• Nolifer
    8.1k
    Iduće godine!Krizy

    Screenshot-20240120-193025-Chrome.jpg
  • Captain America
    17.7k
    Imam viziju. Rukometna reprezentacija ima kvalitetu, trebaju samo dovesti u red i taktički ekipu pripremiti da igra u danom trenutku najbolje što je moguće.

    giphy.gif
  • Mr Anderson
    8.1k

    Naporan si više. O kakvoj sramoti ti pričaš? Porazi su sastavni dio ovakvih turnira. Nisu baš Mađari neki jazavci.
  • Georg Koch
    4.6k
    Ja bi bez razmisljanja potjerao trenera doma.
    Osim tekme sa Spanjolcima koja se dogodi jednom u 47 godina da ti protivnicki golmani imaju 1 obranu, mi smo blago receno nista.
    Evo zanemarimo Francusku, nek su nam Madjarska neka li-la ekipa.
    Mi nismo imali 2 smislene akcije, sve nesto na individualnu akciju ili sut. Sto znaci da se na pripremama radilo isto sto u marketingu Dinama do prije pola godine.
    Jedna velika nula.
    Nije problem izgubiti i ispasti, problem je kad ne igramo nikako.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Jebes t3 naše legende. Umjesto da uzmu nekog dokazanog oni uzimaju neznalice za izbornika. Daj uzmi nekog skandinavca
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Dobro je dule se nije umorio na reprezentativnom ciklusu i može odmoran nazad u njemačku, sramota, sramota!!! Skidajte dresove i sami napustite repku
  • San Lorenzo
    15.8k
    Psihički potpuno nepripremljeni, Španjolce unakazili kad nam je sve što smo bacili ušlo u gol, u svim drugim utakmicama gdje protivnik nije skinuo gaće smo poklekli na bizaran način gdje bi sami sebe pobjedili.
  • Ludovic IX
    7.3k
    mi smo postali ono što smo bili od atlante do portugala. Opet osrednja reprezentacija sa jako dobrim pojedincima ali lošim vodjenjem
  • Crusades1986
    12.3k
    Ne znam jel Lučin gori po pitanju prodanih lopti ili uzetih nerezonskih šuteva
  • miro
    4.4k
    Perkovac je odradio onoliko koliko je znao, a to nije dovoljno
  • Mr Anderson
    8.1k

    Dobro, i nije to sramota. Imamo mladu ekipu, teško je bilo očekivati da odmah napravimo veliki rezultat. Onaj tamo bi tjerao doživotno dečka od 24 godine jer je izgubio par lopti. Treba malo strpljenja, možda boljeg izbornika. Mi niti u jednom sportu ne priznajemo ništa osim postolja ko da igramo samo protiv amatera. Ljudi koji nikad nisu igrali neki sport ne shvaćaju da nekad i ne ide pa dođe poraz.
  • Đeki Ćen
    37
    Na koncu decki nemaju kvalitetu, to je to. Prosjecna europaska momcad daleko od europskog vrha i borbi za medalje. Pobjeda nad slabim Spanjolcima na ovom Euru, koji nisu prosli skupinu, zavarala je. Hrvatski olimpijski momcadski sport je u buli, vaterpolisti do medalje mogu samo doma uz sudacke pogurance, van Hrvatske su na razini rukometasa.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Već vidim natpise za kojih mjesec dana "igrač xy dominira u xy klubu" za svakog od njih. I opet idući siječanj nadanja radi forme u klubovima, a na kraju umor,ozlijede i katastrofa od igre.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Čak mi je u neku drugu malo i drago, jer se krmetini i ostatku lopovskog saveza vraća za nogiranje u "pakšu" čovjeka, koji je na europskom i svjetskom imao dva od dva moguća polufinala, odnosno Željka Babića. Čovjeka pod čijom smo se palicom pravilno i sustavno pomladili, izgledali jako, jako dobro.

    Ali dobro, nisu nam trebali svojevremeno Renato Sulić, Pero Metličić, Ivano Balić, a godinama ni Marin Šego. Nadovezat ću se, ne trebaju nama ni Marino Marić i Luka Stepančić, dok ti redovno lekcije dijele Karabatić, Hansen, Lekai, koji su , gle čuda , koju godinu i stariji od njih.

    No, ajmo biti malodušni i pripremiti alibi - mladi smo, a taj isti izbornik koji će se nakon utakmice, kao plijena držati mladosti i neiskustva, okupio je tu istu mladost, " pripremao " ju godinu dana i na kraju nije uspio napraviti - ništa.

    Ali dajmo mu povjerenje, pa da dogodine, kao i do sada, "izmisli" 6-7 novih igrača, pa potrošimo i njih i njega, jer ionako ništa nije bitno. A dok se mi živciramo, klauni vode kolo, i uvjeravaju nas da je " sljedeća godina naša".

    Na um mi samo pada ona poruka sa Poljuda
    " Klanovi koji hrane svoj ego, uništavajući klub, projekt i ideju. "
  • Nolifer
    8.1k
    Već vidim natpise za kojih mjesec dana "igrač xy dominira u xy klubu" za svakog od njih. I opet idući siječanj nadanja radi forme u klubovima, a na kraju umor,ozlijede i katastrofa od igre.Sibirski plavac



    Potpis.. Kad vidiš da su dobili i opremu od prošlog turnira, nekaj je trulo u Danskoj kako se kaže..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.