• NitkoBitan
    12.3k
    Zato sto je prijelazna godina. Nove odluke oko clanstva su na tjednoj bazi. Iduce godine ce bit puno jasnija situacija, clanovi ce bit samo oni koji su se te godine uclanili te ce samo oni uzivati clanska prava. Nema vise obnavljanja i slicnih gluposti.
  • Dinamosaur
    976
    Odjel za clanstvo ce morat udarat 3 smjene pred kraj godine i pocetkom nove. Ak budu na praznicima bit ce opet frke strke panike
  • criticus
    1.3k
    Zato sto je prijelazna godina.NitkoBitan

    al ne vidim problem tu, racunas sce koji su se uclanili id 1.1.2024 + ove iz 12.2023 sto su im produzili do keaja 2024. Ove ostale kojima jos "vrijedi" uracunas kad i ako produze clanstvo. Plus pa valjd za izbore moras znat popis ljudi koji ima pravo glasa. To je kompleksnije nego broj clanova u 2024.
  • Probirštift
    286
    Ispunio sam pristupnicu 03.01 nadam se da stignu obraditi do glasanja
  • deda
    28k
    Radit će 16 sati dnevno. Jel ti prosla karta?
  • IceMan
    1.5k
    Možda nije dobra tema...

    Al kaj se događa na badblueboys stranici?
    Znači poslal sam za učlanjenje, ispunil onaj obrazac i nitko ne odgovara.
    Niti ne mogu naručiti majicu (niti ja niti frend)... nitko ne odgovara. Već 2 tjedna.

    Zadnji put sam pred godinu dana naručivao majice online preko Facebooka i sve bilo normalno..

    Zna netko?
  • Probirštift
    286
    Ne, kupio sam ponovno ujutro ovaj put je prošlo i skinulo novac i pokazuje ulaznicu na računu tak da sam se osigural za tekmu
  • Šteco
    530
    Možda nije dobra tema...

    Al kaj se događa na badblueboys stranici?
    Znači poslal sam za učlanjenje, ispunil onaj obrazac i nitko ne odgovara.
    Niti ne mogu naručiti majicu (niti ja niti frend)... nitko ne odgovara. Već 2 tjedna.

    Zadnji put sam pred godinu dana naručivao majice online preko Facebooka i sve bilo normalno..
    IceMan

    Bilo je na forumu već u prikladnijoj temi, ali i u telegram grupi. Pa eto ponovno:

    Par informacija oko članstva u Udruzi navijača Dinama:

    1. Ako ste ispunili obrazac na webu i niste dobili mail s podacima za uplatu, nemojte ga ponovo ispunjavati - dobit ćete uskoro mail s uputama za plaćanje!

    2. Svi koji su od početka ljeta 2023. popunili obrazac za članstvo, a nisu dobili odgovor također će dobiti upute za plaćanje mailom i bit će učlanjeni za 2024. godinu.
    Razlog je taj što nam se godišnji u Grčkoj malo odužio...

    3. Kad dobijete upute za plaćanje, pošaljite potvrdu o uplati članarine na

    "Odjel za članstvo"
  • superSantos
    2.6k
    Al kaj se događa na badblueboys stranici?
    Znači poslal sam za učlanjenje, ispunil onaj obrazac i nitko ne odgovara.
    Niti ne mogu naručiti majicu (niti ja niti frend)... nitko ne odgovara. Već 2 tjedna.

    Zadnji put sam pred godinu dana naručivao majice online preko Facebooka i sve bilo normalno..
    IceMan

    Samo jednom popuni obrazac i dobit ćeš do kraja vikenda mail s uputama za plaćanje, radi se na tome
  • Bluefanatik
    3
    Znali itko brojku koliko je se ljudi učlanilo kad su Japanci učlanjivali
  • Miro93
    2.7k
    Puno se pisalo ovdje u zadnje vrijeme pa možda nisam uhvatio informaciju tako da se ispričavam ako je već bilo pitanje...Uglavnom, članstvo mi ističe 31.10.2024 i išao sam se sad učlaniti online i piše da nemam važeće članstvo, a kad stisnem da se učlanim piše da imam ili da je u procesu kupovine
  • deda
    28k
    Moralo bi ti prikazati tvoju člansku iskaznicu kad uneseš bar kod i oib. Pod pogledaj aktivno članstvo.
  • Ludovic IX
    5.5k
    https://ibb.co/xY5kvyc

    ima tu još puno čudnih stvari.. neki dan sam pisao da mi sina još nisu produzili.. izgleda da jesu, jer mu piše da vrijedi za 2024 ali sa strane piše da vrijedi još uvijek do 31.8. 2024. i da ima još 3 besplatne a trebalo bi bit opet 4 po produljenju.. ali budu valjda sve popravili
  • Dinamosaur
    976
    ista stvar i kod mene. Moja produljena unutar 48h, a za djecu i dalje nista.Mislio sam da je nesto zapelo kod ucitavanja pristupnice pa sam ih isao ponovno ucitati, al sad me pak opet trazi placanje. Poslao sam im mail, vidjet cu kaj ce odgovoriti
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jel nekom dosla uplatnica postom za produljenje clanstva a da je clan do 2. ili 3. mjeseca ove godine? Ja cu pricekat do 1.2. a ak ne dode do tad sam cu to obavit u shopu ili online.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.