• Ban
    698
    Svi skup imaju 2 gola u profesionalnom nogometu.Mihaljević

    Nikad s vama na zelenu granu.
  • Ban
    698
    Kaj nije sutra?
  • Droljo
    8k

    Tebe samo i isključivo zanima potential ability iliti kako sam kažeš plafon. Tako se ne radi rezultat. Pitaj braću mamić.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kaj nije sutra?Ban

    Do 15. valjda ju treba aktivirat, a to je za 3 i pol sata.
  • Ban
    698
    Tebe samo i isključivo zanima potential ability iliti kako sam kažeš plafon. Tako se ne radi rezultat. Pitaj braću mamić.Droljo

    Zato što je to jedini način za dovesti kvalitetne igrače u klub poput Dinama. Onaj Finac Propuhalo je kada isključimo penale zabio jedan gol više od Matanovića ove sezone. Matanović ima bolji g/m ratio. Obojica igraju u drugom razredu (Cvajta i Serie B) i jedan ima 20, a drugi 30 godina. Pritom, dvadesetogodišnji talent je i jeftiniji.
  • Ban
    698
    Do 15. valjda ju treba aktivirat, a to je za 3 i pol sata.Mlađi referent

    Mislim da bi to trebalo trebalo vrijedit i sutra cijeli dan.
  • Droljo
    8k

    Prvi put da se slažem. Iznimka koja potvrđuje pravilo
  • Sunja86
    1.2k
    Matanovića nisam gledao, a što se tiče Ivanovića iz Rijeke slažem se sa @Ban ja bih njega volio na vidjeti kod nas na ljeto, brz,agresivan prava radilica uz to dobra tehnika, prava je napast, non stop ulazi u šanse. Trenutno jedino realizacija manjka ali mislim da će nadoć ne bi me čudilo da na proljeće zabije 10 golova u koliko malo popravi realizaciju.
  • Noel
    6.2k
    Dajte neku insajdersku umoran sam od rukometa.
  • LaznjakProsineckog
    714
    Dajte neku insajdersku umoran sam od rukometa.Noel
    Nedjelja je... od sutra krecu insajderi nadamo se :) iako mislim da je to to sto se tice pojacanja, neki odlasci ce prije bit (Rukavina, Bulat..)
  • Thompson
    52


    Ako ode Bulat a ne dovede se Wakizaka ili neko tog ranga treba netko iz uprave na stup srama.
  • LaznjakProsineckog
    714
    Ako ode Bulat a ne dovede se Wakizaka ili neko tog ranga treba netko iz uprave na stup srama.Thompson

    Imamo Misica, Ademija, Sucica, Ljubicica, Halilovica, Baturina, Vidovic za 3x pozicije u vezi, mislim da ne treba vise, umjesto koga bi igrao? Baturine? 2x zadnja vezna imamo stvarno na izbor, ispred njih Baturina i Vidovic..
  • Thompson
    52
    pola nabrojanih nisu gol igraci, ne mogu asiszirat dat gol itd.. Misic, Ljubicic, Sucic, Halilovic nedorastao, Ademi ne smije igrat sve tekme do kraja punu minutazu... Ako ode bulat neophodan je igrac koji ce nadomjestit njegove golove i asistencije, ako se moze dovest Wakizaka i prodat Bulata za dobre novce ja sam odma za to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions