• Kujtim Shalla
    2.9k
    Kakav bi upgrade bio da se bulat proda i dovedeš wakizakija kawasakija u odnosu na blata, bar šta se motorike tiče.
  • Orc123
    7.9k
    Cemu cjepidlacenje....realno 5mil eura je top za Bulata i ako dođe ta ponuda super i hvala mu na svemu. On nit je 6ica nit je 10ka a za 8icu premalo sudjeluje u igri ..dobar igrac ali on ne moze puno vise od prikazanog....za 1mil eura imamo Wakizaku koji je gotov igrac....
    Wakizaka je ekstra motorican igrac sta nam fali, dobili bi na brzini maksimlno dok Bulat u paru sa neprikosnovenim Miskom cini teretan vezni red. Treba nam kronicno brzine.
  • blue heart 72
    1.7k
    Mislim da je Bulat unatoč nekim jasnim deficitima ipak podcijenjen igrač, pogotovo od strane navijača. Međutim, ukoliko bi cifra zaista bila oko tu spominjanih 5-6 milijuna i ja bi ga bez razmišljanja prodao. Pogotovo dok znamo koliko smo dobili recimo za Ivanušeca mislim da je ova cifra SF
  • Jurki
    11.7k
    ali što to vide Škoti, a da mi ne vidimo?Sajla

    Bulat ima dobre prekide, udarce iz daljine... idealno za škotsku nabijacinu od nogometa.
  • Orc123
    7.9k

    Slazem se...on bi pasao njima a i imaju opcenito motoricne igrace tako da Bulat bi njima dobeo dosao...s druge strane mi osim Ljube nemamo motoricniji igraca na 6 i 8 jer Halil je vise 10ka a i on nije dugorocno rjesenje i tu je vjerojatno samo do ljeta.
  • Nogo
    3.6k
    Ne znam jeste vidjeli ali Ola Solbaken je otišao u klub od Ogiware (Urawa Red Diamonds) na posudbu iz Rome. Ne bih ni skužio nego sam kliknuo i vidim dole tekst. Znam da se spominjao više puta i kod nas u rubrikama ali to bi isto bila idealna posudba rang Brekala da se moglo parirati.
  • cico
    13
    kaj se bulata tiče, bolje ga prodati nego da mu na klupi pada cijena.

    sucić-mišić
    baturina-vidović ademi-ljubičić

    + halilović + stojković i kaćavenda nakon oporavka

    Gdje će oni svi igrati? Realno, Bulat je jedini kojeg možemo izgubiti bez previše štete, a dobiti solidnu lovu
  • Laugreano
    2.5k
    samo sto smo na desnom krilu pokriveni, pa nije potreban
  • cico
    13

    solbaken igra desno, ali rebić je lijevo krilo ili špic. Igral je desno u repki jer nije imal 'ko drugi
  • Nogo
    3.6k

    https://www.transfermarkt.com/ola-solbakken/profil/spieler/431811

    Ma može on igrati i lijevo. I Hoxhi je desna noga jača i većinom zavrne na tu stranu pa će nam igrati lijevo krilo.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Žao mi je Bulata jer mislim da nije pokazao puni potencijal, ali s obzirom na gužvu u sredini možda bi ovo bila najbolja opcija.
  • Captain America
    17.7k
    Ne bi nikako prodavao Bulata. Ima tek 22 godine i prekide kakve nema nijedan igrač Dinama. U konstelaciji snaga kakva nas očekuje cijelo proljeće gdje nas čeka 19 utakmica protiv bunkera takav igrač zlata vrijedi. Nemojte zaboravit da Ademi i ako bude u top formi neće igrati sve utakmice jer PaR sToTiNa TiSuĆa EuRa pa će za Marka biti dovoljno prostora.
  • Laugreano
    2.5k
    Solbaken je lijevak
  • plavac173
    2.6k
    Bulat nije pokazao ni pola svog potencijala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions