• CastAway1986
    1.4k
    Ako je Peric ozbiljnije ozlijeđen da li treba reagirati i dovesti još jednog stopera tipa Benkovic ili su Živković KTC Perkovic Max i eventualno Ristovski dovoljni?
  • YasutoWakizaka
    132
    Odkud dojava da je Perić ozlijeđen ?
    Ako je istina, realno uz KTC su stasali svi mladi decki, zasto ne i Perković i Živković, Ristovksi je tu da uskoči.A Berni je valjda okej čim je još uvijek tu...
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kao Repeša Simonu?emilperska

    Tako je
  • Zagi
    7.6k
    Odkud dojava da je Perić ozlijeđen ?YasutoWakizaka

    Izašo sad na tekmi neplanirano.
  • YasutoWakizaka
    132
    Mog osobnog mišljenja je da ni Perić i Šutalo nisu potrebni.
    Uz KTC mogu stasati ova dva mlada dečka ( još ima i Gurlica možda od sljedeće sezone)plus k tome sljedeće sezone Ristovski može biti mentor u sredini ako se KTC umirovi.
    Dobro igra iza, jbg visina ga muči ali je opet space shuttle za Perića i Šutala, meni osobno još treba desni bek jer Moharamija ne bi odabrao na školskom da igra za mene.
  • wolfgang14
    1.4k
    Odkud dojava da je Perić ozlijeđen ?YasutoWakizaka

    Ovo šta je @zagi rekao, a i Jakir je poslje tekme rekao da je osjetio koljeno, ne zna se još koliko je ozbiljno
  • CastAway1986
    1.4k
    Gurlica space shuttle za Perica i Šutala??
    Jbt kakve mi navijače imamo
  • YasutoWakizaka
    132
    Mislio sam pod Ristovskim, krivo se ja izrazio onda potencijalno, još rekao da ga visina muči :grin:
  • hardek
    2.8k
    Potencijalna ozljeda 1 stopera i odma se piše da bi trebalo naći zamjenu. Ljudi dragi imamo 6 stopera u kadru + Ristovski. Mi moramo dobrano smanjiti kadar igrača a ne dovoditi nove čim se netko ozljedi.

    Mi u svakoj liniji imamo barem 2 igrača viška
  • Orc123
    7.8k
    A i ovaj ljubic ne zna pitati nista zanimljivo....
  • flexXy
    2.3k
    Znaci sazetak danasnjeg dana:
    Brekalo mozda dolazi, a mozda i ne.
    Dolazak hoxhe je problem, a mozda i nije.
    Imat cemo otkupnu klauzulu, a mozda i necemo.
    Fiorentina trazi novce za posudbu, a mozda i ne traze.
    Sa igracem je sve dogovoreno pa cak i broj, a mozda i nije.

    Odjavljujem se u ovoj temi, nadam se da cemo i sutra imat sadrzajan dan sa ovoliko informacija kao danas
  • YasutoWakizaka
    132
    Treba i Japancu dati priliku kada bude speman/potpiše/ozdravi što god
    Nemogu više čitati u sastavu od ove godine da je Ljubičić lijevi bek
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ljudi dragi imamo 6 stopera u kadru + Ristovskihardek

    I od tih 6 stopera + Ristovski, nijedan nije klasa za naše standarde. Neki su bili, neki će možda biti, ali u ovom trenutku svi kaskaju za dinamovom razinom.
  • YasutoWakizaka
    132
    Imali smo Šutala, Gvardiola, Rahmanija itd.. sve to stoji,ali trenutno imamo kadar kakav imamo... Katarina I Rile posjeduju dovoljno iskustva da prenesu na mlade i dovoljno su dobri za našu ligu ovih 6 mjeseci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions