• zagr
    505
    večernji izvještaj?
  • deda
    29.6k
    Bumo oko 10 navečer, ali bijedan pomak.
  • Mr Anderson
    6k
    Da se proda 1000 ulaznica i da dođe 80% godišnjaka bilo bi to solidno obzirom na termin i vremenske prilike.
  • Papastrumf
    10.8k

    Prosle sezone je prosjek dolazaka godisnjaka na “male” tekme bio 37%. Ove polusezone je to nesto vise, a 80% ne bude niti na derbiju.
  • Mr Anderson
    6k

    Nisam znao za taj podatak. Znam da je one zadnje sezone prije korone kad je bilo prodano oko 8.000 godišnjih na HNL dolazilo stalno nas oko 3.000. Mislio sam da je prošle i ove sezone taj postotak ipak veći.
  • deda
    29.6k
    Nažalost Papa je u pravu. Od 4500 godišnjaka u utorak možemo očekivati maksimalno 2000 ljudi.
  • Probirštift
    286
    Čovjek bi mislio da će dosta ljudi doći na ovu tekmu da vide kak Dinamo sad izgleda nakon transfera i koliko se poboljšao
  • deda
    29.6k
    Dakle večernji izvještaj:

    Loksa 125 karata https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo

    Pula 28 karata https://www.ulaznice.hr/web/event/92/107
  • Probirštift
    286
    Nebu valjda bilo kao protiv Rudeša
  • Bosskovitz
    8.7k


    Nemojmo se praviti da se ovo ne igra u terminu u kojem se igra, četveroznamenkasti broj ljudi neće doći iz jednostavnog razloga kaj objektivno ne mogu jer rade do 17:00, a i da mogu izaci malo ranije vecina nema sanse doci u pristojno vrijeme kroz popodnevnu špicu na radni dan.

    Još jednom si pucamo u nogu jer mi je teško povjerovati da se tekma nije mogla pomaknuti na 18:00.
  • Probirštift
    286
    Je to se slažem to me isto iznenadilo da je tak rano tekma a da nije vikend bit će begana s posla direkt na tekmu
  • NORTE
    9.9k
    Još jednom si pucamo u nogu jer mi je teško povjerovati da se tekma nije mogla pomaknuti na 18:00.Bosskovitz
    Jebiga, Maxsport poslije toga prenosi...ups.
  • Rakovica1986
    543
    Sve očekivano, ali mislim da bi Sjever morao bit ako ne privučen onda natjeran da se popuni. Recimo 4000 pogotovo nas u Zg, kad ne mogu naši odsvud zbog termina. Bar nama ne treba ništa više osim proglasa. Ukoliko sam dobro razumio imamo izbore za malo više od 2 tjedna pobogu.
  • jedan u nizu
    6.8k
    iz tekme u tekmu ista tema, ista pitanja, isti zakljucci.

    Bit ce nas kolko nas bude. Od kuknjave i ljutnje sto nas nema vise ne mozemo dobiti nista.

    Na nama je da idemo na tekme, da probamo navuci jos ljudi da dodu, a ne da svakih sat vremena pitamo kavo je stanje sa ulaznicama, pa se onda zgrazavamo nad brojkama, pa idu usporedbe sa Lokomotivom, dosadnim pamfletima o zagrebackoj publici i tako iz tekme u tekmu.

    Čizme, kapa, šal i pravac Maksimir!
  • Jurki
    9.7k
    i nekaj snijega na tribini za grudanje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.