• CastAway1986
    1.5k
    Nipošto ne prodati Ljubičića, prvo jer je igrao krivu poziciju i nije pokazao ni upola što može a drugo jer Lecce sigurno neće ga platiti koliko mi kad smo ga dovodili iz Rapida
  • Droljo
    8.2k
    Iz dinama se treba ići (ako je serie a u pitanju) u neku romu, lazio, fiorentinu, atalantu nikako ovi davljenici koji daju istu ili manju plaću od nas. Neki nivo moramo održati.
  • Laugreano
    2.5k
    Pokusavamo i Kenta rijesit.
  • Georg Koch
    4.6k
    i jedan i drugi bi bili veliki upgrade u sastavu, pogotovo za razinu hnl-a.
    Prvi kriterij bi mi bio kod obojice, da imamo opciju otkupa na kraju sezone.
    Kad bih morao birati izmedju njih 2, ne znam, izabrao bi onoga komu je glava "cistija", ima motiva i zelje. E sad kod koga je to izrazenije, tko ce znati.
    Nadam se da ce doci jedan, a neka nam Bog pomogne da to bude bolja opcija od ove dvije.
    Lijepo je u vidjeti da su nam sada transfer mete Kent/Brekalo...
    :up:
  • austrijanac
    4.1k
    Najgore kod Kenta je što je u Turskoj i njihovi mediji izvještavaju.
  • NitkoBitan
    17.8k
    Lako za Kenta, jel se da ova novinarka kako rjesit hehe :joke:

    Moj najpouzdaniji turski izvor od sad na dalje :blush:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Brian Rodriguez veceras stize u Italiju, sutra predstavljanje.

    Znaci rijeseno lijevo krilo Fiorentine, sad Brekalo konacno moze ići
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Čitam komentare navijača Fenera na mogući odlazak Kenta... Ugl. svi bi ga vrlo rado spakirali nama, nešto kao i što smo mi bili s Menalom :rofl:
  • Crni86
    3.9k
    e to jako jako puno govori o igracu, ista prica bila i za mykhu… bio sam za kenta, ali ako je glava tako labilna mozda bolje ne…
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    A gle, to bi puno više značilo da ti navijači nisu Turci... :rofl: :rofl:
  • Nolifer
    8.2k


    Ako je tako Ljubo povedi nas!

    Iskreno nebi se riješavao Ljube zbog njegove lošije igre, ali tu najviše krivim trenere jer su previše sa njim eksperimentirali i trebal je bit na svojoj poziciji, a ne da krpa tuđi problem...
  • wolfgang14
    1.6k
    ma nikakav Kent, em nije pokazao nikakvu želju da želi doć, em očito nije čist baš u glavi.

    Ne želim uopće igrače koji su tak demotivirani doć u dinamo
  • Orc123
    8.2k
    Eto navijaci Fiorentine totalno ludi sto ce Brekalo k nama mozda...
  • Kujtim Shalla
    3k
    onaj Ko nas ne zaprati ne treba nam. Samo je problem što ovaj ne prati ni rođenu mater a ni severinu:rofl:
  • criticus
    2.3k
    I jel potpisa taj Ojeda više?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions