• dumitrumitu
    1.3k
    Naravno da mu jest i dalje menadžer. Samo su debilni novinari napisali da nije on nego netko iz njegove agencije.
  • CastAway1986
    1.4k
    Brekala neću komentirati za mene je to završena priča.
    Što se Rukavine tiče nisu mi jasni ovdje neki koji komentiraju da se ponuda odbije samo da se napokosti Bari..Uopce me igrac nije impresionirao ničim ja bi ga prodao a ne dozvoliti da se ponovi slučaj Marin , za kojeg su se odbijale višemilijunske ponude a sad mu ističe ugovor i odlazi besplatno.. 3M eura odnosno malo manje zbog tih provizija za igraca koji ne igra nikako niti će igrati dok smo u borbi za naslov je jackpot.
  • Mihaljević
    9.8k
    Znači otkantao je Rukavinu nakon što nije ispunio očekivani potencijal? Bravo doktore!
  • Zagi
    7.6k
    Rukavinu na posudbu 6 mj i nek se vidi od čega je.
    Trenutno mu je vrijednost najniža. Tak se ne prodaje.

    Ako ćemo poslovati tak da najveće talente dajemo za 2-3m, propast je neizbježna i iminentna.
  • Ban
    698
    Gorica bi stvarno bila savršen klub za njega. Natrag beton, a naprijed nemaju koga staviti.
  • MarK
    621
    Rukavina nije nikakav potencijal. On ima 19-20 godina i izgleda kao dječak, a na terenu ostavlja dojam ne juniora već kadeta. Gubi svaki duel, nema agresivnost, odvažnost, a nije pokazao ni bogzna kakve tehnikalije. Svaka milijunska ponuda za njega je jackpot. Netko je dobro napisao, prodati i kupiti Jusufa tim novcem.
  • Brusa
    1.5k
    mislim da nećemo veću ponudu za njega više nikad dobit
  • sanjinlego
    3k


    Dobro napisano! Polako od njega bježe mnogi, i zato i jeste panika. I Brekalo će za godinu, do dvije, biti slobodan ali u izboru nove agencije.
  • ivca
    12

    Rekao je Naletilić u podcastu na Tribini da je Zenit nudio 15mil za Ivanušeca, ali da je htio ići u Feyenoord i da će taj transfer na kraju ispasti 9,5mil.
  • badblueboy86
    23
    Brekalo nek zahvali svom dragom menadžeru koji mu uništava karijeru, a Dinamo se treba što prije okrenuti novim rješenjima i misliti na budućnost i dobrobit kluba koji je nama svima iznad svega!
  • bluelions
    320
    Rukavina i njegovi ako se ne saberu, mogao bi on u ekipi sa Muricem, Halilovicem i Coricem...
    Za spasiti situaciju jedna posudba da se skupe minute bi jako dobro došla.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Bilo je i prije Brekala istih takvih Brekala, Murića. Hvala i sretno dalje, bez bilo kakve zle krvi. Neki proigraju u drugoj sredini, nekima se pokaže kao kriva odluka slušanje kojekakvih agenata i onih koji im kroje sudbine.

    Nama je bolje da se okrenemo drugim opcijama na tržištu, nego da nas zavlače pa se uhvatimo u situaciji gdje par dana prije početka prvenstva nemamo baš nikakvo rješenje..
  • austrijanac
    4k
    Polako od njega bježe mnogi, i zato i jeste panikasanjinlego


    Zato i jesam rekao, Andrija ce kad tad ostat bez igrača.

    Dinamo neće.
  • Jaro
    7.3k
    kak si Kramarica uspio ubaciti u ovu pricu? Decko je isao na posudbe, vracao se da bi Primorci i ekipa bili ispred njega i sve iz samo jednog razloga, a to nije nedostatak kvalitete...
  • CastAway1986
    1.4k
    slali smo mi i Marina na posudbe pa evo gdje nas je to dovelo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions