• Ban
    698
    Jel znaš kaj o Austrijancima? Koji je Luki Sučiću kurac? Ima normalnog bratića, kako je on ispao tovar?
  • Izet Hajrović
    2k
    Čudno je što je Frigan zapratio Dinamo, ali trenutno njegov dolazak nema apsolutno nikakvog smisla niti realnu podlogu.
  • plavac173
    2.6k
    A ima kao neko lijevo krilo ali ne znam. Cisto ima logike jer ga Jakir pozna i trenirao ga je valjda
  • badblueboy86
    23
    Frigan je Jakira zapratio jos negdje u studenom, a sada i sluzbeni Dinamov profil, znaci li to ista, budemo vidjeli
  • Nolifer
    8.1k
    Ako je on ta raketa umjesto Brekala, pozdravljam..
  • plavac173
    2.6k
    Hahhahahahahahah, polako ljudi.
  • sanjinlego
    3k
    Prvo što sam otišao vidjeti jest, tko vodi Frigana, i evo već sad mi je lakše ..
  • Orc123
    7.8k
    Pa nije Frigan sada zaprati Dinamo nego prije Boze mili...favorizira Dinamo i zapratio ga van transfer roka. Sad pak 30 stranica o Friganu a uopce nije povezano s transferom.
  • miro
    4.4k
    ne znam za Austriju fakat, imam familiju u Švici, pa tamo malo bolje znam situaciju
  • plavac173
    2.6k
    Nije, od nedavno ga prati. I kako si ti skuzio da favorizira Dinamo lik prosao sve kategorije Rijeke
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Zdrav Nikola Kalinić je uz Petkovića i Livaju najbolji napadač lige, da nema takvu glavu ostvario bi vrh karijeru( i ovako je ostvario), a sad bez obzira na neigranje je veliko pojačanja za HNL. Pogledajte koliko je nama značio dolazak KTC-a tijekom sezone bez obzira na neigranje.Fanboy

    Nikola Kalinić bi možda prije 10 godina bio uz Petka i Livaju najbolji napadač lige ali sada je on 36-godišnjak i već smo se uvjerili i u njegovom prošlom mandatu u Hajduku da su najbolji dani daleko iza njega. KTC je dvije godine mlađi i igra stopera, poziciju koja bolje trpi pozne igračke godine.

    Argumenti ''mi dovodimo igrače iz Belupa i Lokomotive a oni dovode Nikolu Kalinića i igrače iz Panathinaikosa'' na prvu grdo zvuče za navijače Dinama ali kada se krene dublje analizirati vidimo da tu nema ništa loše za nas. Možemo ići i u kontra smjeru: doveli smo Ivanušeca i Majera iz Lokomotive a Jensa Nowotnya iz Bayer Leverkusena. To što netko dolazi iz velikog kluba ili što je imao veliku karijeru ne znači ništa ako ima 36 godina i ako u zadnjih godinu dana ima 20 minuta profesionalnog nogometa.

    Vidim u nekim komentarima i dozu ''fenerbahčizma'' i galatasarayčizma'' pa se tako misli da će svaki igrač sa velikom karijerom biti avion za HNL makar došao i sa 36, 37 ili 38 godina. Najpoznatiji takav slučaj je Perišić za kojeg se često tvrdi da će i sa 37 biti avion za HNL. On za 20 dana puni 35 godina i ja nisam siguran da će nakon ove teške ozljede biti ikad više isti igrač jer takve ozljede unište karijeru i dečkima od 20 godina kamoli neće ostaviti traga na veterana od 35.

    Tako Fener i Galatasaray često dovode najveće svjetske zvijezde poput Drogbe, Sneijdera, Falcaoa, Roberta Carlosa kada te zvijezde navrše 35 godina. Nije baš da su se usrećili sa tom politikom jer su Galata i Fener kombinirano u zadnjih 10 godina samo jednom prošli grupu LP i to Galata u već davnoj sezoni 13/14. Džabe u sastavu Drogba, Sneijder, Roberto Carlos i Falcao kada ih dobiju 25-godišnji anonimci poput Ivanušeca i Majera. I u našoj ligi razni Brodići i Mierezi nadmaše velikog Nikolu Kalinića, biologija odradi svoje.
  • Ban
    698
    Mene iskreno ne bi začudilo da nešto u tome i bude s obzirom na slabu minutažu u Belgiji, pod uvjetom da Westerlo gleda dovesti nekog novog napadača. Ako ne izađe nešto konkretnije nema smisla špekulirati.
  • Orc123
    7.8k
    prati ga vise od mjesec dana...pa pricali su tu forumaši koji znaju obitelj osobno da favoriziraju Dinamo.
    Ni jedan igrac koji treba doci ne zaprati klub mjesec dana prije i da je nesto Dinamo bi mu uzvratio pracenje ...
  • badblueboy86
    23
    pracenje Dinama je novije, ne vidim zasto bi pratio klub s kojim nema apsolutno nikakve veze, em je prosao rijekinu skolu em sumnjam da favorizira Dinamo
  • plavac173
    2.6k
    prati ga vise od mjesec danaOrc123

    Nije, vec od nedavno.
    pricali su tu forumaši koji znaju obitelj osobno da favoriziraju Dinamo.Orc123

    Samo pitam :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions