• Time
    868
    Francuski mediji pišu da je Mbape igrac Reala.Koji napad ce to biti...Rodrigo,Belingham,Vinicius,Mbape...mozda cak i prevelika konkurencija bit ce tu dosta svađa
  • Mali Zeus
    13.2k
    Koji je to već put da je igrač Reala.
  • Facke
    3.6k


    Andy Bara brk masti :lol:
  • Time
    868

    Ovo je ona fraza..cut the middle man...middle man smo ovdje mi
  • Krizy
    43.4k
    Samo trojica u povijesti nogometa su osvojila Svjetsko prvenstvo kao nogometaši i izbornici.
    Didier Deschamp, Mario Zagallo, koji je umro prije dva dana i Franz Beckenbauer, koji je umro danas.
  • nemapredaje
    3.3k


    Dakle Didier Deschamps će preksutra osam puta gledat lijevo-desno kada prelazi cestu ili u nebo da mu ne bi klavir pao na glavu
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Znam da postoji tema najpodcjenjenijih igrača Dinama u povijesti jer sam je osobno otvorio ali ne znam postoji li tema najpodcjenjenijih igrača općenito jer želim istaknuti Gianfranca Zolu. Gledao sam ga u Chelsea u to doba prije Abramovića i bio sam očaran, on mi je bio jedan od idola. Posebno ostaje u sjećanju ona pobjeda 5-0 na Manchester Unitedom iz 1999 godine. Tada je United bio europska sila i europski prvak što svi dobro znamo i još se ponosimo sa dinamovih 0-0 na Old Traffordu. Bilo je šokantno vidjeti da United nekoga gubi 5-0 a to je bio Zolin predabramovićevski Chelsea.

    Sada ovako pijan i ranjen od života nakon 20 godina gledam njegove sažetke i shvaćam da sve ono što sam mislio o Zoli kao dijete nije bilo pretjerivanje. On je imao modrićevske kretnje i u tadašnjem Premiershipu je bio Modrić prije Modrića samo nešto ofanzivniji. Mnogi ni prilikom odlaska Modrića u Tottenham nisu vjerovali da netko tako nizak i nejak poput Modrića može uspjeti u engleskom nogometu ali Zola je to uspio još 90-ih i početkom 00-ih i sa 1,68 je bio jedan od najboljih igrača lige.

    Njegova statistika (koja često laže ali nekad i govori mnogo) kaže da je u Napoliju imao 105 nastupa i 32 gola, Parma 102 (49), Chelsea 229 (59), Italija 35 (10) a cijelo vrijeme je bio trequartista. Javnost ga slabije pamti jer su u Italiji u reprezentaciji tada bili Del Piero i Roberto Baggio koji su isto bili trequartiste ali su oni ipak bili više napadači dok je Zola više bio veznjak i desetka. Nevjerojatno da je zadnji poziv za reprezentaciju Zola primio 1997. iako je sve do 2003. igrao na vrhunskom nivou za Chelsea i bio jedan od najboljih igrača Premiershipa. Danas bi u ovakvoj Italiji Gianfranco Zola ne samo bio pozvan nego bi vjerojatno bio i kapetan i najbolji igrač.
  • Droljo
    8.1k
    Zola više bio veznjak i desetka.Maksim Maksimirski

    Zolu sam obožavao i frende bio je špica ili druga špica iza floa ili đimija poslije. Nekad krilo
  • Ivdzo11
    4.2k
    Prema informacijama Bilda, RB Leipzig će Kustošiji platiti transfer Dina Klapije 2,5 milijuna eura, a ne 5,2 kako je jučer objavljeno prenoseći transfer gurue. Mladi napadač će ostati na zapadu Zagreba do ljeta, a tada će u RB-ovu U19 momčad pod vodstvo trenera Sebastiana Heidingera (37). Klapija se smatra “čudom od djeteta” s nevjerojatnim nosom za golove i napadački može igrati na svim pozicijama. BVB je također bio vrlo zainteresiran, ali je ostao praznih ruku, ističe Bild.
  • Ban
    698

    Onaj koji prodaje objavljuje sa svim bonusima, onaj koji kupuje objavljuje suhu svotu bez bonusa. Vjerojatno tu ima raznih stavki koje taj posao tek potencijalno mogu dovesti do ~ 5m.
  • Jaro
    7.4k
    A Niagara se iz Barcelone preselila u BiH?

    ADRESS:
    M.G. Nikolajevica 20
    78400 Gradiska
    Bosnia&Herzegovina

    Porez ili priprema za buducnost?
  • Sajla
    5.1k
    A Niagara se iz Barcelone preselila u BiH?Jaro

    simp(tom)atično, ali mislim da to nije ista Niagara kao Niagara Sports Company iz Madrida u kojoj su Brekalo, Olmo, Majer i ostali
  • Jaro
    7.4k
    a gle, ovo im je na stranici

    Niagara Sports Company group is listed in top 25 agencies worldwide by transfermarkt’s list of 1000 agencies

    Our lead agent, Andy Bara, is our key expert in the field of transfer management.

    I link na transfermarkt vodi na ovu "pravu" https://www.transfermarkt.com/niagara-sports-company/beraterfirma/berater/7515

    Također u članku https://www.imperijal.net/1/19/imperijalove-poznate-face/4927/mama-lane-banely-pred-bankrotom-gusi-se-u-dugovima-iako-je-kcer-udala-za-bogatog-brozovicevog-menadzera-koji-joj-je-kupio-viletinu-pokojnog-oca-andrije-klarica-prije-selidbe-u-republiku-srpsku.html
    piše:

    mpozantnu vilu na elitnoj adresi potom je kupio poznati menadžer Andy Bara za svoju suprugu Lanu Banely u travnju 2017. godine. No, u vlasničkom listu suprug nekad najatraktivnije novinarke sportske redakcije HRT-a upisao je ne vlasništvo već pravo doživotnog plodouživanja. Prvo je to pravo upisao navodeći svoju adresu u Barceloni a potom je u vlasničkom listu zapisana njegova aktualna sadašnja adresa i to ni manje ni više nego selo Čatrnja. To selo za koje su sigurno rijetki čuli nalazi se u Bosanskoj Gradišci u Republici Srpskoj.

    I agencija i on se "preselili"...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.