• reziser
    6.8k

    Još jedan kandidat za klupu hajduka :rofl: :rofl:
  • Nino Bule
    13.8k
    Kovacu se sprema otkaz jedno pola godine
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ma Kovač svoje fore prosipa sa nekom čeličnom disciplinom svugdje. Naravno da to prođe negdje gdje je on autoritet. U Bayernu nije bio i ćao mu je.
    Njegovom bratu također.
  • Nino Bule
    13.8k
    Kovaca u repku sad da nam ne otmu bjelicu kad dalic neizbjezno ode
  • Dudu
    2.6k
    Nije Kovač za reprezentacije, ni klubove gdje zvijezda ima previše..

    On je tip trenera kao Simeone koji je autoritet i svi igrači moraju priznavati da je on bog i batina, da slijede točno sve njegove upute da bi to funkcioniralo. U Eintrachtu je tu slobodu imao, sada treba naći klub koji će mu to isto dati i vjerujem da će opet napraviti vrhunski rezultat..
  • Neki tip
    21.3k
    potpisujem do u riječ.
  • Markelo
    2.6k
    Bjelici bi reprezentacija bila korak unazad. Pogotovo sto ce nakon Ep navjerovatnije otici Modric i Rakitic. Nezz odkud usporedba Kovaca i Simeonea. Hladni i odmjereni Nijemac i ludi Argentinac. A ni nogomet ni nije slican
  • Dudu
    2.6k


    specifičan ratnički (radnički) karakter koji se ne podnosi svugdje
  • Neki tip
    21.3k
    Bjelici bi reprezentacija bila korak unazadMarkelo

    Korak unazad biti izbornikom reprezentacije svoje zemlje!? I to još ozbiljne reprezentacije, kakva je Hrvatska bila i ostat će (i nakon odlaska Modrića, Rakitića..).. Reci da se šališ.. premda znam da ne. :)

    I ja bih volio da Bjelica ostane još 5 godina, ali to se neće dogoditi.. nažalost, neće. I ako bih ga igdje drugdje volio vidjeti mimo Dinamove klupe, onda je to klupa Hrvatske. Srećom, dao je naslutiti više puta da i on tako razmišlja.

    Ali dobro, neka nam ga u Dinamu što duže..
  • Markelo
    2.6k
    Pa tko je to dosao na izbornicko mjesto nakon sjajnih uspjeha u klupskom. Klopp, Guardiola, Tuchel, Pochetino, Simeone?Ponudi im reprezentacije vjerovatno bi svi odbili. Po izjavama mi se isto cini da se Bjelici svida izbornicko mjesto. Mada sam ga ja vidio u nekom od klubova iz liga petice di nastavlja svoju karijeru. Jer Bjelica i par treninga godisnje mi ne idu zajedno. Hrvatska ce imat ozbiljnu momcad to stoji, al i sad postoji problem i desnog i lijevog beka i vjerovatno nove obrambene linije nakon Ep-a. I sve bi to docekalo Bjelicu.
  • xavier
    12.1k
    Reprezentacija Malija je do sad u svom sastavu imala 2 igrača po imenu Adama Traore. Upravo im se pridružio i treći jer je Adama Traore iz Wolvesa, koji je ranije igrao za mladu Španjolsku reprezentaciju, ipak odlučio nastupati za Mali.
  • Eduardo
    20.3k
    to je nekadašnja velika nada Barcelone?
  • xavier
    12.1k


    Baš taj :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.