• Zagi
    7.7k
    Odkuda ta iznos od 2.6M?
    Kaj 600k za posudbu uz opciju otkupa od 2m?
  • Sava Krpa
    274
    pa plaća plus bonus za osvojeni naslov plus odštete u slučaju kupnje iznosi toliko u zbroju.
  • dinon7
    870
    Ja sam siguran da je transfer Rukavine debelo povezan s transferom Brekala.
    I ako jedan ode da će drugi doci.
    Pretpostavka je (uzeci u obzir izjavu Jakira) da se pokušava izvuci sto vise novca od LA Galaxya da bi se mogao financirati Brekalo.
  • NitkoBitan
    17.2k
    Pametnije bi im bilo isfinancirat desnog beka umjesto polusezonskog izletica u Zagreb. Nek se Hoxha uigrava ionako nam je on vjerojatno buducnost sto se tice prve ekipe.
  • NORTE
    11.4k
    Kaže Lesi da nije gotovo s BrekalomTeofil Kateran
    Pa to znamo odavno, koga briga šta on piše na portalu kladionice iz srbije.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Dok se novinari zabavljaju reciklažom i pisanjem gomile ničega, nadam se da naši traže druge igrače da popune momčad i da se finišira prije nego novinari uopće saznaju kao s Ogiwarom. Čisto da ne trošimo živce.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Bar se onda javiFacke

    Ne vjerujem da bi mu dugo bio aktivan profil da se registrira :rofl:
  • SAS1987
    14.7k
    Wakizaka , Kaneko i Ogiwara sami osvajaju ligu.Mihaljević

    Ak zatreba oni osvajaju i Kinu :cool:
  • plavac173
    2.6k
    Nek se Hoxha uigrava ionako nam je on vjerojatno buducnost sto se tice prve ekipe.NitkoBitan

    Hoxha sa 25 godina moze biti samo sadasnjost.
    Kad bi imali na lijevom krilu Brekala i kosovara ta bi strana bila zlata vrijedna.
  • NitkoBitan
    17.2k
    Ma kazem u kontekstu dolaska Brekala. Platili bi ga skupo za ovih par mjeseci i jos prigusili Hoxhu manjom minutazom.
  • Crni86
    3.7k
    Lesi zemi si Brekala i Andriju doma i svi skupa vise otkantajte od svetinje! Nece nas ucjenjivat nikakav agentic, a bome ni novinarcic koji su radili i rade na daljinac iz susjedne nam drzave!

    Neka izade vise neko iz kluba u javnost i zavrsi ovu pricu za svagda treba dignut opet malo cijenu pa je tu dinamo. Dosta vise!
  • sport
    3.3k
    Zašto bi netko iz kluba reagirao na novinarska reciklirana naklapanja?U tom slučaju bi se bavili samo čitanjem istih i pisanjem demantija i priopćenja te nebi ništa drugo radili.Uostalom novinari bi trebali iznositi istinite informacije a ne plasirati nagađanja i tračeve koje im je netko možda i zlonamjerno prišapnuo.
  • Crni86
    3.7k
    zato jer ako mi vise nemamo posla oko tog igraca time se stiti interes kluba. Nije dinamo tu nicije oruđe koje ce se koristiti za dizanje cijene i da spere krivnju sa sebe. Dinamo ima bas malo sanse kada se pola zagreba okrenulo protiv obitelji brekalo i doticnog agenta, sve je dogovoreno sa ovima, ali dinamo to moze rijesit ako zeli ali su jako malo sanse, daj me nemojte je….. I upravo zato ako nismo zainteresirani vise za brekala javno i glasno to rec i poklopiti doticnog novinara i agenta.

    Kaj mislis tko je pustio tu pricu i zasto? Dinamo sigurno nije. Ako je sve rijeseno, zasto igrac i agent pustaju u novine ovu pricu? Ako zele da dinamo reagira javit ce se njima, ne potrcku od glave. Napravljen je isti potez ko prosle godine. Nismo i nesmijemo bit orude takvih manipulatora. Ovaj klub je svetinja. On oce u dinamo al ce pristat na ponudu Salitarne hahaha top prica.
  • plavac173
    2.6k
    zato jer ako mi vise nemamo posla oko tog igraca time se stiti interes kluba. Nije dinamo tu nicije oruđe koje ce se koristiti za dizanje cijene i da spere krivnju sa sebe. Dinamo ima bas malo sanse kada se pola zagreba okrenulo protiv obitelji brekalo i doticnog agenta, sve je dogovoreno sa ovima, ali dinamo to moze rijesit ako zeli ali su jako malo sanse, daj me nemojte je….. I upravo zato ako nismo zainteresirani vise za brekala javno i glasno to rec i poklopiti doticnog novinara i agenta.Crni86

    Kojih pola Zagreba se okrenulo protiv Brekala? Mozes li mi reci? Osim ovih par na forumu, isto kao sto je i nas par koji smo Za njega, di ti tu vidis ikakvu vecinu, neku "inicijativu"?
    I sam kazes "ako nismo zainteresirani vise" a ocito da jesmo tako da nista nije gotovo jos.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions