• Mali Zeus
    12.7k
    Svaka čast Friganu, ali realno treba li nam napadač?

    Ako ova priča uopće ima noge, a nema.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    ali realno treba li nam napadač?Mali Zeus

    Trebat će na ljeto.
  • Izet Hajrović
    2k
    tako je, ta priča nema nikakve realne podloge niti potrebe za dovođenjem Frigana. Ako dovedemo to pojačanje na lijevom krilu kako se govori da smo se okrenuli drugim opcijama, vjerujem da će to biti riješeno u kratkom roku kao što je bilo s Ogiwarom, barem se nadam i onda će Jakir reći "Dok ste se vi zabavljali s Friganom i Brekalom, mi smo doveli tog igrača".
  • NitkoBitan
    17.1k
    Decko je zapratio Dinamo jer ga prati vjerojatno kao i hrvatsku ligu, nema tu nikakvih interesa i emocija. Vidio da su se krenuli pisat debilni clanci i odmah je otpratio. Covjek nemre u miru ni zapratit ono kaj ga zanima a da se ne slazu teorije po redakcijama.
  • keppi
    208
    Mislim da ovo oko Frigana ne pripada u ZONU realnoga.
    Ne vidim razlog da bi ga se njegov sadašnji klub želio riješiti, a ako i bi to bi sad (s obzirom na to koliko su ga oni platili) to bi bilo 10 milja.
    Inače, vidim da se kombinira s Friganom na krilu...eventualno desno i može, ali to je čak jedan od razloga zašto nije došao u Dinamo jer on primarno želi igrati foru. U jednom razgovoru je rekao da ne žali zbog nedolaska u Dinamo jer bi vjerojatno Petković bio ispred njega.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ako Petkovic ide, a ja se nadam i dalje da ne ide, Frigan ima smisla na ljeto ako Jakir ostane trener. Brodic, Kulenovic su rotacijski igraci, Brodic moze donjet dio onog sto Petko donosi, al po stilu trenera bi Frigan bio taj.
    Mozda nekim cudom gledaju unaprijed :rofl:
  • plavac173
    2.6k
    Na ljeto ce sigurno trebati napadac jer Petko vjerovatno ide
  • Droljo
    8k
    Od kad je petko došao mi nismo vidjeli napadača koji napada prostor i gleda samo gol. Da mogu dovesti, recimo, Moratu na jednu utakmicu samo da vidim kak to zgleda kad bekovi ili krila nabace a ono špica u 16 i napada taj centaršut. Ili miško provuče loptu kroz stopere a devetka pobjegne i prođe golmana 1 na 1..
    Naravno protiv petka ništa, neka ostane do kraja karijere plavi 9!
  • Laugreano
    2.5k
    Ja bi bas zato volio vidit Miereza. Igra glavom mu je na svjetskoj razini.
  • YasutoWakizaka
    132
    Meni
    Meni Petko nikada nije bio napadač, nego više igrač kao Baturina. Ali rzumijem Baturinu se prodati mora.Ovako slažem se. Nema kome u prostor, Petković je taj koji ubacuje s krila :D.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Iako su se u Dinamu nadali da će Japanci konačno odrediti taj datum nakon kojeg će ZG-klub konačno moći predstaviti svog novog igrača, to se još nije dogodilo. Sad se, naravno, postavlja i pitanje hoće li se to napraviti do 23. siječnja, kad Modri igraju onu zaostalu utakmicu s Lokomotivom.

    Ukoliko se to neće dogoditi, Dinamov lijevi bek će biti - Mauro Perković. Naime, iako je, primjerice, protiv Triglava na pripremnoj utakmici na lijevom beku igrao Robert Ljubičić, trener Sergej Jakirović ga je definitivno odlučio prebaciti u veznu liniju, pa će Dinamov “čupavac” od proljeća svoju priliku hvatati u vezi, gdje je inače, ogromna konkurencija.
  • Izet Hajrović
    2k
    No, moglo bi ipak biti novih igrača u svlačionici. Probila se u eter informacija da je Istra zaniteresirana za Dinamova juniora Luku Vrbančića?

    "U fazi smo razgovora s Dinamom oko Vrbančića! Postoji ta opcija, nama profilno treba takav igrač, osmica, desetka. Odmaknuli smo dosta daleko u pregvoroima, uskoro ćemo znati. To je mogućnost da ga se uzme trajno, da bude kao Istrin igrač, a da Dinamo zadrži pravo prvokupa, nešto kao kod Čavline. Ili da zadržimo postotak transfera. To je opcija od koje svi mogu imati koristi. Igrač želi doći, mi smo dosta skloni tome. Mladim igračima treba dati povjerenje, pogotovo ovim novim generacijama, koje su razmaženije. Istra je jako dobar izbor za mladog igrača, pokazalo se to već. Nismo bili za to da ga uzmemo na klasičnu posudbu, ovako bismo ipak imali veće mogućnosti. Mi smo sad u toj situaciji, događa se borba Hajduka i Dinama, ganjaju rezultat, mladi igrači teško dobivaju priliku i mi to možemo koristiti. Naravno, ima i Dinamu tu svoju računicu, nitko ne gubi, ako se igrač pokaže pravim."

    Izvor: https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/bjelanovic-za-germanijak-radimo-na-dovoenju-juniora-dinama-a-svoju-ambiciju-zelim-prenijeti-i-na-sve-u-klubu-hnl-u-je-potrebna-u/123974
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Po meni lova za minute i ajd bok.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ma nema sanse da ga damo trajno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions