• Tongo Doumbia
    4k
    jesam li naglasio i slušanje agenata. Možda sam trebao staviti i NE ispred slušanje, jer je upravo to kod njega presudilo, znamo kome se usprotivio.
  • badblueboy86
    23
    Htio bih dodati i to kako mi se sviđa što Jakir ima stav i ne da se zajebavati ni sa kim. Ako hoćeš, hoćeš, ako nećeš, nećeš. Ne kleči ni pred kim. Kakva god uprava bila nesposobna i svakava, bravo za slučaj “Brekalo”, tako se to radi! Nitko nije veći od Svetinje pa da si i Messi. Samo se nadam što bržim rješenjima pa da se zaokruži ovaj prijelazni kao uspješan i da na kraju osvojimo taj naslov, koji će nam svima nakon 19 godina biti jedan od najdražih uzeći u obzir cijelu situaciju prošle polusezone i sve medije tovarske mašinerije udružene protiv Dinama. Živim za to.
  • Jaro
    7.3k
    pa on nije imao agenta tada?otac mu je vodio karijeru), i spasio si je karijeru bijegom iz kluba. Imao je opciju dijeliti zaradu s govnom, propasti u dinamu ili otici bilo gdje za spas karijere...


    Nego, gledam popis nijagara igraca,ne treba Bara ni milimetra dinamu, vise dinamo treba njemu...
  • Tongo Doumbia
    4k
    pa i to sam napisao, neki su uspjeli odlaskom, neki ne.

    Ništa protiv Andreja, dapače, klasetina!
  • Ali
    2.1k
    Evo jedan kratki presjek o radu uprave tocinje sportskog sektora.
    Jos je 12 dana do prve utakmice nastavka prvenstva !
    Dinamo koji lovi zaostatak iz jesenskog dijela prvensta i dugo nije bio u ovoj situaciji na tablici je do danas potpisao:
    Hoxhu i Brodića
    a nas konkurent je potpisao:
    Kalinića i Laciku.

    A mi smo na glasu da imamo lovu, a hajd.u.k je u problemima?

    Pustimo sad najve i u dolasku... ovo je 12 dana do prvenstva realizirana bilanca dolazaka i ovo ne ukazuje da smo mi financijski dominantni, a ni da smo foveli znatno bolje i kvaliteznije igrace. Ok mozemo pricati o potencijalima i buducnosti, ali podsjecam mi moramo loviti zaostatak.. a u garazu si nismo sparkirali za sada nista posebno. To su dobri igraci ali iz donjeg doma hnl klubova.
  • Ali
    2.1k


    Zato i jesam rekao, Andrija ce kad tad ostat bez igrača.

    Dinamo neće.

    Kužim ovo sa navijačke strane... ali racunovodstvo i matematika kaze drugacije...

    Andrija ima 72igraca pod ugovorom od kojih 35 u prvim ligama i portfolio vrijedan cca 180 mil €.

    Dinamo ima cca 40 igraca pod ugovorom od kojih je tridesetak nastupalo u najvisem rangu (hnl, a ne bundes liga , serie a...) i portfolio vrijedn cca 75 mil €.

    Da si recimo ulagac na burzi a ovo gore d.d. u kojeg bi ulozio lovu ? Napominjem ulazes lovu , zanemari navijacki kut gledanja.
  • wolfgang14
    1.4k
    je do danas potpisao:
    Hoxhu i Brodića
    Ali

    pa živković a i Ogiwara valjda ti fale
  • Bosskovitz
    11.7k


    Mi smo doveli prvog strijelca prvenstva, ponajbolje ako ne i najbolje lijevo krilo lige, pojačali obranu talentiranim klincem koji je odigrao odličnu polusezonu i zatvorili lijevi bek Japancem za kojeg ne znamo kakav je, ali prema svim očekivanjima onih koji su ga gledali možemo očekivati da će biti bolji od krpanja te pozicije igračima kojima ona nije prirodna. Glavni rival je doveo dva igrača koji su u zadnjih 7 mjeseci ukupno odigrali 77 minuta raspodijeljenih na 5 tekmi - s tim da je sve to Laszlova statistika, Kalinić je bio u mirovini. A ni prije nisu bili gamechangeri: Brodić je ove polusezone zabio samo gol manje od Kalinića u zadnje dvije sezone od kad se vratio u Hrvatsku.

    Isprike moderatorima, znam da se ovdje piše samo o Dinamu, ali dajte ljudi prestanite nasjedati na medijski fanatizam i prestrašeno kukati kako se netko drugi pojačava - nitko se za sada nije pojačao ni blizu kao mi, a računajte da nam pred kraj prvenstva dolazi i Stojković. Ni Hajduk ni Rijeka ne mogu puno bolje, a mi ne možemo lošije od onoga kaj smo pokazali. Ostavite se drugih i fokusirajte se na nas, to je jedino bitno.
  • eol12
    588
    upravo to, neki to jednostavno ne mogu shvatiti, okej Laslzlo je okej igrač i može pomoći. Ak će dovest onog mladog Ukrajinca onda se može pričati da su se pojačali, do sad sigurno nisu, kraj price o tome. Ak nama dođe desni bek il još jedno krilo imamo jako jako dobar prijelazni rok.
  • Laugreano
    2.5k
    I Kalinic i Lacika su u jebenoj formi. Jedan i drugi bili najbolji igraci u svojim klubovima u polusezoni,
  • Jaro
    7.3k
    ovako razmislja navijac tete iz racunovodstva. Pola "vrijednosti" nijagare je dinamova skola. Gledajuc proslost, trenutno stanje i predvidjajuci buducnost prije bih ulozio u dinamo (ili bilo koji poluzdravi razvojni klub) nego u firmu koja se preselila iz Spanjolske u Republiku Srpsku...
  • LaznjakProsineckog
    646
    Gledam upravo trening juniora, Vrba dobar, Zahora bezze, neki Pavlek dobar jako, ali najvise mi se svidio Ivica Banovic, jel se moze njega aktivirat iz veterana ikako? :)
  • austrijanac
    4k


    U Dinamo.


    Jer bi otvorio poslovanje zadnjih 10 godina i primjetio bi pad dotične kompanije.

    Dragi, ja radim u firmi koja to radi u sportu pa znam zakaj to govorim.
  • Fanboy
    2.6k
    Drugim riječima mi smo doveli pojačanja Lokomotive, Varaždina i Slaven Belupa što je po kojem kriteriju toliko bolje od Lasla i Kalinića ?
    Postoji velika razlika između doprinosa pojedinih igrača u manjim klubovima i njihovim ovlastima kada dođu u veće klubove. Nije samo igra, već se tu radi o pritisku rezultata, navijača i na kraju nemaš toliko vremena za opravdati sve na terenu što bi u nekim idealnim okolnostima mogao.

    Zdrav Nikola Kalinić je uz Petkovića i Livaju najbolji napadač lige, da nema takvu glavu ostvario bi vrh karijeru( i ovako je ostvario), a sad bez obzira na neigranje je veliko pojačanja za HNL. Pogledajte koliko je nama značio dolazak KTC-a tijekom sezone bez obzira na neigranje.

    Moreno je trebao ostati na posudbi, po meni trenutno nerealno da će itko davati prilike ma koliko bio talentiran igrač kada imaš -6 u borbi za prvo mjesto i utakmicu manje, a loviš protivika.

    Brodić ima taj nos za gol, od njega dosta očekujem dosta, ali opet kažem postoji velika razlika između Dinama i Varaždina, isto vrijedi i za Kosovara.

    Situacija je da smo prvi put nakon dugo vremena lovci, a ne lovina. Jasno i oni se mogu raspasti što nebi bilo neočekivano, ali vjerujem da je daleko veći na nama jer svaka utakmica i gubitak bodova njima daje vjetar u leđa. Oni ne moraju dovoditi ekstra igrače jer su ovi zadovoljili, čemu razbijati kemiju u momčadi. Dinamo sa druge strane je odlaskom Ivanušeca, Šutala, Livija te na početku prošle godine Orše stvorio veliku rupu u klasi, a bome meni Hoxha, Brodić, Japanc te mladi Živković trenutno nisu ni blizu takve zamjene. Važno je da se stvori dobra kemija, da se tu i tamo skrumpirana neki gol i utakmica koje nam do sad nisu išle na ruku radi izuzetno raspoloženih golmana ili promašenih prilika.

    I dalje po meni imamo najkvalitetniju ekipu, ali treba sve to dobro uklopiti i jasno igračima definirati uloge. Tko god se dovede mora se bacati na glavu jer titula će o tome ovisiti, očekujem burno proljeće, a medijska mašinerija će odraditi svoj posao uz još veći pritisak na suce u susret nadolazećem euru gdje će i HNS tražiti mir u kući.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions