• db-izbjeglica
    15.4k
    Ma taj boks sa svojim sustavom je sramota!

    Kakve su to gluposti da sportaši i njihovi agenti doslovno BIRAJU protivnike, postoji li bilo što slično na svijetu?

    Daj zabrijte da na SP u nogometu nema ždrijeba zasnovanog na rezultatima, već reprezentacije biraju i dogovaraju s kim će igrati, kalkulirajući i balansirajući potencijalnom zaradom i kvalitetom protivnika. Cirkus :lol:
  • kinfa95
    489
    Cibona skroz solidno odigrala prvo poluvrijeme
  • Krizy
    43.4k
    Otkako je rukometni EP proširen na 24 momčadi, samo dva puta se dogodilo da momčad zabije ispod 70 golova.

    BiH - 61 (2022.)

    BiH - 59 (2024.)


    Još uvijek bez pobjede, BiH je na 0-0-9, -69 na EP.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Na kraju +13 za Partizan. Imali smo u jednom trenu -4 i šut Aranitovića za potencijalnih -1 i nije ušlo. Također onaj njegov zicer na polaganju nakon ukradene lopte promašen i nije bilo faula. Nije da se vadim na suce,zasluženo su partizanovci dobili,ali opet bilo je par zanimljivih odluka i to taman kad je Cibona hvatala kakav takav priključak. I dalje mi nije jasno kak ih je Zadar onako zgazio,a Cibona i Split svake sezone su tu negdje i ipak ne mogu.
  • Infinity
    16.4k
    I dalje mi nije jasno kak ih je Zadar onako zgazio,a Cibona i Split svake sezone su tu negdje i ipak ne mogu.Sibirski plavac

    Dva teska gostovanja u Valenciji i Madridu, pa onda Zadar. Zadar je fizicki jaka ekipa i umoran Partizan im je sjeo kao narucen.
  • Eduardo
    20.2k
    zato je Gruzija ostvarila prvu pobjedu.


  • kinfa95
    489
    Previše početničkih grešaka Cibone+ katastrofalna slobodna bacanja
  • nemapredaje
    3.2k


    Pa svrha superlige nije daleko od toga
  • Juznjak
    3.8k
    Zanimljive rukometne utakmice večeras. Snervali su me Slovenci jer dio poluvremena nisu uopće trčali, a to je ključna stvar kad se igra protiv skandinavskih ekipa. Mogli su oni imat dobro vodstvo da nisu imali par tih glupih primljenih golova. Sestre Bonaventura su mi valjda najiritantnija bića u svijetu rukometa, općenito sam mišljenja da žene nisu sposobne suditi toliko kontaktan sport jer se puno toga mora sudit na osjećaj. Kad se još k tome doda da su one pune sebe i obožavaju bit u centru pažnje onda je uz par li-la odluka to dobitna kombinacija da ih se ne može smislit. Top mi je utakmica i Švedska-Nizozemska. Ti Nizozemci igraju prelijep rukomet i takav rukomet treba pokazivat djeci koja treniraju ovaj sport. S druge strane Šveđani igraju strašno jednostavno, na snagu i kvalitetu i u više navrata su pokazali kako je često “samo” jedno kvalitetno križanje dovoljno za doći do zicera. Također nešto što treba pokazivati u školama rukometa.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Isprike na dugom komentaru,ali nešto mi je večeras u prijenosu Cibone bilo zanimljivo. Učinilo mi se da sam pri početku prijenosa tekme čuo komentatora da priča o lijepoj posjeti danas i spominje kako nažalost nije full kapacitet jer je dio tribina maknut radi futsala i završio je sa "ali to je već ispričana priča koju nažalost svi znamo". Ajde Acu još donekle razumijem jer mu je krivo da Cibona nema gledatelja kao nekada,ali jel moguće da i komentatore evo već 4 mjeseca nakon lige prvaka i dalje muči to kaj je na 3 dana ta dvorana poslužila nekom drugom sportu? Umjesto da su ljudi sretni kaj su 3 dana u toj dvorani bile utakmice europskog natjecanja sa lijepom posjetom njima smeta "neki tamo futsal". Razumijem da bismo svi htjeli da Cibona u budućnosti ima gledatelja kao večeras i to u nekom jakom europskom natjecanju,ali ne vidim problem da klub iz drugog sporta puni tu dvoranu i time na svoj način promovira sport i atmosferu iz Zagreba u svijet(sjetimo se da je i veliki Ricardinho bio oduševljen onime). Ne znam možda sam krivo čuo večeras,ali se sjećam da je rekao nešto tog tipa. Inače, smiješno mi je koliko ljudi koji prate i strani i domaći sport kod nas i dalje na futsal gledaju kao neki neozbiljni sport koji nikog ne zanima. Ok,većinom je amaterski kod nas,ali raste iz godine u godinu,posjećenost tribina to najbolje pokazuje. Za razliku od košarkaških,vaterpolskih,odbojkaških i rukometnih klubova ne moraju dijeliti karte besplatno da im dođe nekakvih 500 ljudi (to se odnosi na sve klubove u 1 HMNL). Repka nam ima šanse za SP. Godinama se već spominje da je najbrže rastući dvoranski sport u Europi,primjer toga su i tribine na tekmama u Španjolskoj,Portugalu,Rusiji,Kazahstanu, Italiji pa i Hrvatskoj itd. Kad se u raznim emisijama priča o "propasti hrvatskog sporta" spominju se tzv. 5 velikih sportova kod nas, nogomet košarka rukomet vaterpolo pa čak i odbojka,a futsal redovno ni ne spomenu,radi neznanja ili nečeg drugog ne znam. A riječ je o sportu u kojem klupski stojimo najbolje uz nogomet(redovno barem 1 klub bude među 16 najboljih u Europi),a reprezentativno imamo potencijal za biti u vrhu Europe i svijeta.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ja ne razumijem zašto Sagosen puca odmah, a ima 8 sekundi do kraja? Jel on nije znao koliko vremena još ima? Baš smiješno ispalo.
  • Juznjak
    3.8k

    Bilo je pasivno i ostalo im je još jedno dodavanje.
  • Keyser Soze
    10k
    Cibonu koštala bacanja, 16/25 (64%), ali odličan otpor, vidjelo se da im znači puna dvorana.
  • ksapi
    2.8k
    Golman Gruzije danas 2.poluvrijeme… zato volimo rukomet :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.