• jedan u nizu
    8.3k

    onda ga ocekujemo na desetki u drugom dijelu prvenstva. Ima dovoljno utakmica i za njega i Baturinu.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    tako, s toga bi mogli po još jedno pojačanje na krilu
  • Bosskovitz
    11.7k
    Možeš se ti slagati ili ne slagati, za mene je štetočina jer apsolutno ničim nije dokazao da želi i može i zaslužuje biti igrač kluba koji ga je stvorio.dinon7

    Usrana pozicija kad branim Marina, ali kaj je on trebao? Doći u upravu i reći im "Hej ekipa, znate kaj, mislim da ja baš i nisam za Dinamo, ajde mi smanjite plaću ili ajde da raskinemo ugovor, žuljaju me ovi euri u vjerojatno najvećem ugovoru moje karijere"?

    Dečko očito nije dovoljno dobar za Dinamo, ali nije ni da se pravio mutav ni da je radio probleme, išao je po posudbama gdje god ga je klub slao, a zakaj je cijelo vrijeme u klubu iako nije dovoljno dobar nije pitanje za njega nego za upravu. Neka ide i nek mu je sa srećom, bolje i za njega i za nas. Ali vrijeđanje zaista nije potrebno.
  • jedan u nizu
    8.3k

    ma po meni ne mora biti.
    Ako ce Hoxha biti u prvih 11, Vidovic mu moze biti zamjena. Tesko da ce Vidovic dobivati pune minute, tako da je uvijek opcija za tu poziciju.
    U slucaju da igraju i Hoxha i Vidovic u prvih 11, a Hoxha se ozlijedi, ili se jednostavno gubi i los je, uvijek ga moze zamijeniti Baturinom i izrotirati Baturinu i Vidovica. Ili ostaviti Baturinu na lijevom krilu kako je nekad i znao igrati.
    A i na poziciji desetke mogu igrati i nki drugi igraci, po meni ponajvise Petkovic sa Kuletom ispred sebe.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    možda ukoliko nađu kvalitetnu opciju za kupnju odrade to ako ne onda ovo što govoriš
  • wolfgang14
    1.4k
    onda ga ocekujemo na desetki u drugom dijelu prvenstva. Ima dovoljno utakmica i za njega i Baturinu.jedan u nizu

    Ja sam postavio pitanje jel ga možemo u nastavku sezone očekivati na 10ki, možda odgovori

    EDIT: aha ipak ništa, sad sam tek pogledao storije, otišao je spavat :sweat:
  • LaznjakProsineckog
    682
    Najbolje se stavit u poziciju trenera, ako vidim da Rukavina i Marin donose bodove, prevagu, da su top talenti ala' Kovačić, pa koji to trener ne bi htio takve igrače!? Rukavina - kod 3 trenera ne igra, morao je odmah na posudbu i pokazat se, nema više tate, a bome ni Bare, na terenu si sam - ili jesi ili nisi, drugacije je u juniorima, pogotovo u Dinamovim gdje si izrazito dominantan (ne omalovažavam druge ali mi smo akademija u rangu sa Benficom, barem bila donedavno), Marin - imao jako puno mimuta u Rijeci, ucinak jako loš. Nije to to, ako se može prodat, obojicu prodat i sretno, otvoriti prostor drugim juniorima, i tako dalje radit, tako Dinamo radi i ne trpi se prosjecnost jbg..
  • Jaro
    7.3k
    kod Rukavine ima dosta toga cudno (ne ukazim koliki je talent jer nisam pratio mladje kategorije vwc mogu samo vjerovati ekipi koja ga hvali ili ne hvali):
    - jel postojala opcija posudbe u Olimpiju prije sezonu i pol?
    - ako da, zasto nije pusten?
    - kad vec nije pusten, zasto nije dobio vise sansi u tada fakat komotnoj situaciji gdje njegova pozicija i nine bila pokrivena nekim klasnim rjesenjima nakon odlaska Orsica
    - zasto sada ne zeli posudbu?
    - i na kraju, koliko je on izgubio sa 2 propale godine u rezimu trening, klupa/tribina/oporavak od ozljede...
    Po meni, za neki novi start u dinamu je kasno jer mu Jakirovic (nakon Biscana i Cacica) ne vjeruje, dakle jos 6 mjeseci bez utakmica. Klub ima zadatak izvuci sto vise moguce za njega i jbg, njemu puno srece i idemo dalje...
  • đole
    317


    Najviše ću ga pamtit po jednom zagrebačkom pub kvizu na kojem je u studenom, tri dana prije utakmice u Plzenu popio četiri pive, rakiju i zveknuo burger. Bez grča na licu, pred svima prisutnima. Težak je život profesionalnog nogometaša. Neka ga u Ljubljani.
  • NitkoBitan
    17.2k
    Jos sam dosta prije na Zoni napisao nesto u kontekstu da sam i sam vidio kakvo je njegovo ponasanje izvan terena medutim suzdrzao sam se od detalja a i mislim da je netko upozorio da se o tome ne pise.

    Pa eto da to napokon izbacim iz sebe kad vise nije igrac Dinama :grin:
    Taj je dolazio u kafic na kvartu i redovno udarao po cigaretama i kladari, cak mislim da je to bilo u njegovim srednjoskolskim danima nesto prije interesa velikih klubova (ono famozno propustanje 10 milja za njega). Frend (tadasnji igrac Dinama - njegov suigrac) mi kaze da momak igra nogomet sa pusackim plucima :monkey:
    Nije mu se dalo ic par stanica tramvajem pa je uzimao i taksi da dode do kafica, mladi gospodin... Jos smo tada komentirali frend i ja da nikad od njega nece bit igraca (barem onakvog kalibra kakav se tad spominjao) s takvim ponasanjem. Da su znali u tadasnje vrijeme u klubu kakvo mu je ponasanje i razmisljanje mozda bismo bili bogatiji za 10 milja.
  • Nevo7
    780
    Petković je Marina vodio u izlaske da ga nauči čarima noćnog života :rofl:
    Nadam se da će se trgnuti u Sloveniji
  • Brusa
    1.5k
    Sretno mu bilo! Još da je Rukavinu utopit u mls :ok:
  • Joza
    455
    Zatisje pred buru?
  • Facke
    3.6k


    Kakva bura? Mislim da je to to od ulaznih transfera. Mozda jos koje ime dojde al je mirne da. I dobre da je tak. Dosta hajke je bile.
  • mali M
    5.1k
    Mislim da je to to od ulaznih transfera. Mozda jos koje ime dojdeFacke

    slažem se. ako i dođe još netko bojim se da će to bit neki pro forme radi.. onda bolje više nitko..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions