• Sajla
    5.2k
    dakle, izložbu platili i grad i država (ministarstvo), baš lijepo da su se oko nečega složili
  • Mali Zeus
    13.5k
    Kakvo je stanje na cestama, je li snijeg iznenadio zimsku službu?
  • Mr Anderson
    8.4k
    Ako je nešto kod nas uvijek valjalo, onda je to zimska služba. Sigurno među najboljima u Europi.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Ja sam prošao cijeli grad, nisam vidio ni jednu ralicu, u svom smjeru, suprotnom smjesru, ceste uopće nisu očišćene, bljuzga je svugdje...

    Sreća pa ovih dana nema gužve i grad je nešto prazniji...
  • Mr Anderson
    8.4k
    nisam vidio ni jednu ralicudb-izbjeglica

    A što će ralice sad na ulicama? Ceste su posipane noćas i snijeg se topi.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ako je nešto kod nas uvijek valjalo, onda je to zimska služba. Sigurno među najboljima u Europi.Mr Anderson

    Pa onako, kako kad. Imaju sreće što zadnjih 5, 6 godina nije pao pošteni snijeg u Zagrebu.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Govorim iz vlastitog iskustva unazad 20 godina, a ne 5-6 godina. Vani se manje čisti nego kod nas. Znao sam voziti dok bi padao snjijeg od Njemačke do doma i obratno. Ni u Njemačkoj, ni Austriji ni Sloveniji ne vidiš ralice na autoputu dok snijeg pada, prođeš Macelj, kod nas ralica za ralicom. Ovo danas nije za ralice, pogotovo ne sad ujutro , samo bi smetale.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Govorim iz vlastitog iskustva unazad 20 godina, a ne 5-6 godina. Vani se manje čisti nego kod nas. Znao sam voziti dok bi padao snjijeg od Njemačke do doma i obratno. Ni u Njemačkoj, ni Austriji ni Sloveniji ne vidiš ralice na autoputu dok snijeg pada, prođeš Macelj, kod nas ralica za ralicom. Ovo danas nije za ralice, pogotovo ne sad ujutro , samo bi smetale.Mr Anderson

    Pa govorim i ja iz svog iskustva u Zagrebu.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Što je falilo čišćenju snjijega u Zagrebu? Uvijek na nivou. Ne znam kaj ljudi očekuju, da ako padne hrpa snijega ulice budu čiste u roku sat vremena. To nema nigdje. Nekad se previše grinta samo da bi se grintalo.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Što je falilo čišćenju snjijega u Zagrebu? Uvijek na nivou. Ne znam kaj ljudi očekuju, da ako padne hrpa snijega ulice budu čiste u roku sat vremena. To nema nigdje. Nekad se previše grinta samo da bi se grintalo.Mr Anderson

    Ne znam di sam napisao da ulice trebaju biti čiste u roku sat vremena.
    Ti imaš svoje mišljenje na temelju vlastitih iskustava ja svoje, nemoj meni pričati o tom nekom grintanju i negrintanju, kriva adresa.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Nisam mislio direktno na tebe, nego na običaj kod nas da ljudi grintaju oko svega. Većinom opravdano, ali bogami često bez potrebe i rezona.
  • Nolifer
    8.2k
    Ma sve bu v redu..Samo pada snijeg..Kaj se nervirate...
  • Mali Zeus
    13.5k
    Taman sam mislio da se neće uhvatiti. :D

    Bit će zabavno pri povratku doma jer gospođa predstavnica ulaza nije stavila raspored za čišćenje. i tako iz godine u godinu.
  • Jaro
    7.5k
    Zg ciscenje je najbolje koje sam ja vudio u svojih 40+ godina zivota ma sto mi pricali o tome. Neke euro metropole uopce nemaju ciscenje - nit grad nit stanovnici pred kucama. A u nekim drzavama gdje su zimske radosti ceste ko u zg zadnjih 10 godina od ovoliko padalina bi vjerojatno bile blokirane par dana...
  • Captain America
    17.8k
    Ja sam jutros došao na posao na drugi kraj grada brže nego cijeli ovaj tjedan. Red je pohvalit nadležne službe :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.