• Imamo Dinamo
    3.6k

    Nisi ti Slavonca upoznao :cool:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ma da, misli da je suludo što su odbili ponudu orlanda od 2 milje. Traže 3,3 za igrača koji nije igrao 4 mjeseca, mislim da je to i za nas puno novaca, ali za dva je top
  • eol12
    600
    Jedno pitanje, nije bas tema za transfere, al s obzirom kak je mali Mikic jako dobro iskoristio pripreme i pokazao da može puno toga već sad, jel mislite da će debitirati u hnlu već ove sezone i ako sve bude po planu iduće sezone biti ozbiljni kandidat za desnog beka u prvoj ekipi?
  • Zagi
    7.7k
    Ako Rile ostane zdrav , ne vidim zašto bi se minute trošile na Mohu.
    Protiv Celja je mali bio dobar , a teško da je Celje lošije od Osijeka i Gorice.

    edit: Evo taman vidim da je Celje mrknulo Osijek 1:0 na pripremama. Djelovali su mi dobro protiv nas.
    Može mali komotno dobivati 30 minuta tu, 20 min tam ,a potpuno zamjeniti Rileta u prvoj protiv donjeg doma. Zašto ne?
  • eol12
    600
    Slažem se Zagi, Celje nije bezvezna ekipa, a mi smo prvo poluvrijeme fakat odigrali super.
    Ja sam za to, guraj dijete, pokazao vise od Rukavine već sad
  • sport
    3.3k
    Ne treba nikoga gurati,svatko dobije priliku na treningu i prijateljskim utakmicama.Noa se sam izborio za status koji sad ima i samo treba ostati čvrsto na zemlji nastaviti raditi i svijetla budućnost je pred njim.
  • Droljo
    8k

    Ne treba nikoga gurati ali tako mladim igračima se mora dati povjerenje i ne smije ih se javno razapinjati nakon greške ili lošije tekme što je naš trener znao raditi
  • Jurki
    11.7k
    mali ako i bude igral sluzbene utakmice.. sigurno bude ulazil kad bu pitanje pobjednika rijeseno.
    I razapinjat klinca od 16 godina ako pogrijesi je najblaze receno retardirano.
  • Sbkbbb
    203
    Evo fabrizio romano objavio kako Brekalo zeli u Salernitanu, sretno u Seria B, i sto dalje od dinama, dogodine moze u moj Sibenik iz ovakvog kluba.
  • Facke
    3.6k


    Di je objavil? Na Twitteru nema nis...
  • Eduardo
    20.1k
    u ime Fabrizia objavio je Index bez navođenja izvora. To je jedini izvor na koji sam ja naišao bar što se tiče 'svježih' informacija.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ja stvarno ne kužim, koji klinac se ložite toliko na te natpise oko Brekala. Neki portali samo ponavljaju iste stvari, koje im služe da skupljaju klikove. Ja osobno mislim da bu na kraju cijele sapunice Josip ipak naš, ali ne pada mi na pamet da svaki dan komentiram (d)novinarska naklapanja. Ako dođe super, opet ako ne dođe sve 5, sretno mu bilo u drugoj sredini. Dinamo je živio i živjet će sa ili bez Brekala u klubu
  • Doktor Kunić
    3.4k
    jako slabo igra u feneru, čak je i realno po tom pitanju
  • Olmic
    3.6k
    Fina statistika tokom godina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions