• Keyser Soze
    10k
    Dak 26 yarda u prvom poluvremenu play-offa, Dallas gubi 20:0 na svom terenu od Packersa gdje su cijele sezone bili neporaženi.
  • Mr Blue
    4k
    Pick-Six!! Cowboysi u raspadu sistema, obrana Packersa igra nevjerojatno poluvrijeme

    Edit: Dak 2 INT. Uff.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Cowboysi postali Cowboysi.
    Preozbiljna je ocito prica bila o MVP Daku i Danu Quinnu.
    Love odličan, baš ima šmeka, zanimljiviji su mi ovi Packersi puno, nego oni što su imali wanna be goata "Divu" i media mašineriju od nikad jačim Oackersima o najboljem QB u ikada. Ovi su taman rang Texansa, igraju odlično, lijepo koliko mogu, i moliš se da potraje.

    Inače baš se veselim porazima Cowboysa, možda 2-3 ekipe su mi je još omraženije i gore, al tu su i ovi pederi Jerryjevi.
  • Mr Blue
    4k
    Volio ga ti ili ne volio, Rodgers je godinama bio uvjerljivo jedan od najboljih QB lige. Career passer rating govori za sebe - 103.6. Usporedbe radi, Tom Brady je na 97.2. Što ne znači da je Rodgers bolji, a sigurno ne uspješniji od Bradyja, ali poštovanje je zaslužio. Ako je išta prenapuhano, onda je to priča o medijskoj mašineriji i njemu kao divi... uživaj u igri i mani se gluposti.

    No bez Rodgersa, LeFleur je konačno dobio slobodu posložiti ekipu po svom stilu i čini se da mu zasad ide sjajno. 4. najmlađa ekipa u doigravanju u povijesti NFL-a, čudo, čudo...

    27:7 na poluvremenu, ali nije to gotovo. Gledao sam kako su Packersi u drugom poluvremenu gubili i s većom prednosti od ove.. neće valjda i večeras.
  • Keyser Soze
    10k
    Ma gotovo je ovo, 34:10
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Šteta što se Jaire ozljedio. Jedan od najboljih cornera lige, i sigurno nije isto sa njim i bez njega na terenu, sad ce i Lamb imati više prostora, samo ako ga ovaj bombarder Prescott mogne potrefit
  • Keyser Soze
    10k
    Da sam navijač Dallasa, nakon ovog TD-a bi otišao sa stadiona.
  • Mr Blue
    4k
    48:32 na kraju ne zvuči loše koliko je tragično bilo za Dallas, odnosno koliko su razvalili Packersi. Zadnju četvrtinu nisu ni igrali, čuvali se valjda od ozljeda. Zna li se koliko je teška ozljeda Jairea?
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Navodno je samo manje izvrnuće zgloba, e sad, problem jer ga isti taj zglob mučio već ove sezone i bio zbog njega upitan za Dallas, znaci vjerovatno day-to-day protiv Ninera.
  • seljak86
    2.6k
    Šteta za Cowboyse, nadao sam se da će bar izjednačiti za produžetke. Inače neću nikad shvatiti zašto Dolphinsi nisu tako kao Cowboysi bar pokušali jurišati niz teren loveći rezultat nego su se upropastili tim kratkim dodavanjima.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    takvi uvijeti igre, nisu navikli. Kansas uvijek u ovo vrijeme igra na mrzlu na Arrowheadu, nebitno playoff ili zadnja 2-3 tjedna u sezoni, a i imaju najbučniju publiku, koliko god to nama izgledalo kao drukciji svijet nego ovaj naš po pitanju navijača, ipak to i tamo ima utjecaja.

    A i Mahomes kakav god hejt imao, za Tuu je Payton Manning osobno, Tua cijelu sezonu nabio statiatiku prptiv Washingtona,Caroline, Jetsa bez Rodgersa, nikad gorih Patsa i sl. Ni jednu tekmu sa jačim protivnikom nije došao na tekmu a tražit ce sad iza sezone minimalno 45 milja po sezoni(sto je sasvim ludo).

    @Mr Blue napisao ti da ce Rams-Lions napetnjak biti i bome na poen.

    Nakua u Ramsa je već sad odličan, a tek mu je rookie sezona.
  • Nolifer
    8.1k
    Mislim da smo zakinuti u rukometu za novu opremu i dresove. Po meni su trebali dobit neki novi dizajn dresova. Isto tako sam primjetio da ima sve više sponzora, sve manje kockica, primjer natpis POŠTA na trenirki, i sramežljivo CROATIA iznad toga malim slovima, a ne HRVATSKA kak bi trebalo biti. A ova jednobojna crvena majica kao u vaterpolu mi je cringe, isto i za tenis...

    Kužim moderno i te fore, ali ne kužim da im nije stalo do tradicije i prije svega prepoznatljivosti, ako ništa uvijek smo bili prepoznati u sportu sa kockicama na opremi i netko iz saveza bi morao riješiti taj problem...
  • Mr Blue
    4k
    Sad sam pogledao sažetak, luda tekma, Nacua odličan. Stafford odlične brojke za Ramse, stvarno im je malo nedostajalo za preokret. No Lionsi su ove sezone dobri, za promjenu. Prva playoff pobjeda u 32 godine..

    Nadam se da se Jaire vraća za Packerse već protiv San Francisca.. Ako obrana Packersa bude na razini kao protiv Cowboysa - sve je moguće. Love i napad Packersa su od prosinca u nevjerojatno dobroj formi, nadam se da će što duže potrajati, ali ne usudim se još prognozirati jer s SF ima baš dobru ekipu.

    Jedini razlog zašto su Cowboysi jurnuli na kraju niz teren je zato što su im Packersi pustili. Na kraju treće ili početkom zadnje četvrtine im je trebalo bar 5 posjeda za stići razliku, Packersi su stali s igrom i čuvali se daljnih ozljeda... Vjerojatno je i Miami pokušao, ali pretpostavljam da je Kansas puno bolje pokrivao duboke rute i dodavanja, pa Tua i nije imao drugog izbora...
  • Eduardo
    20.3k
    Martinović ipak ima tešku ozljedu i slijedi mu operacija ramena i par mjeseci pauze. Također, Kuzmanović se priključuje momčadi.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Martinović ipak ima tešku ozljedu i slijedi mu operacija ramena i par mjeseci pauzeEduardo

    Jebi ga, to nam je baš udarac za ambicije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.