• Kujtim Shalla
    2.9k
    upravo tako. Bilo bi sranje sa smo izgubili
  • Papastrumf
    12.4k

    Nismo nista sjebali. Tesko mozemo ispustiti prvo mjesto, gotovo nemoguce ako dobijemo Rumunje.
  • Jurki
    11.7k
    Španjolci igraju za sebe a i za nas. Ukoliko se sjebu protiv Austrije onda je adios Espana.
  • Jurki
    11.7k
    moraju Španjolci tuci Austrijance..kaj i bude vjerojatno jer tesko da ce odigrati jos jednu losu utakmicu.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Dobro veli perko, sami smo zaribali. Ništa nismo sjebali, idemo dalje maksimalno, bolje sad nego kasnije
  • Facke
    3.6k
    A tipicne nasi. Ko uvijek u rukometu. To se nikad nebu premenile. Denes smo si sami bili najveci protivnik. Bili sme pre nervozni. Steli smo sve prebrze, pre nervozni, nisme imeli mirnocu. Obrana nije bila na razine. Madic nam je rit spasil. Na kraju sme sami sebe razjebali na kraju. Maldi su te decki, zeleni iza vuha.
  • Georg Koch
    4.6k
    Nije mi jasan bas potez izbornika, Martinovic nakon ne bajnog ulaska u utakmicu totalno out, igra Klarica pored njega dobrih 30+ minuta.
    Isto kao i za Karacica, dok je bio u igri imamo lucidnost u napadu i njegov uvijek vanserijski potez...
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Ako ima netko da se bavio rukometom da mi objasni nesto.
    Zalimo sto nemamo svog Omeyera a ne dopustamo realno boljem golmanu da brani 50ak minuta svaku tekmu.
    Sto je svrha time outa da svaki put igramo akciju “1 lijevo”?
    Samo to imamo spremno ili sto?
  • Juznjak
    3.8k
    Što nije da nama uopće ne treba pobjeda protiv Rumunjske? Ne vidim način da mi ne prođemo dalje, a još se uz taj poraz može dogoditi ona “nelogičnost” u rukometu gdje bi Španjolci pobjedom protiv Austrije imali više bodova od nas, ali bismo mi prenosili 2 boda i bili u boljoj situaciji od njih.
    Edit: ispadamo jedino ako izgubimo s nekom velikom razlikom od Rumunjske, a Španjolska s minimalnom razlikom pobijedi Austriju. Npr. izgubimo s 5 razlike od Rumunjske, a Španjolska pobijedi Austriju s +1. Austrijanci imaju onda bolju gol razliku i prolaze dalje.
  • Noel
    6.4k

    Poraz današnje tekme je bio u trenutku 57 minute napad za 3 razlike i Perkovac ne zove time out nego čeka.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Meni jedino nije jasno zašto nije Cindrić igrao jedan cijeli period utakmice. Nosio nas je protiv Španjolske.

    Iako je danas bio tanak, isto ne mogu shvatit da je Lučin nama druga napadačka opcija lijevo.

    Ok, ne želi previše kemijati obrana napad. Srna je obrambeno brutalan, ali napadački realno nema ni blizu kvalitetu kakvu posjeduje Lučin, koji i srednjeg može kvalitetno odradit.
  • Noel
    6.4k
    Duvnjak je u napadu bio igrač manje od kad je ušao. Ispadanje lopte iz ruku, udarci daleko iznad gola.. To niti je iskusno niti kapetanski. Nije valjda opet umoran pa protiv Španjolaca je jedva malo igrao. Fakat ne razumijem.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    . Ako Austrija pobijedi i odigra neriješeno sa španjolskom, male su šanse ali postoje mi prenosimo samo bod što je sranje. I to da pobijedimo rumunjsku. Sad niko nezna ko smo. Ona ekipa protiv Španjolske ili ovo danas. A ro je više realno. Plus nama je Martinovica bio jedan od najboljih u prvoj tekmi. Asistent i strijelac. Ostajemo na klarici koji se samo zaljece.nadamo se najboljem
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    duvnjak realno treba biti tek treći srednji poslije ksre i cindre. On i u bundesligi igra samo obranu. Igrač manje
  • Mr Blue
    4k
    20:0 za Packerse na isteku druge. Dak INT. Jones 2 running TD-a. Gdje je noćna smjena?

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.