• Sibirski plavac
    1.8k
    Mi smo loši,al bome i gulaši nisu neki spektakl. Banhidi i golman su im jedina taktika. Dobit ćemo ovo,ali teškom mukom.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Loši smo i to je to. Kriminal smo u napadu, a za obranu da ne govorim...pa tu su rupe na sve strane. Imam osjećaj da bi bi nam obranu probili s 3 igrača manje. Perkovac isto...slušam te njegove time-oute, pa tu nema ništa korisno. Sve u svemu, loše. Sve!
  • bongo
    842
    Inače ekipe koje nemaju baš toliko jaku i dobru obranu pokušavaju to kompenzirati sa napadom i igrom na gol više, ali mi baš nemamo nijedno.

    Čak mi je ovaj napadački dio posebno nejasan da nemamo dvije, tri barem nekakve uigrane akcije pa barem da se proba nešto
  • Navijač Dinama
    8.3k
    U drugom poluvremenu za obračun sa ugarima ubacujemo:
    received-719720963463258.jpg
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kretanje u bloku ovog iranca konstantno a za naše suđe slovenci sve, bas sve. A naš najveći problem još od Line da nemamo uigrane akcije. 20sekundi do kraja mi ni šut da uputimo. Mandića brani, samo ubrzati igru bit će dobro
  • Mathiasovi Chageri
    2.7k
    Perkovac isto...slušam te njegove time-outeBlueshadow86

    To je trener koji je nakon utakmice protiv Francuske izjavio da smo bili bolji, nakon 15 izgubljenih lopti i utakmice gdje ti je golman obranio 6-7 zicera i spasio te od potopa.

    Isti trener koji nije bio u stanju na pripremama odigrati neku akciju, izraditi višak, naš napad je jedan od najgorih koje sam gledao, mi nismo u stanju s igračem više stvoriti višak. Možda da se jučer poradilo malo na tome umjesto da se rokalo po plejki na slobodan dan, možda bi neke stvari bile bolje.
  • Facke
    3.6k
    A dogodil nam se jednostavne pad. To je vec protov Austrije pocele de sme imeli sigurnu pobjedu. Protiv Rumunjske smo iste pune gresili. A tekma protiv Francuske i ove denes su za sad vrhunac. Da nisme protiv Francuske imeli Kuzmanovica nabili bi nam 40+ golova kulike smo gresili.

    I sad pazi. Saki golman dobi poluvreme. Kakva je te glupost.
  • Georg Koch
    4.6k
    Zasto Kuzmanovic nije branio od pocetka? To ni perkovic ne zna.
    Ajmo nazi!
  • Doktor Kunić
    3.4k
    isto će i danas izjaviti, ali čak nije problem u izjavi nego što opet u sljedećoj tekmi iste greške će se ponavljati.
  • plavac173
    2.6k
    Bas mi je i svejedno hocemo li proci dalje, svejedno ce nas napunit prva dobra repka sa 10 razlike
  • veselko tenžera
    2.1k
    Zaključak ovih naših 4-5 utakmica - Španjolci se trebaju zamisliti kuda ide njihov rukomet.
  • austrijanac
    4.1k
    Ako nas jebe pivot - u oba smjera - i nemamo rješenje za to, zar onda nije logičnije Šipica stavit unutra?

    Koji je Bolt naspram svakog na liniji u ovoj tekmi.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Vratimo se u tekmu sa Lučinom i Marašom, klarica a pogotovo srna užas prvo poluvrijeme, i on opet sa njima počinje. Sam je tražio od lucina da de opusti i igra, i on ga opet postavi na klupu i ohladi
  • Facke
    3.6k
    Ak danas gubimo , menjaj trenera. Ovo denes je stvar pripreme.
  • Mathiasovi Chageri
    2.7k
    Ovo denes je stvar pripreme.Facke

    Ne samo danas, cijeli turnir je stvar pripreme, kad tebi krila prime prvu loptu u petoj utakmici, nemaš niti jednu uigranu akciju, realizacija igrača više ti je na hokejaškim brojkama, a igraš bez križanja i protoka lopte, to je stvar isključivo priprema. S druge strane primaš golove s igračem više, protivnički pivoti te buše svaku utakmicu a ti i dalje isto igraš, nema tu kruha. Ovo je loše pripremljena ekipa s najviše izgubljenih lopti na turniru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.