• San Lorenzo
    15.8k
    Rekao bih da nam fali iskustva, a onda vidim da Cindrić i Karačić prodaju lopte kao da sutra ne postoji.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Sami smo ovo izgubili, ali svake godine se sjetim kolko mi se gadi sport radi sudaca, svaka čast dečkima koji mogu dalje igrati normalno nakon što ti 2 govneta koja trebaju donijeti pravdu nanesu nepravdu.
  • Eduardo
    20.2k
    tri pobjede u kojima će trebati ganjati što bolju gol razliku, za svaki slučaj.



    Teško da mogu dobiti Francusku, Njemačku i Island.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    mene samo žalosti što smo imali golmansku večer nakon nekih 6-7 godina i Stevanovićevih bolesnih obrana, i uspjeli izgubiti ovu utakmicu.

    A i vi debili iz EHF- a, dat Memu nagradu pored Kuzme, kojem je taj isti Kuzma 3-4 vrhunske lopte skinuo....
  • plavac173
    2.6k
    Zivio nama lijepi nogomet
  • Jaro
    7.3k
    Teško da mogu dobiti Francusku, Njemačku i Island.Eduardo

    "Tesko da mogu proc skupinu s Hrv i Spa"
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Čuj novinara, izgubili od vječnih rivala, prije bi reko da smo im mušterije a ne rivali
  • Mandelinho
    376
    Puna mi je kapa ovih franzuca, bas ih ne podnosim i znam da nisam jedini. Sto zbog nogometa, sto zbog rukometa. Moze se reci da ih lagano i mrzim.

    Sad zapravo vidim kako je magarcima cijeli život :rofl: :rofl:
  • Eduardo
    20.2k
    pošteno, prihvaćam ali ovdje treba pobijediti, ponavljam; Francusku, domaćina i Island.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Više su nas danas koštale prodane lopte i glupe greške nego suci. A i ovo sranje po rukometu i vaterpolu radi sudaca mi već idu na onu stvar. U košarci i nogometu koji su 1000000 puta praćeniji i sa ne znam kolko kamera na terenu bude grešaka skandaloznih. A tek oni argumenti da bi bolje suđenje populariziralo rukomet i vaterpolo :rofl: . Pa nitko se nije zaljubio u neki sport jer je pravedan i dobro suđen nego radi golova,asistova,poteza igrača. Chelsea Barca 2009 i kingsi lakersi 2002 šesta tekma finala su gore krađe od bilo koje koju sam vidio na rukometu ili vaterpolu. Pobogu, na svjetskom u nogometu koje je najpraćeniji sportski događaj na svijetu se dese skandalozna suđenja poput koreja italija 2002, španjolska nizozemska 2010, brazil hrvatska 2014 i nitko ne govori da je nogomet cirkus od sporta. A tek suci u premier ligi koja je najpraćenija liga u svijetu sa najviše kamera pa ti se dese samo takve krađe...
  • rioda
    4.8k
    Ma da nije bilo onog smiješnog isključenja našeg igrača, ne bi uopće bilo govora o sucima. Evo, dam se kladiti da na svim utakmicama zadnjih 5 prvenstva nije bilo takve sudačke odluke.

    Ali donesena je baš u ključnom trenutku ove egal utakmice...
  • Juznjak
    3.8k
    Strah me i pomisliti što bi bilo da su njihovi golmani branili kao Kuzmanović, a da su naši branili kao njihovi. Glupo je bilo što govoriti kada se na svakom time outu govori da se ne žuri i onda se dogodi da par sekundi nakon tog time outa ispadaju lopte, primaju se golovi i vuče se Francuzima u leđa. Mislim da je jasno tko si smije dopustit da povuče te polukontre, to su najiskusniji igrači, a sigurno ne Klarica i Maraš. Akciju na igrača više nemamo. Tako je već godinama. Mi smo valjda jedina reprezentacija kojoj se redovito diže ruka za pasivni napad na igraču više. Ne znam ni čemu mijenanje Šoštarića za Glavaša. Radi promašenog sedmerca? Ta izmjena donese prodanu kontru gdje Glavaš baca loptu u aut i radi ono što nijedno ozbiljno krilo ne radi i onda se na kraju ne može suzdržat da ne skrivi prekršaj za sedmerac i isključenje. Kad se svemu ovome doda još i to da su suci uspjeli večeras za istu situaciji sudit i prekršaj i simuliranje onda teško može dobro završit. Možda ni ne zaslužujemo kad naš kapetan ne može biti ni na klupi, a njihov s 39 godina bude skoro pa igrač utakmice.
    Edit: općenito što se tiče sudaca, osim te odluke i još par sitnica sudili su puno bolje nego kako nam inače zna bit u velikim utakmicama.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ali donesena je baš u ključnom trenutku ove egal utakmice...rioda

    Pa to je to, ispričano svako natjecanje, ne treba loše suditi cijelu tekmu, dovoljno je u trenutku gdje se lomi utakmica da interveniraju. Danas u trenutku gdje naš golman brani i imamo napad za izjednačenje i egal oni odrade svoje, daju im 7m i nama 2min. Dovoljno da gledateljima zgadi sport. Ali dobro, mogli smo sve riješiti sami.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    bitno je bilo naglasiti da su " naši deeeečki jaako mladi" . A tko ih je čitavu godinu selektirao, vjerovao u njih , na kraju i odveo na prvenstvo, sigurno ne Ines Goda. Ali da, idemo svaliti krivnju na mladost.

    I ja sam vađenje Šoštarića apostrofirao kao kiks. Na onoj kontri smo u rukama imali x.
  • Juznjak
    3.8k

    Da se mene pita Šoštarić bi mi nastavio pucat sedmerce nakon jednog promašenog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.