• Mlađi referent
    12.3k
    Imalo bi smisla :vomit:
  • Šteco
    680

    Znam da je bilo, ali da prokomentiram... Kul je video, podrška kaj to rade. No, ono što mi je zapelo za oko je Vidović, koji mi djeluje kao neka razmažena tinejdžerica koja se na sve ljuti ak nije po njenom. Mislim, dobro je kaj oće pobijedit i na nebitnom kvizu, ali daj se opusti, ovo je ipak zabava. Djeluje mi kao da mu je Ljubo u par navrata išao niz dlaku da se skroz ne nafuri. Njegova izjava u stilu "nek sad pišu novinari" nakon gola mi je u tom kontekstu sad skroz prirodna za njega.
  • nemapredaje
    3.2k


    Baš suprotno, meni se to sviđa. Znači da je čovjeku uvijek i u svemu stalo do pobjede.

    Kaj je zajedničko sportašima koji su napravili velike karijere? To da žele uvijek i u svakoj prilici pobjediti. Bilo to pikulanje, ping-pong, kartanje, kviz ili nešto deseto.
  • Šteco
    680
    Ne znam, meni je bilo malo neugodno gledati koliko se ljutio, tj koliko mu je smetalo. I nije to bilo jer je gubio, dapače, vodio je, nego su se šalili (i) na njegov račun.

    Nije ovo hejt na njega, dapače, mlad je dečko, ali niti u sportu, niti u životu nećeš dobiti baš sve što želiš, niti ćeš imati sve pobjede, niti će šale uvijek ići na tuđi račun.
  • Juznjak
    3.8k
    Meni je najgore bilo što je za Ogiwaru rekao “ovaj novi”. To nije način kojim oslovljavaš suigrača.
  • Infinity
    16.4k
    Mene su sokirali svojim neznanjem. Znaju vise igraca Reala i Barce od mene, ostalo bi ih pomeo :lol:

    Ono kad su googlali da li je Villa uzela LP mi je bilo za izrezati i ne sramotiti se :yikes:
  • Krizy
    43.3k
    Također. Dinamovih golmana bih nabrojao bar 13 u 30 sekundi.
    Pokušao sam i odmah uspio (Livaković, Nevistić, Zagorac, Eduardo, Koch, Kelava, Turina, Migliore, Ladić, Lončarić, Šemper, Sandomierski, Zelenika).
    Oni su se mučili s dva jer su već imali četiri s kojima su bili tu :lol:
  • Infinity
    16.4k
    Osvajace LP nabrajao po zemljama, promaknula mi Nizozemska, pa sam nabrojao sve minus tri.

    Po igracima Barce i Reala vidim da prate nogomet, pa mi je bilo smijesno da ne znaju nabrojati osvajace LP.
  • Sajla
    5.1k
    kad se priča o našim golmanima, nakon aktualnih meni uvijek na pamet prvo padnu trojica - Vlak, Ladić, Škorić, a onda vječna rezerva Miralem Ibrahimović.
    super su mi bili ovi 30 sekunda videi, nadam se da će ih biti još. žena me došla provjerit da vidi jesam dobro koliko sam se smijao kad je Sučić nabrajao glumce, predobra kombinacija! :rofl:
  • Bosskovitz
    12k
    Ono kad su googlali da li je Villa uzela LP mi je bilo za izrezati i ne sramotiti se :yikes:Infinity

    Meni je tu jedini problem nepripremljenosti: stari, pripremi pitanja, prođi jednom kroz moguće odgovore i imaj to spremno za provjeriti u sekundi. Ali to su početničke greške, ok je kad se tek kreće s nečim novim.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jel bio itko danas na druženju sa Takijem i Ogijem? Nisam od takvih stvari ali me zanima kako je prošlo ako je itko sa zone bio
  • Infinity
    16.4k
    Slazem se. Meni i nije neki problem to sto igraci nisu znali i sto su se svadjali, ali je problem da voditelj kviza ne zna odgovore.

    Ali kao sto kazes, tek se pocelo nesto raditi, bit ce bolje.
  • Krizy
    43.3k
    Voditelj par puta s "a jbg"
    Podsjetilo me na ovoga:
  • Rakovica1986
    646
    bio sam ja sa malim i ženom. Dao ga Kaneku da ga drži pa skupa s Ogijem imamo lijepu sliku. Bilo ljudi dosta prije, a koliko sam vidio i iza nas.

    PS: sreo Jakira ispred stadiona i reko mu ajmo im j.... mamu svima, viče on bit će bit će.
  • rioda
    4.8k
    I još uz to izgovor "Esn Vila" :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.