• Mihaljević
    9.8k
    Ne znam za Monzu, ali za Torino sam siguran.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    ↪Miro Vugrinec Po tom pitanju se ne slažem ni s tobom niti s Čabrajom, a jako cijenim Čabraju.
    Živi bili pa vidjeli.

    Odavno nisam bio toliko optimističan oko jednog juniora.

    Loksa ga ne želi jer imaju svoju desetku, Canjugu. Isto sjajan mladi igrač.
    Zagi


    Sve 5 ne moramo se uvijek u svemu slagati. Nadam se da ćeš imati dobro oko i pogoditi 3-4 milijuna 10 posto bi značilo 30-40 milijuna. Malo mi je to preoptimistično jer po meni Baturina koji je puno bolji teško da će otići preko 20 jer ipak se radi o hnl. Kazem nadam se da ćeš ti biti u pravu
  • Mali dioničar
    15.2k
    Osobno znam da je tako i Cabraja odgovoril, htjeli smo ga u loksu ali cabraja je dal odgovor kako vrba nije spreman trkački za njegovu ekipuMiro Vugrinec

    Zato je isporučio dva polomljena prednja križna.

    Jer fino dozira treninge.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Netocno kolega, Čabraja je poludio kad je saznao da ih privatni trener gazi, jos 2 decka imaju polomljene krizne i to bas im je trener slucajno taj Matić. Znaci tog privatnog trenera ne bi smio koristiti niti jedan igrac Dinama, to stavit svima u ugovor!

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/kacavendino-trcanje-na-pijesku-bila-je-to-zezancija-ljetno-druzenje-nije-to-bio-trening-15371856
  • Marcinko
    595
    Vrbančić je doslovno sam igrao za u19 repku na ovom zadnjem natjecanju, vjv će biti pozvan u u21 reprezentaciju, nekoliko puta je sam pobijedio Hajduk. Ali eto nije dovoljno dominantan po vrsnim forum stručnjacima.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Ja sam ga gledao protiv Varaždina i nije mi tu nesto odigrao, ni protiv Ponikvi u kupu, pogotovo protiv Omladinca u kupu. Ako je to najbolji junior onda i nemamo nesto u akademiji.. meni je Vito Čaić puno bolji, drskiii, bezobrazniji, okomitiji, otisao u Velež ja mislim na posudbu, ocekujem da ce biti za nas roster za 6 mjeseci.. u svakom slucaju taj prelazak iz juniora u seniore je takvo sranje bez Dinamo 2, ako je itko u upravi pametan nek obnove Dinamo 2..
  • Izet Hajrović
    2k
    trenutno nemamo para ta jednu momcad, a kamoli 2. Druga momcad bi mogla maksimalno igrari 3. HNL, a ne znam koliko je to onda isplativo.
  • CastAway1986
    1.4k
    ti samo pljujes od trenera pa do igrača.
    I da moram ti reci Vrbančić je najbolji junior Dinama, roditelji mu ne plaćaju novinare da pišu hvalospjeve i slicno i ako ga ozljede zaobiđu imat će veliku karijeru
  • Krizy
    43.1k
    Možda smo imali postotak ili buy-back klauzulu za Šakotu, pa se odrekli toga.
    Inače, Šakota je iz Rame. Ne znam ga osobno, ali mi je rođak :grin:
    Krizy

    Kao što sam i pretpostavio.

    "Zagrepčani će za Hoxhu platiti Slaven Belupu milijun eura, “farmaceuti” će dobiti i 15 posto od sljedećeg transfera svog dosadašnjeg igrača. Dinamo se u ovoj priči odrekao i postotka od budućeg transfera 19-godišnjeg Mateja Šakote, napadača koji je na ljeto iz Maksimira preselio u Koprivnicu."
  • CastAway1986
    1.4k
    sjedio do mene nedavno u jednom kafiću u Mostaru , nekako mi djeluje fizički slab još s onom frizuricom ko tetkica neka ali dečki koji su igrali s njim ga hvale kao top talenta
  • Ivdzo11
    4.2k
    Brekalo klupa :blush:
  • din
    442
    očekivano
  • plavac173
    2.6k
    E sad treba navijat da odigraju top utakmicu i pobjede bez Brekala.
    Malo jos maštam pa bi jos bolje bilo kad bi vodili sve dok Brekalo ne udje u igru i onda izgube poslije njegovog ulaska :razz:
  • Maximo
    490


    Još breks strpa 2 autogola :D
  • Majki2111
    3.1k
    Ne znači li to da onda potencijalno dovodimo lošeg igrača ili igrača koji je povodljiv na transfer igrice oko njega? Hipotetski pitam. Ispitujem logiku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions