• Kepec
    5.5k
    Kanekov kaj kaj kaj > Satoshijev šta je mamu ti jeb..
  • Riot
    1.9k
    Bilo je čini mi se u Knjazovoj emisiji kad smo igrali u Manchesteru da su neki Korejci došli samo zbog Orše jer su ga zgotivili dok je igrao tamo. Ne upadnu li Graž i ostala ekipa odavde Kaneku jednog dana kad se vrati u Japan i ne ispoštuju ništa niste napravili..
  • LaznjakProsineckog
    646
    1 0 Kaneko protiv Celja vodimo, najjaci je!
  • Riot
    1.9k
    daj nek mu netko fotošopira ustašku kapu na glavu hahaha to bi bila najjača baza ikad!!
  • Kepec
    5.5k
    daj nek mu netko fotošopira ustašku kapu na glavuRiot

    Je baš pa da bude:
    Korisnik: Kepec
    Razlog: Ustašluk
    Trajanje: Trajno
  • jedan u nizu
    8.2k
    Osvrnuo se na dolazak Sergeja Jakirovića na klupu Dinama u kolovozu.

    "Bilo mi je jasno da će prije mene koristiti hrvatskog igrača, posebno jer me on nije ni doveo. Bilo je stvarno teško vrijeme, užasna tri mjeseca. Često nisam ni igrao na treningu, već trenirao s igračima s klupe. Nije bilo mjesta da pokažem koliko mogu. Bio sam jako razočaran svojim dolaskom u Europu...", rekao je Kaneko i nastavio.

    "Suigrači su mi govorili da sam dobar i da ću dobiti priliku. Hvala im na tome. Sve je promijenila utakmica protiv Lokomotive. Nisam trebao ni igrati, ali jedan igrač je dobio temperaturu i ja sam upao. Bio sam junak s golom i asistencijom. To je bila prekretnica. Trener mi je nakon utakmice rekao da mi može vjerovati i da će me više koristiti."


    Eto, da nije bilo viroze Kaneko bi sada bio u Japanu, a nebi imali ni lijevog beka. Covjek nije priliku dobio ni na treningu. Toliko o nasem vrlom treneru. Kad ovakve stvari citam jos mi vise zao Maxa, Mihke i Sose.
    Takoder, isti clanak u pocetku pise:
    "Kad je došao, činio se kao promašaj, ali je pod vodstvom Sergeja Jakirovića postao jedan od glavnih Dinamovih igrača. "
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Najbolji dio mi je ovaj :)

    “U derbiju protiv Hajduka imao sam osjećaj da im nije cilj doći do lopte, ali zabavno mi je driblati suparnike koji me idu srušiti."
  • Jurki
    11.7k
    ne zelim braniti Jakira. Znamo svi jako dobro kaj je zajebal u nekim utakmicama i tu nema diskusije.
    Međutim moramo uzeti u obzir da je dosel u jako sjebanom trenutku.
    Logicno je da je koristil igrace s kojima se mogel sporazumjeti i prenesti ono kaj trazi. Jer ganjamo zaostatak od pocetka prvenstva.
    Ali isto tak je zalosno da Kaneko nije dobival prilike da igra ni na treningu.
    Kaneko je trebal vise dobiti prilike i prije. Drago mi je kaj je Kaneko pokazal i Jakiru a i svima da je dobar nogometas, a vjerujem da moze biti i bolji nego kaj je sad.
  • jedan u nizu
    8.2k

    Ma o tome i govorim. Logicno je da nece nedokazane igrace staviti u prvih 11. Ali minimum ocekivanja da ce provjeriti sto ima od rostera i kakvim igracima raspolaze. On najboljeg driblera i najefikasnijeg igraca drugog dijela jesenskog prvenstva nije primjetio. Nije mu cak ni na treningu dao priliku. Vec sam vise puta pisao, Kaneko jebtu iskljucivo zbog Lokomotive. Kasnije je igrao zvog te utakmice, pritiska javnosti i jakirovog podilazenja i ne imanja ideja. Kaneko je to fantasticno iskoristio.
    Takoder ovo dokazuje samo moje tvrdnje da ni drugi igraci nisj dobili nikakve prilike, a siguran sam da bi mogli biti pojacanja.
    Od svega najbolji dio koji kaze da je Kaneko pod Jakirovom vodstvom postao jedan od najboljih dinamovih igraca.
  • Jurki
    11.7k
    nadam se samo da je Jakir shvatio da treba dati igracima koji su tek dosli priliku.
    To se odnosi i na Ogiwaru, Brodica, Zivkovica i Hoxhu.
    Naravno da stvari nisu crno bijele i da je sigurno bio problem i nemogucnosti komunikacije između Jakira i Kaneka.
    Ogiwara ce tu biti u prednosti jer ce siguran sam njegova prilagodba ici brze i jednostavnije.
    Ajmo spregazit sve i uzet tu kantu.
  • NVKOD
    1.3k
    Kada jedan Japanac pokaže požrtvovnost, trud i zalaganje pri 0:2 dok se domaće zvjezdice prešetavaju po terenu, to sve govori. Skidam kapu Kaneku!

    Vjerujem da će i Ogiwara imati isti pristup jer je to dio njihove kulture - red, rad i disciplina.

    Nema stranca do Japanca!
  • Sunja86
    1.2k
    Evo Takuro nam i u potjeri završio u jednom od pitanja haha
  • Rakovica1986
    632
    evo jedan tu u temu koji se da na videu primjetit. Pokazat Takiju koji je naš najbolji dribler 4 do 5 Oršinih videa, hvala Bogu ima ih na najvećim pozornicama svijeta, pa mu reć mu kad je primiš na strani i imaš 1 na 1 nemoj lagano ić na njega. Kreni trčat odmah pa u punom trku gledaj oćeš ga polomit lijevo ili desno, a neki ozbiljan trkač, a može i Rile ako smršavi 4 kile i oporavi se od svega ti čuvat leđa visoko

    Imam osjećaj da Jakir forsira da se čeka dolazak igrača iz drugog plana Taki zastane, a naši puleni često ne trče dovoljno brzo u kontru da bi bilo opasno. Bar zasad

    Pokažeš mu Oršu i Ivanušeca, kažeš samo trči i napadaj prostor, driblaj svakoga, pucaj često.
  • Zagi
    7.6k
    Tak je i u Sapporu igrao. Njegov stil da malo zastane i sagleda opcije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.