• gledatelj
    549
    Ovaj novi Japanci bi mogao proći cijele pripreme i odigrati par tekmi pa će ga tek onda predstaviti očito.
  • Zagi
    7.6k
    Meni nije jasno odkud svima da je sakota na posudbi tamo, ja kolko znam on je pod ugovorm sa slavenomNino Bule

    I Čavlina je sa Lokomotivom.
    I Janković sa Rijekom.

    Ilitiga, to ne znači da ne polažemo/nismo polagali prava na njega.
  • Lynx17
    4.1k
    U 21h će raspakirati kofere.OsamŠest


    Opet problemi u pm...



    giphy.gif?cid=6c09b952p52s2k3scrq9j4uyb5t114g9wvbcku4kadau1v2m&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy.gif&ct=g
  • Ivdzo11
    4.2k
    to izgleda nije nikome jasno... I Slaven ga je predstavio kao novog igraca do 2026...

    Nadam se da su i Stefulja ugradili u ovom dealu :grin:
  • Crni86
    3.5k
    ispravili su, odrekli smo se postotka od buduceg transfera sakote na koji smo imali pravo.

    Edit:”Kako doznajemo, Dinamo će za Hoxhu platiti Slavenu odštetu od milijun eura uz 15% od sljedećeg transfera te se odrekao postotka budućeg transfera koji je trebao imati za Mateja Šakotu, svog bivšeg igrača koji trenutno nastupa za Slaven.”


    https://www.index.hr/sport/clanak/doznajemo-detalje-transfera-hoxhe-u-dinamo/2527362.aspx
  • Dinaminjo
    929
    I dalje je znači Stefulj na posudbi?
    Ili ce njega uvalit umjesto jedne od rata?
  • Orc123
    7.8k
    to sam i napisao prije koji tjedan da koliko znam nemamo rebuy opciju nego postotak a Sakota je potpisao na 3 god...
  • Krizy
    43.1k
    Možda smo imali postotak ili buy-back klauzulu za Šakotu, pa se odrekli toga.
    Inače, Šakota je iz Rame. Ne znam ga osobno, ali mi je rođak :grin:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ovaj novi Japanci bi mogao proći cijele pripreme i odigrati par tekmi pa će ga tek onda predstaviti očito.gledatelj

    Ocekujem predstavljanje gdje Ogi uplovljava u ACI Marina Rovinj gdje ga ceka nas samuraj Taki
  • Mlađi referent
    12.3k
    Pokazao se do sad vrlo respektabilnim, ako je prijevod dobar: “Tko kaže da dovode samo Hoxhu? Vijesti o Brekalu dolaze navečer.”

  • Keyser Soze
    10k
    Kako nas bagra pali to nisu istine.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Razlika ovog i prošlog prijelaznog roka je da trener i ekipa koja dovodi igrače imaju komunikaciju. Od 4 igrača koja su došla (ako se s Hoxhom ne izjalovi) 3 su jako brzi i eksplozivni igrači (Živkovića tako doživljavam, brz za stopera i agresivan), tzv. rakete :smile:
    Brekalo je isto brz, kad vidim njegov lijepo koordiniran trk uvijek se sjetim da je u školi pobjeđivao u krosu. Ovime Jakirović dobiva što je htio, brzinu i širinu i nema razloga da ne vidimo taj nogomet koji on želi. Neće sve ići preko noći, pitanje je kako će se Japanac snaći (da, tražio bih još jednog lijevog beka za svaki slučaj), ali i raspored nam je takav da bodovi ne bi smjeli izostati, a stigne se i kroz utakmice i kroz treninge uigravati.
  • Orc123
    7.8k
    Izvjestaj s prvog dana priprema i u videu nigdje nema Ogiware, nadam se da su se u montazi potrudili da ga ne prikazu jer je suludo da ne trenira s ekipom a doveden je na krucijalnu poziciju...jasno mi da se cekaju papiri ali mi nije jasno kako se za Kaneka nisu cekali a i to je Japan gdje birokracija odrađuje posao brzo...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ono što koči sve je metoda posudbe pri čemu Toskanci nameću klasičnu formulu, dok Hrvati ciljaju na pravo otkupa.plavac173

    Nadam se da na ovome zapinje, nek ih naši stišću još malo i možda prođe. Opcija posudbe s pravom otkupa na ljeto je 200% bolja od same posudbe, kako za nas tako i za igrača, i vrijedi rizika da Brekalo kasni na pripreme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions