• Eduardo
    20.2k
    Španjolci i Francuzi, gamad koja nas dobiva u svim bitnim tekmama neovisno o kojem sportu je riječ.
  • reziser
    6.8k
    Da, ovo SP je prvotno bilo zakazano za ljeto 2023. godine, međutim zbog pandemije je SP Japanu pomaknuto za godinu dana (trebalo se igrati 2022), pa su morali promijeniti termin natjecanja u Dohi.Eduardo

    vjerujem da je guzva s terminima, pogotovo jer još ide olimpijada, ali imat u mjesec dana i evropsko i svjetsko?! sad možeš u jednoj godini bit evropski, svjetski i olimpijski prvak...
  • Eduardo
    20.2k
    sad se bar nećemo morati nositi s pritiskom osvajanja svih tih natjecanja :grin:
  • dinamozivivjecno
    2k
    Misljenja sam da imamo kvalitetu i znanje za dobit sve 4 iako naravno nece bit lako, ja se najvise bojim Madarske i Islanda a ne Francuza i Svaba jer sa jacima smo uvijek na noz a sa slabijima nam se neda pa me strah da se opet ne desi nekakva Austrija.
  • reziser
    6.8k
    kod nas je uvijek pritisak, samo zlato i to po mogućnosti s 10 razlike....
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Opće je poznato da domaćini imaju nekakve "pogurance". Barem polufinale radi gledanosti i popunjenosti, ehfu nije u interesu vidit Austriju u polufinalu jer oni nemaju gledanost, stoga se unaprijed već znaju sudionici finalfoura. Domaćin + 3 repke iz samog vrha
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Domaćin + 3 repke iz samog vrhaDoktor Kunić

    Znači Hrvatska, Francuska i 2 skandinavske reprezentacije.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Mi smo sutra sa porazom realno van. A dobiti Francuze nije nimalo lako, to je valjda svima jasno.
  • Mr Anderson
    8.1k
    Jeli brani još Omeyer za Francusku?:chin:
  • Eduardo
    20.2k
    srećom nisu im golman na toj razini iako Bellahcene ima dobar postotak obrana, ali ne na nekom relevantnom uzorku. Međutim, ukupan postotak obrana im je nešto mrvicu iznad 30% što je dobro.

    Nijemci su na 36%, Austrijanci na 31, a Mađari i Islanđani na 30%.

    Naši su na 26% s učinkom 0/13 što se sedmeraca tiče. Još su jedino Slovenci na našoj razini dok su svi ostali iznad toga s tim da jedini uz Islanđane nismo obranili penal.

    Danci su na 43% - 5 od 12 sa 7m :smile:
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ma golman je više od pol momčadi
  • Facke
    3.6k


    Mene nije jasne zake mi stalne saltame golmana. Nadam se da bu Mandic sad bil broj 1 i da ga se izvadi same ak ga nejde.
  • Eduardo
    20.2k
    pa i izvadio ga jer jučer jer nije išlo - 1 obrana u 20 minuta.
  • Facke
    3.6k


    Je da tu ga nije isle. Protiv Austrije i Spanjolske se po mene nepotrebne saltale. Al kulke je Kuzmanovic sad kvalitetniji od Ivica neznam. Rak rana su nam golmani. Sutra nam trebaju 10-15 obrani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.