• Krizy
    43.2k
    Vratiti se Pohjanpalu. Pravi golgeter, zabijao u svakome klubu u kojem je bio. Hat-trick za Veneziju danas. U 1400 minuta ove sezone upisao 9 golova i 3 asistencije.
  • plavac173
    2.6k
    Dodaj ovaj dio “no takvog je jako teško naći i realnije je zaključiti da će se Modri osloniti na snage koje već imaju u svojem rosteru.Mlađi referent

    To je njegovo osobno misljenje i zato nisam stavio to
  • plavac173
    2.6k
    Iz tvojih usta u njihove usi, nadam se
  • Facke
    3.6k


    Pohjanpalo je stvarne dober igrac. Ste zna de bi mu bil kraj da na pocetku karijere dok je bil u Leverkusenu nije bil tak ceste ozljeden. Stvarne ima nos za gol. Nekad me podseca na Pippa kaj se toga tice. Same kaj je on tehnicki bolji. Kaj bi dal da denes imas igracuv poput Pippa a ne da muku mucis najti pravuga centarfora.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Brekalo opet nista nije pokazao, uz zvizduke navijaca izasao van.
  • Ban
    698
    Mislim da je Matanović najbolji od pristupačnih napadača. Uz Ivanoviča, ali ovisi kakav profil se traži.
  • Miro Vugrinec
    4.8k
    Brekalo opet nista nije pokazao, uz zvizduke navijaca izasao van.NitkoBitan

    Najbolje da će mu pljeskat, a gube 2:1. Kod gola ključni stvar napravil, sasvim dobar je bil po meni s obzirom na situaciju
  • Armagedon13
    959
    Wakizaka i Gazibegović i bit će to to
  • San Lorenzo
    15.6k

    Po čemu je Matanović upgrade u odnosu na Kulenovića i Brodića?
  • Olmic
    3.6k
    to bi bio najbolji prijelazni ikad valjda
  • Facke
    3.6k


    Pravi navijaci! Prve je bil izvan svih opcija i sad kad je takva situacija bi on trebal njima donesti pobjede?! Brekalo je igrac koji treba 100% podrske od trenera i momcadi da bude vu forme i da odigra jake dobru utakmicu. A on to tam nema. Nit od momcadi , nit od trenera a kamoli od navijaca ima podrsku. A ak to nemas onda si ko nogometas v kurcu. I to svaki zna koji se bavil nogometem. Ak ne osecas podrsku, dzaba ti je kaj se bus trudil i pokusal dati 100% , jednostavne nemres. El konstante osecas da si sad same upal u kombinacije zbog raznih drugih stvari.
  • Orc123
    8k
    Wakizaka ko CM ima 10 golova u sezoni ...i 9 asista
  • Ban
    698
    Po čemu je Matanović upgrade u odnosu na Kulenovića i Brodića?San Lorenzo

    Jako fino igra ove sezone i tek mu je 20 godina.
  • Mihaljević
    9.8k
    Mislim da je Matanović najbolji od pristupačnih napadača. Uz Ivanoviča, ali ovisi kakav profil se traži.Ban

    Svi skup imaju 2 gola u profesionalnom nogometu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Gazibegoviću je klauzula istekla, ako su informacije do sad bile točne, tako da je to prošlost
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions