, dobri Dinamo.plavac173

    I jedno i drugo jer nam zadnjih godina rade probleme.
  • deda
    32.6k
    Ajmo buđenje gospodo, čak ni grintavci nemaju što prigovoriti. Prekrasan je dan.
  • SAS1987
    14.7k
    Kako je dobro, vidjeti te opet... Napokon igra Dinamo :smile:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kako je dobro, vidjeti te opet...SAS1987

    I opet i opet
  • NitkoBitan
    17.4k
    I opet i opetBornaPŽ1986

    To "i opet i opet" bi se trebalo izbacit iz repertoara. Ubija ritam pjevanja.
  • nemapredaje
    3.2k


    Kad ovo čujem instatno mi se krene povraćat.

    No, uglavnom…

    GAZI SVE DO KRAJA !!!
  • criticus
    2.3k
    "i opet i opet"NitkoBitan

    Ovo me uvik sjeti na doba bojkota i goatovanja u munchenu. Prvih pola sata se ovo pjevalo. Em me pocelo zivcirat nakon 5 min, em ovi trpaju ko na traci... vise san proveo u tunelu uzimajuć pive nego na tribini.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Al' ste mi zamjerili :grin:
  • Neki tip
    21.3k
    Al' ste mi zamjerili :grin:BornaPŽ1986

    Bome jesu, i to opet i opet! :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.