• Klenx
    5.6k
    "U jednom trenutku Brekalo je bio toliko blizu Dinamu da su u Maksimiru već pripremili broj 7, koji nosi Stojković. Luka će rado prepustiti broj Brekalu do kraja sezone, ali pitanje je koliko je sad taj transfer blizu."wolfgang14

    Ovo je Miro Vugrinec napisao ima skoro tjedan dana.

    Ili je Miro vodeći zonin insajder, ili novinari kopiraju Miru :grin:
  • Noel
    6.2k
    Ovo na 6mj ništa. Samo dolazi u obzir sa opcijom otkupa. Pa nije Dinamo poligon za oživljavanje karijere. Nema većeg kluba kd Dinama.
  • Mr Anderson
    8k
    Nitko njega nemre natjerat da ide u Salernitanu ili Besiktas.NitkoBitan

    To ne može, ali mogu ga ne pustiti u Dinamo. Po meni, on nam treba, to mislim od prvog dana isto ko što mislim da je plaćanje 600.000 Fiorentini za posudbu bez ikakvih opcija previše.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Nije do njega, al ga je na telefon nazvao Pippo pa se malo predomislio. Ako tom tekstu uopće možemo vjerovati.
  • YasutoWakizaka
    132
    Dovoljno dobirh igrača bez Brekala, ali ljudi očigledno vole dramu. Da je htio došao bi do sada.
    Hvala doviđenja.
  • Mihaljević
    9.8k
    Najmanje se Brekala pita.
  • YasutoWakizaka
    132
    Sumnjam.
    1.Novci
    Paru ima u Fiorenitini ako mu je stalo do toga.
    2.Repka
    Ako mu je stalo do toga da igra za repku i EP, jedina opcija je Dinamo.

    Fakat nije mudrost.
    1 ili 2
  • Orc123
    8k
    Iskreno vec mi puna kapa i Brekala i Fiorentine i Bare i nase Uprave i svega...nek vise to okoncaju na ovaj ili onaj nacin. Nek ovaj tjedan okoncaju vise sve to. Vec drugu godinu za redom dolazi pa ne dolazi. Ili nek dođe ili nek vise ne pokusava doci u Dinamo i nek ide u ove davljenike...sad ce pak tjedan dana ovi neki koji ga ne vole pisati dannije pojacanje pa onda oni koji ga pak i previse vole pisati kako je Ronaldo itd itd....i tako cijeli tjedan...
  • Praskaton
    2.3k
    S obzirom koliko nas žabari navlače sad bi promjenio nasu ponudu i nebi ga dovodio bez opcije za otkup.Hoces il neces? Hvala dovidenja.

    Treba se pregovarat i trazit najbolje opcije za sve al ovo je vec prevrsilo svaku mjeru.
    Josip bi bio instant pojacanje,Josipu je trenutno najbolja opcija Dinamo,Josip navodno zeli u Dinamo.
    E pa moj Josipe onda napravi pritisak na zalizanog kamatara od menadzera i klub koji te bas i ne vidi u svojim planovim i dodi.Il cekas da te bar pozove neki Torino a ne Salernitana.
    S obzirom na onaj potez oko trake i odbijanje nošenja izgledaš mi kao momak koji razmislja svojom glavom.Onda znaš da je Candreva nista ako zove Ademi.

    Naravno ako je istina sve ovo sto se pisalo da nudimo to sto nudimo...I vise nego velikodušna ponuda od nase strane
  • Dinaminjo
    931
    Ekipa, kada Dinamo prodaje igraca valjda zeli 10m gdje ih moze dobiti, a ne 5 m od kluba u kojem.je igrac oduvijek sanjao da ce igrati.

    Nije nelegitimno od Viola da zele dobiti vise. Neovisno o Brekalovim "zeljama"
  • nemapredaje
    3.2k


    Pa nije jednom bilo da se slušala želja igrača jer nas je zadužio i zaslužio, pa se prihvatila manja ponuda. Tak da ...
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ovako. Sljedeći koji na bilo kojoj temi spomene osvrtnika dobija ban. Ne ban na par dana nego trajni ban. Čovjek na storyu zonu naziva kokošinjcem pa nema potrebe da mu se tu daje pažnja. Ne želim nikakav komentar na ovaj post!
  • YasutoWakizaka
    132

    Onda gospon topla preporuka ne temelju toga, da samo Registrirani useri imaju pristup Zoni.
    Također ta osoba koja vrijeđa taj forum treba dobiti ako nije odmah Ban.

    Ovako se riješimo bezobraznih ljudi i damo neku razinu privatnosti. Aka. moraš se regati i biti ulogiran da smiješ čitati/pisati postove
  • Facke
    3.6k
    Ovak si zamisljam pregovore oko Brekala

  • Mr Anderson
    8k

    Hahaha...baš, valjda ne budemo mi ispali dudeki na kraju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions