• Orc123
    7.9k
    Ja bi prijelaznom roku za sad dao 3. s tendencijom da bi mogla biti i 4. Ako utrze lijepo Rukavinu i dovedu jos jedno kapitalno pojacanje. Za sad mislim da smo odradili ono sto smo trebali, sto nekih prijelaznih rokova prije nije bio slucaj.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Nema nikih problema


  • ivca
    12

    Imam osjećaj kao da Perković nije grešku napravio ovu polusezonu, jako pouzdan se čini po meni.
  • Izet Hajrović
    2k
    to je istina, js govorim u kontekstu igre s loptom, djeluje mi nesigurno i kao da igra sa strahom od krivog dodavanja, a kod Zivkovica mi to djeluje puno sigurnije, dodaje s obje noge, a ne kao neki koji igraju samo s jacom nogom.
  • Izet Hajrović
    2k
    želio bih vidjeti onaj bicikl u jednoj europskoj utakmici
  • Mihaljević
    9.8k
    Malo respekta, i ova sezona koja mu je vjerovatno najgora u karijeri je zabio je dosta važnih golova.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Nema nikakvog disrespecta, pronađi moje ranije upise o Periću i vidit ćeš koliko sam ga branio.

    Ove sezone on igra na razini druge lige zapad, i kao takav nema kaj tražit u momčadi. Hvala na svemu, puno je dao, ja bi ga se riješio ako postoji opcija, vjerujem da ne postoji.
  • Ban
    698
    Perković je meni puno bolji paser. Perković se malo kruto kreće pa možda odaje drugačiji dojam, ali Živković dodaje samo prvom do sebe.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    agent mu ne kuka što ide ispod cijene već naprotiv. Prije njegove ozljede imali su ponudu od midtjyllanda od 4mil eura i odbili su. Sad je ozljeđen već dugo vremena i neće igrat do konca 2 mjeseca. Odbili su 2 mil eura i zbog toga je ljut. Jer misle da trebaju dobit barem istu ponudu kao od danaca što je po njemu ludo jer igrač nije igrao i ozljeđen je
  • Mihaljević
    9.8k
    Nije zaslužio tu komplikaciju sa Twitera, na to mislim...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    pokriti? A brate :rofl:
  • Ban
    698
    Meni bi upao Bulat jer mislim da je kvalitetniji igrač od njihovih opcija, ali ne vrijedi to puno kada Bulat kod nas ili ne igra ili igra desetku na kojoj slabo sudjeluje. Mislim i da je Moha bolji bek od svih nabrojanih, ali Jakiru je Ristovski prva opcija.
  • Lynx17
    4.1k
    agent mu ne kuka što ide ispod cijene već naprotiv. Prije njegove ozljede imali su ponudu od midtjyllanda od 4mil eura i odbili su. Sad je ozljeđen već dugo vremena i neće igrat do konca 2 mjeseca. Odbili su 2 mil eura i zbog toga je ljut. Jer misle da trebaju dobit barem istu ponudu kao od danaca što je po njemu ludo jer igrač nije igrao i ozljeđen jeKujtim Shalla

    Agent kuka da ce DRUGI kukati zasto njega prodaju za tako malo (ispod cijene). Medutim, on kaze da Brekalo nikada nije ni vrijedio toliko. :lol:
  • plavac173
    2.6k
    Jel postoji nesto sa cime si ti zadovoljan u Dinamu? Nisam upoznao veceg pesimista i negativnijeg covjeka..
  • IstinaZaDinamo
    2k


    KTC je bio otpisan iz tko zna kojeg razloga, njegova kvaliteta to sigurno nije. Samo sto naravno vecina pamti par gresaka koje je imao, a gdje su sve dobre reakcije plus mentoring Gvardiola i Sutala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions