• Ludovic IX
    5.1k
    i meni je to pisalo ali tek nakon što sam sebi produljio tj kad sam klncu obnavljao.. očito ti je netko već obnovio članstvo :)
  • Mali Zeus
    9.3k
    i meni je to pisalo ali tek nakon što sam sebi produljio.. očito ti je netko već obnovio članstvo :)Ludovic IX

    Nije moguće.
    Ja sam obnovio početkom prosinca.
  • Ludovic IX
    5.1k
    možda su bili pošteni pa ti računali od 1.1...što ti piše , do kog datuma ti vrijedi?, ako si obnavljao u 12.mjesecu, na članskoj bi ti trebalo pisat da vrijedi do 31-12.2024. što je zapravo po ovim pravilima isto
  • mileni
    93


    sličan problem...išao sam produljiti članstvo za tekuću godinu online i javlja mi grešku...zadnje produljenje sam napravio u studenom...
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus možda su bili pošteni pa ti računali od 1.1...što ti piše , do kog datuma ti vrijedi?Ludovic IX

    Do 31. 12. 2024.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    meni je ovo bilo kad sam isao na uclanjenje, al kad odes na sekciju produlji clanstvo onda ide normalno..
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus meni je ovo bilo kad sam isao na uclanjenje, al kad odes na sekciju produlji clanstvo onda ide normalno..Efes Pilsen

    Al ta sekcija mi se uopće ne pokazuje. Pokazuje mi se za kćer kojoj ističe 31. 3. jedino.
  • Ludovic IX
    5.1k
    mislim da ti je članstvo prihvaćeno po novim uvjetima - od 01.01. - 31.12.
  • Mali Zeus
    9.3k
    mislim da ti je članstvo prihvaćeno po novim uvjetima - od 01.01. - 31.12.Ludovic IX

    E može biti da je to, jer sam u prosincu poslao papire, a dobio iskaznicu nedavno. Što bi značilo da mogu glasati onda?
  • Crni86
    1k
    moras ici na svoj profil i imas kao nekakvu iskaznicu di vidis do kad ti vrijedi clanstvo i tamo onda imas obnovu clanstva di te samo trazi uplatu a podatke ti prekopira. Meni je bio isti slucaj da mi je pisalo ovak, ali mi je tamo bilo vidljivo da mi clanstvo istice 29.2.2024. Ovo sta si slikao mislim da je za upis u clanstvo ako si prvi puta.
  • Ludovic IX
    5.1k
    sad bi dinamo trebao ovo objavit na društvenim mrežama.. da se može online i da je cijena proporcionalna broju mjeseci koja je preostala od isteka do 31.12.
  • Crni86
    1k
    bravo pohvala za one koji su to predlozili i za klub kaj je to usvojio. Stvarno se nas glas poceo malo vise cuti i to stvarno jako veseli
  • nemapredaje
    1.9k


    Nadam se samo da će još negdje i brojač staviti
  • Crni86
    1k
    i dinamo i trebalo bi potaknuti sve one fan stranice po ig i fb da se glas sto vise rasiri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.